***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #1171
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Algselt postitas ranka
    Varja hoolega, sest purjus peaga tööpostil viibimine on seadusega karistatav ja tänasel raskel ajal karistad end sellega topelt.
    päevapealt ilma mingi suurema jamata saab lahti lasta, mitte mingit koondamistasu vms ei maksta.. ainult palk kuni viimase kainelt töötatud päevani:-D

    Comment

    • Uniquest
      Grinder
      • Oct 2008
      • 615

      #1172
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      Algselt postitas Rage
      päevapealt ilma mingi suurema jamata saab lahti lasta, mitte mingit koondamistasu vms ei maksta.. ainult palk kuni viimase kainelt töötatud päevani:-D
      Ehk siis ei mingit palka... :P

      Comment

      • vsiu100
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4253

        #1173
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        olen kunagi kooli ajal tööl olnud nii julma pohmaka ja sassis pea seguga, et ropsisin WC-s ja jäin sinna põrandale magama.
        töötasin hulgifirmas, viisin kaupa poodidesse. 2h sain magada, töökaaslane tahtis WCsse ja ajas oma kobistamisega ülesse.
        läksin kohe koju magama. järgmine päev ütlesin, et mürgitus obv, pole midagi teha.
        ja mis asja juures kõige imelikum- jõime sõbra väljamaale elamise mineku puhul 3! peale 0,5L viina(Hundijala vesi). sama õhtul rops, hommikul kodus rops, tööl rops - see pidi mingi julm mürk olema, kuna sellel ajal "kandsin" ikka väga hästi.....

        Comment

        • Booyaka
          FPP Pro
          • Dec 2008
          • 249

          #1174
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          Jhonny Loden on lihtsalt hero!

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #1175
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            Algselt postitas marguzz22
            ma olen tööl, näen asju 2 kordselt, olen purjus, varjan seda ;D
            Lihtsaim ettekääne, mille pärast lahti lasta :) Mul sõbra firmas taheti ka koondada inimesi .. tüüp oli kaval, võttis alkomeetri ommiku kaasa ... ommiku vandid puhuma. Kes ommiku puhusid .. insta lennuk ;D

            Comment

            • RudiTurbo
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 4167

              #1176
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              Algselt postitas ranka
              Varja hoolega, sest purjus peaga tööpostil viibimine on seadusega karistatav ja tänasel raskel ajal karistad end sellega topelt.
              Kust ranka tööasju teab, downswingi ajal käib töökuulutuste ja tööseaduste lugemine? :D

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #1177
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                Algselt postitas RudiTurbo
                Kust ranka tööasju teab, downswingi ajal käib töökuulutuste ja tööseaduste lugemine? :D
                Enne elukutseliseks rakeback pro hakkamiseks töötasin suures kollektiivis, sissepääs tööle oli kaardiga läbi turvaväravate. Neil oli mingi random värk seal, et kui su kaart ust ei avanud, siis pandi pasun suu alla ja pidid puhuma, kui keeldusid siis said kinga, kui promilli välja puhusid said ka kinga.

                Vaatamata pidevalt kontrollile, nädalas mõni Vello (neid oli seal vahepeal 3 tükki ja kõik said kinga, kuna promka sees) või Boris (neid oli kaks ja ka mõlemad said :P) ikka mõne pügala välja puhus.

                Saan aru ka tööandjast, sest tegu oli tõesti tööga, kus tollal sai päris head palka ning tööõnnetuse oht suur. Kui ikka purjuspeaga seal palju tolgendada, siis long runnis oleks seal käsi ja jalgu lennanud.

                Niipalju võin veel öelda, et üks noor poiss jäi peaaegu kõigist sõrmedest ilma aga tehasetöö oli säärane huvitav värk, et toodang >>>>>>> inimelu. Kui too noor poiss masina vahele jäi ja käe lahti sai, siis läks joostes meistri juurde nii, et suur vereloik läks tema järel. Samal ajal pandi eest naised verd koristama, uus mehaanik samale masina peale villakut kraasima ja tekki tegema. Trumli peal rahulikult vereloik aga tekk tuleb ära teha ja toodang ostjale saata.

                Mõelge siis selle poisi peale ka, kui Te sooja teki all magate. Ehk on see Teie soe tekike tükike temast!

