Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***
päevapealt ilma mingi suurema jamata saab lahti lasta, mitte mingit koondamistasu vms ei maksta.. ainult palk kuni viimase kainelt töötatud päevani:-D
Algselt postitas ranka
, K
, 4
, 6
Comment