Miks ma kaotan non showdown winningsitega NIIIIIIIIIIIII palju???
Mida muuta, ilma, et see showdown winningseid väga palju mõjutaks, viskan graphi ja statsid ka siia, võib-olla keegi oskab aidata.
Olen lugenud mitmeid artikleid non SD winningsite kohta, aga mul on see ikka väga kohutav, täna suutsin ühe sessi(600 kätt) jooksul kaotada 1.7 BI.
Graph:
Igasugused statsid:
Mida muuta, ilma, et see showdown winningseid väga palju mõjutaks, viskan graphi ja statsid ka siia, võib-olla keegi oskab aidata.
Olen lugenud mitmeid artikleid non SD winningsite kohta, aga mul on see ikka väga kohutav, täna suutsin ühe sessi(600 kätt) jooksul kaotada 1.7 BI.
Graph:
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Igasugused statsid:
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)




Comment