Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***
Ma olen rohkem pettunud, kui sina.
Sest ma railisin sind 5 tundi ja siis sa bluffisid oma stacki minema. :P
next time klaaspro.
Algselt postitas KristjanLaas
Vaata postitust
Sest ma railisin sind 5 tundi ja siis sa bluffisid oma stacki minema. :P
next time klaaspro.
, 10
, 6
, K





A
5
Comment