Non SD winnings

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • I R Baboooon
    FPP Pro
    • Jan 2010
    • 235

    #1

    Non SD winnings

    Miks ma kaotan non showdown winningsitega NIIIIIIIIIIIII palju???
    Mida muuta, ilma, et see showdown winningseid väga palju mõjutaks, viskan graphi ja statsid ka siia, võib-olla keegi oskab aidata.
    Olen lugenud mitmeid artikleid non SD winningsite kohta, aga mul on see ikka väga kohutav, täna suutsin ühe sessi(600 kätt) jooksul kaotada 1.7 BI.

    Graph:
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Igasugused statsid:

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
  • VinQbator
    FPP Pro
    • Dec 2008
    • 214

    #2
    Re: Non SD winnings

    *blufid liiga vähe
    *foldid liiga palju
    *ei thin valuebeti piisavalt
    *ei varasta piisavalt


    põhi põhjused miks nii palju kaotatakse non-sd

    Comment

    • harryahven
      Pokkerihai
      • Dec 2009
      • 1964

      #3
      Re: Non SD winnings

      sb vpip võiks ka väiksem olla

      Comment

      • kardpleier
        Grinder
        • Jul 2009
        • 699

        #4
        Re: Non SD winnings

        http://forumserver.twoplustwo.com/78...t-ever-791734/ , very interesting stuf

        Comment

        • camu
          Super Moderaator
          • Jan 2009
          • 3411

          #5
          Re: Non SD winnings

          Algselt postitas kardpleier Vaata postitust
          TY

          Comment

          • Tigrano
            Administraator
            • Oct 2008
            • 7614

            #6
            Re: Non SD winnings

            Algselt postitas kardpleier Vaata postitust
            See on jah seal väga pro artikkel.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #7
              Re: Non SD winnings

              Algselt postitas kardpleier Vaata postitust
              Kuti jutt meenutab sügavalt crushiva pokkerivanaisa juttu, kes teab igat pokkerinippi ning PT/BB oleks sinna kõrgele kolme kanti aga PTR'i andmetel vend on suht edutu juba 100NLis :S

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #8
                Re: Non SD winnings

                Naljakas on veel see, et soovitab julmalt blainde kaaperdada ja 3bettidele foldida aga ise varastab ainult 26% ajast ja foldib 3bettidele kõigest 49% ajast.

                EDIT: ragel on non SD joon üleval. paluge teda äkki räägib, kuidas tal see nii kõrgel on.

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #9
                  Re: Non SD winnings

                  Algselt postitas ranka Vaata postitust
                  EDIT: ragel on non SD joon üleval. paluge teda äkki räägib, kuidas tal see nii kõrgel on.
                  icc.. ma ei tea isegi.. aga nüüd NL100s on langema jälle hakanud.. ja kasum on ka langema hakkanud.. I have lost my touch of poker:-(

                  Comment

                  • qjet
                    Grinder
                    • Apr 2009
                    • 806

                    #10
                    Re: Non SD winnings

                    pigem nl 100 hakatakse rohkem vastu ja ei foldita nii kergelt, kui allpool.

                    Comment

                    • Kotkas1000
                      Pokkerihai
                      • Nov 2009
                      • 2305

                      #11
                      Re: Non SD winnings

                      mul jällegi risti vastupidi kõik. Madaltes limiitides nonSD joon pani otse alla. Nl100 stabiilselt 0-is.

                      Comment

                      • Codecci
                        Luuramas Naisteturniire
                        • Nov 2008
                        • 7574

                        #12
                        Re: Non SD winnings

                        Senikaua kui su winrate 6-maxis või full ringis 2-kohaline on ära küll midagi muutma hakka :)

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #13
                          Re: Non SD winnings

                          Mismõttes kahekohaline? Kui sa mõtled 10+ siis on neid ainult paar tükki kui mõtled X.Y siis see on enamustel.

                          Comment

                          • subtiiter
                            Julm Donk
                            • Jan 2010
                            • 53

                            #14
                            Re: Non SD winnings

                            Teema tegija mängib NL10, seal võib 10+ vabalt olla. Ma arvan, et mõeldi ikka seda sama limiiti.

                            Comment

                            • I R Baboooon
                              FPP Pro
                              • Jan 2010
                              • 235

                              #15
                              Re: Non SD winnings

                              Ok leidsin midagi huvitavat, et mul blindidel non SD läheb täiega alla(standard), UTG väike kasum ja MP veits suurem kasum, aga edasi läheb kahtlaseks nüüd: CO jookseb stabiilselt BE ja BTN jooksis alguses BE, lõpus läks miinusesse isegi, aga need 2 positsiooni peaks just non SD kohalt ju kõige kõige rohkem kasumis olema?

                              //Sampleks on selle kuu 14.5k hande, kas see on liiga väike sample ja winningsid on liiga palju hetkelisest jooksust mõjutatud?

                              //Igasugused soovitused oodatud, et mida nende 2 positsiooni kohta välja filterdada siis, mis statse vaadata, või tuleks välja filterdada eraldi need 2 positsiooni, saw showdown=false panna ja suuremad kaotused üle vaadata?
                              Last edited by I R Baboooon; 13.08.10, 00:24.

                              Comment

                              Working...