                Comment

                • RudiTurbo
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 4167

                  #1178
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                  Algselt postitas ranka
                  Mõelge siis selle poisi peale ka, kui Te sooja teki all magate. Ehk on see Teie soe tekike tükike temast!
                  lol, soe tekike tükike temast ;D

                  Comment

                  • marguzz22
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1458

                    #1179
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    Tehasetöö ja tehased on kõige haigemad kohad. Ma käisin 1 suvi noorena 5p tehases tööl, kõige hullem aeg. See oli samas väga kasulik nägin neid inimesi ja teadsin, et ma ei taha siia kuangi tagasi tulla ja sleleks, et siia mitte tulla pean käima ja õppima ülikoolis

                    Comment

                    • vsiu100
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4253

                      #1180
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      Algselt postitas ranka
                      Enne elukutseliseks rakeback pro hakkamiseks töötasin suures kollektiivis, sissepääs tööle oli kaardiga läbi turvaväravate. Neil oli mingi random värk seal, et kui su kaart ust ei avanud, siis pandi pasun suu alla ja pidid puhuma, kui keeldusid siis said kinga, kui promilli välja puhusid said ka kinga.

                      Vaatamata pidevalt kontrollile, nädalas mõni Vello (neid oli seal vahepeal 3 tükki ja kõik said kinga, kuna promka sees) või Boris (neid oli kaks ja ka mõlemad said :P) ikka mõne pügala välja puhus.

                      Saan aru ka tööandjast, sest tegu oli tõesti tööga, kus tollal sai päris head palka ning tööõnnetuse oht suur. Kui ikka purjuspeaga seal palju tolgendada, siis long runnis oleks seal käsi ja jalgu lennanud.

                      Niipalju võin veel öelda, et üks noor poiss jäi peaaegu kõigist sõrmedest ilma aga tehasetöö oli säärane huvitav värk, et toodang >>>>>>> inimelu. Kui too noor poiss masina vahele jäi ja käe lahti sai, siis läks joostes meistri juurde nii, et suur vereloik läks tema järel. Samal ajal pandi eest naised verd koristama, uus mehaanik samale masina peale villakut kraasima ja tekki tegema. Trumli peal rahulikult vereloik aga tekk tuleb ära teha ja toodang ostjale saata.

                      Mõelge siis selle poisi peale ka, kui Te sooja teki all magate. Ehk on see Teie soe tekike tükike temast!
                      hea lugu.
                      sõber(logistika firmast), rääkis sarnase sisuga loo.
                      talv, külma -15C, esmasp. varahommik, kell on miski 5-6. kaubaauto teeb oma tavapärast ringi, et värske sai ja leib oleks poodide avanedes olemas.
                      balti jaama kandis hüppab ootamatult teele vana asotsiaal. jääb auto alla ja hukkub.
                      25 min pärast on ta veel teel surnuna maas, politsei kohal, autojuht shokis ja teeb väriseva käega suitsu, kuid leib ja sai on juba teise veokasse kiiruse peale ümber laetud ja uus auto jätkab ringi.
                      sest....inimene tahab hommikul värsket saia saada!

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #1181
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                        Algselt postitas marguzz22
                        Tehasetöö ja tehased on kõige haigemad kohad. Ma käisin 1 suvi noorena 5p tehases tööl, kõige hullem aeg. See oli samas väga kasulik nägin neid inimesi ja teadsin, et ma ei taha siia kuangi tagasi tulla ja sleleks, et siia mitte tulla pean käima ja õppima ülikoolis
                        Tehasesse lähen tööle viimases hädas aga üldiselt saab sealt väga head elu ülikooli, kui oskad ainult õppida :) Suurtes kollektiivides töötades näed, kui lollid, arad ja tallaalused inimesed on. Samuti sain ma seal selgeks, et raha on inimestele siin maailmas kõige-kõige tähtsam! Nad on võimelised selle eest tegema väga hulle asju ja summad, millest me räägime ei ole suured vaid ikka naeruväärselt väiksed :)

                        Aga kui ise seal kaua töötada, siis võid muutuda täpselt samasuguseks, õnneks sain vist õigel ajal tulema :P

                        Comment

                        • RudiTurbo
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 4167

                          #1182
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                          Siin Taanis laos ka neid araablasi ja Aasia tegelasi ja moslemeid vaadata, oi blää. Käivad 5 päeva nädalas tööl, toidavad oma hiiglaslike perekondi ja korras. Või siis mõni vanem taanlane, kes elus failinud, bhhhh.

