***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #9271
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Last edited by qbj0hn; 21.02.14, 12:03. Põhjus: not impressed by your performance

    Comment

    • Fentoni
      Räme Fish
      • Dec 2011
      • 16

      #9272
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***



      Kaks kätt hiljem, sama vastasega:


      Ükski flip lihtsalt ei pea õigel hetkel

      Comment

      • ristik
        Grinder
        • May 2010
        • 903

        #9273
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        Lihtsalt iga kord, kui mõtlen, et peaks mingi turna hyperite kõrvale võtma lõppeb see alati nii. Kolmas kord juba järjest kui sisuliselt ühtegi kätt ei mängi ja siis tulevad ässad, mille pre sisse surud ning eranditult mööda mune. Lihtsalt lol mis jooks igal pool, igal ajal, igas formaadis :D

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #9274
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          See kuu on üks korralik 42493294qsjdaisjdoiasjd8djaosijddjasdj0jsidj10jahs uhasdh9jasjjdasd03djasjd.

          Ükspäev ma selle EV joone kinni püüan. Go big or go home tra.azx<zzzzzzzzzzzzzzzzzz

          Comment

          • Dnbftw
            Pokkerihai
            • Jul 2010
            • 1808

            #9275
            Re: ***Official &quot;asdais#da8usPjSaks&quot; thread***

            Soft nõuab deposiiti, küll siis jooks paraneb.

            Comment

            • ristik
              Grinder
              • May 2010
              • 903

              #9276
              Re: ***Official &quot;asdais#da8usPjSaks&quot; thread***

              üritus #2 - ei
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #9277
                Re: ***Official &quot;asdais#da8usPjSaks&quot; thread***

                Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
                Soft nõuab deposiiti, küll siis jooks paraneb.
                Mhm. Ei lugenud regamisel Terms & Conditions läbi. Ülipiskeses kirjas, et kui 2 kuud+ pole deposiiti teinud, siis oled insta mustas nimekirjas ja doomer garanteeritud.



                Tuleb vist süsteemi lollitada natuke. Cashout br ja deposit kohe otsa.

                Comment

                • Looper
                  Grinder
                  • May 2013
                  • 576

                  #9278
                  Re: ***Official &quot;asdais#da8usPjSaks&quot; thread***

                  Mis seal vahepeal tegid ? 2x200$ ? :D

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #9279
                    Re: ***Official &quot;asdais#da8usPjSaks&quot; thread***

                    Algselt postitas Looper Vaata postitust
                    Mis seal vahepeal tegid ? 2x200$ ? :D
                    Mkm :D. Mul on SNG ja MTT buy-in limiidid rangelt paika seatud ja isegi kui tahaks ei saaks neid ületada :( v noh 24h peaks siis ootama, et ban saada maha kõrgematest limiitidest. Ma usun, et isegi kui need limiidid oleks avatud, siis ei läheks kõrgemale ka väga suures tildihoos. Aga täispeaga varemgi lollusi tehtud seega igaksjuhuks.

                    Pisike turka hitt tuli Big-ilt.
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • BlackWerewolfGenie
                      Kahtlustatav Pettus(t)es
                      • Sep 2013
                      • 2145

                      #9280
                      Re: ***Official &quot;asdais#da8usPjSaks&quot; thread***

                      Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                      Mhm. Ei lugenud regamisel Terms & Conditions läbi. Ülipiskeses kirjas, et kui 2 kuud+ pole deposiiti teinud, siis oled insta mustas nimekirjas ja doomer garanteeritud.

                      Tuleb vist süsteemi lollitada natuke. Cashout br ja deposit kohe otsa.
                      Kui teed algul cashouti ja siis depo siis süsteem saab aru, et sa üritad lollitada ja saad omale veidi vägevama doomer'i hoopis otsa. :P

                      Sul Visa pigem mingi boonus tulemas, tavaline asi, et sellist jooksu saad. :D







                      Ok normaalselt täna sousti tootnud juba tegelt. :)

                      Comment

                      • Dzuu
                        Õpihimuline Mängur
                        • Oct 2008
                        • 445

                        #9281
                        Re: ***Official &quot;asdais#da8usPjSaks&quot; thread***

                        fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuck!! !1111111111

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #9282
                          Re: ***Official &quot;asdais#da8usPjSaks&quot; thread***

                          pff .. siiamaani sitakas tuline

                          Comment

                          • mait47
                            Jube Noob
                            • Jul 2011
                            • 192

                            #9283
                            Re: ***Official &quot;asdais#da8usPjSaks&quot; thread***

                            Näen isegi top paare unes ja kui floppan 4-way seti, siis pärast beti sisse vajutamist näen kuidas 'time to act' nulli jookseb ja connection problemit näitab. Suht monkeytildi koht. gg 888.com

                            Comment

                            • Kakahirmutis
                              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                              • Oct 2010
                              • 7079

                              #9284
                              Re: ***Official &quot;asdais#da8usPjSaks&quot; thread***

                              ah minge p. annab nii hästi joosta vastasel


                              Comment

                              • timz0333
                                Pokkeritark
                                • Mar 2009
                                • 6322

                                #9285
                                Re: ***Official &quot;asdais#da8usPjSaks&quot; thread***

                                See stnd kakaswings ei ole w?

                                omahhahahaa?

                                Comment

                                Working...