                          Aga nendele araablastele vist selline töö võrreldes sellega, mis nad kuskil kodumaal pidid tegema on ikka super. Ning mõned noored neegripoisid kuskilt Nigeeriast või Kongost, kujutan ette, milline paradiis see Taanis laos papi kokku korjamine on võrreldes kodumaal toimuvaga. Kohe näha, et tüübid on häpid :) Nii, et tuleb firmasi juhtida või pokkerit mängida ja neegritele ladudesse ruumi teha ;D

                          EDIT: täna millegipärast kõik teemad lähevad off topicucs kätte ära, selle diskussiooni võix kah vist offtopicusse ära tõsta, nagu Rage juba alustas seal postitamist :)

                          Comment

                          • lenC
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 6440

                            #1183
                            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                            vaata et mingite karikatuuridega üle ei pinguta

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #1184
                              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                              Algselt postitas RudiTurbo
                              EDIT: täna millegipärast kõik teemad lähevad off topicucs kätte ära, selle diskussiooni võix kah vist offtopicusse ära tõsta, nagu Rage juba alustas seal postitamist :)
                              Mul endal täpselt sama mõte olnud aga õnneks kõik "trollitud" teemat on liiga laiahaardelised ja ise pool semi-offtopik teemad ja seetõttu ei hakka midagi liigutama.

                              Comment

                              • Purz
                                Õpihimuline Mängur
                                • Nov 2008
                                • 328

                                #1185
                                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                                Boss Media (IPN) No-Limit Hold'em, €0.10 BB (10 handed) - BossMedia Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                                SB (€12.89)
                                Hero (UTG) (€12.69)
                                MP2 (€11.56)
                                MP3 (€10.15)
                                CO (€10.18)
                                Button (€10.26)
                                BB (€9.90)
                                MP1 (€11.64)
                                UTG+1 (€2)
                                UTG+2 (€1.95)

                                Preflop: Hero is UTG with K, K
                                Hero bets €0.40, 5 folds, CO calls €0.40, 3 folds

                                Flop: (€0.95) 6, J, 4 (2 players)
                                Hero bets €0.71, CO calls €0.71

                                Turn: (€2.37) 7 (2 players)
                                Hero bets €1.77, CO raises to €4.72, Hero raises to €11.58 (All-In), CO calls €4.35 (All-In)

                                River: (€20.51) 3 (2 players, 2 all-in)

                                Total pot: €20.51 | Rake: €1.02

                                Results:
                                Hero had K, K (one pair, Kings).
                                CO had Q, K (flush, King high).
                                Outcome: CO won €19.49

                                Ja kohe järgmine käsi:

                                Boss Media (IPN) No-Limit Hold'em, €0.10 BB (10 handed) - BossMedia Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                                MP1 (€11.56)
                                MP3 (€19.49)
                                CO (€10.26)
                                Button (€12.84)
                                Hero (BB) (€2.51)
                                UTG (€2)
                                MP2 (€10.15)
                                SB (€9.80)
                                UTG+1 (€1.95)
                                UTG+2 (€4)

                                Preflop: Hero is BB with A, K
                                2 folds, UTG+2 (poster) checks, 3 folds, CO calls €0.10, 2 folds, Hero bets €0.60, 1 fold, CO raises to €10.26 (All-In), Hero calls €1.91 (All-In)

                                Flop: (€5.17) Q, Q, 6 (2 players, 2 all-in)

                                Turn: (€5.17) 5 (2 players, 2 all-in)

                                River: (€5.17) 3 (2 players, 2 all-in)

                                Total pot: €5.17 | Rake: €0.25

                                Results:
                                Hero didn't show A, K (nothing).
                                CO had A, K (flush, Ace high).
                                Outcome: CO won €4.92




                                Boss Media (IPN) No-Limit Hold'em, €0.10 BB (9 handed) - BossMedia Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                                Button (€7.66)
                                SB (€11.62)
                                Hero (UTG+1) (€11.31)
                                MP1 (€10.57)
                                MP2 (€4.40)
                                MP3 (€4.70)
                                CO (€1.85)
                                BB (€10)
                                UTG (€9.60)

                                Preflop: Hero is UTG+1 with A, Q
                                1 fold, Hero bets €0.40, 1 fold, MP2 calls €0.40, 3 folds, SB calls €0.40, BB calls €0.40

                                Flop: (€1.60) 4, 5, A (4 players)
                                SB checks, BB checks, Hero bets €1.60, 2 folds, BB calls €1.60

                                Turn: (€4.80) 5 (2 players)
                                BB checks, Hero checks

                                River: (€4.80) 8 (2 players)
                                BB bets €2.10, Hero calls €2.10

                                Total pot: €9 | Rake: €0.45

                                Results:
                                BB had 6, 7 (straight, eight high).
                                Hero didn't show A, Q (nothing).
                                Outcome: BB won €8.55

                                Comment

                                Working...