***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • timz0333
    Pokkeritark
    • Mar 2009
    • 6322

    #8791
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    OMGSÖHHDGDÖK mis herocallerid igal pool + iga 3bet pot hitib 83s range paremini kui AQ nice!

    Comment

    • WeThePeople
      Vana Tegija
      • Mar 2010
      • 1163

      #8792
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
      Non-standard ja ebanormaalselt mittesobilik, kuid samas ka väga kohane käsi siia teemasse. Vaatasin turnis, et tüübil set ja panin chatis kisama, et wtf, rigged shit, only one hand jne. :D
      Siis vaatasin HEM-st, et hoopis pappi juurde pritsinud, mitte maha läinud- mõtlesin järele- oleks võinud sõimuga natuke oodata. Oleks, oleks, oleks. Villain tundus fishine oma betiga ja kõige muuga ka ning ta oli UK-st.
      Poker Stars $10.00 No Limit Hold'em - 5 players - View hand 2103825
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

      SB: $11.05 - VPIP: 20, PFR: 14, 3B: 6, AF: 2.9, Hands: 3460
      BB: $10.00 - VPIP: 20, PFR: 16, 3B: 10, AF: 1.9, Hands: 1382
      Hero (UTG): $10.20
      CO: $7.45 - VPIP: 17, PFR: 17, 3B: 50, AF: 2.0, Hands: 6
      BTN: $3.80 - VPIP: 56, PFR: 7, 3B: 0, AF: 1.4, Hands: 41

      Pre Flop: ($0.15) Hero is UTG with T Q
      Hero raises to $0.25, CO raises to $0.50, 3 folds, Hero calls $0.25

      Flop: ($1.15) 9 4 Q (2 players)
      Hero checks, CO bets $0.60, Hero raises to $9.70, CO calls $6.35 all in

      Turn: ($15.05) J (2 players - 1 is all in)

      River: ($15.05) 8 (2 players - 1 is all in)

      Final Pot: $15.05
      Hero shows T Q
      CO shows J J
      Hero wins $14.37
      (Rake: $0.68)
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • timz0333
        Pokkeritark
        • Mar 2009
        • 6322

        #8793
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        Made my day see gif kohe hommikul :D

        Comment

        • Fuzzy
          Õpihimuline Mängur
          • Aug 2010
          • 452

          #8794
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          See gif iseloomustab hästi ka minu sesse.

          Comment

          • noname
            Purjus foorumlaste kaitseingel :P
            • Oct 2009
            • 2366

            #8795
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
            Made my day see gif kohe hommikul :D
            +1

            Comment

            • mait47
              Jube Noob
              • Jul 2011
              • 192

              #8796
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              arlasjghoaqiu.mhgfalrukehgkajush

              suht 3 päeva juba nl25 shotist kukesammu kaugusel ja pmst jälle selline sess et ilusti +3.5bi nl16 ja obv mingi 15min jooksul kaotan KK vs AKo (turniks drawing dead) AQ vs A6 kui betin kašeloti ja küürvaala ristsugutise (donkide-donk) vastu kõik tänavad A-high flopist mille peale hurood hitib riverisse 6. Seejärel foldin A2JxJ lauda tulles 22 sest riveris teeb 20/0 šuurik (obv et seikleb) ülisuure raise (ca 100bb callida).

              Tegin ka ühe hiire viske mille logitech odav rott elas ilusti üle. Soovitan odavat hiirt teistele (tugevamam kindlalt) ja kindlasti juhtmega (ei saa nii kaugele visata)

              Comment

              • IsandJoberst
                Õpihimuline Mängur
                • Dec 2008
                • 326

                #8797
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                Algselt postitas mait47 Vaata postitust
                arlasjghoaqiu.mhgfalrukehgkajush

                suht 3 päeva juba nl25 shotist kukesammu kaugusel ja pmst jälle selline sess et ilusti +3.5bi nl16 ja obv mingi 15min jooksul kaotan KK vs AKo (turniks drawing dead) AQ vs A6 kui betin kašeloti ja küürvaala ristsugutise (donkide-donk) vastu kõik tänavad A-high flopist mille peale hurood hitib riverisse 6. Seejärel foldin A2JxJ lauda tulles 22 sest riveris teeb 20/0 šuurik (obv et seikleb) ülisuure raise (ca 100bb callida).

                Tegin ka ühe hiire viske mille logitech odav rott elas ilusti üle. Soovitan odavat hiirt teistele (tugevamam kindlalt) ja kindlasti juhtmega (ei saa nii kaugele visata)
                Juhtmega hiire puhul võib terve arvuti kaasa lennata.

                Comment

                • juuretis
                  FPP Pro
                  • Jan 2011
                  • 269

                  #8798
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                  Mai tea kas se kuulub Yes teemasse või siia. Jubedalt jooksen üle EV, tekitab muret juba :/ Mingi 6BI üle EV vist 20k käega, FR siis

                  Comment

                  • nikitheone
                    Mr. Puujalg
                    • Aug 2009
                    • 6446

                    #8799
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    6bi pole jubedalt, see mul tavaline sess. 6bi üles-alla
                    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                    Comment

                    • Fuzzy
                      Õpihimuline Mängur
                      • Aug 2010
                      • 452

                      #8800
                      Re: ***Official &quot;asdais#da8usPjSaks&quot; thread***

                      Algselt postitas juuretis Vaata postitust
                      Mai tea kas se kuulub Yes teemasse või siia. Jubedalt jooksen üle EV, tekitab muret juba :/ Mingi 6BI üle EV vist 20k käega, FR siis

                      Comment

                      • Svenza
                        Svetlana aka Buldooser
                        • Oct 2008
                        • 3591

                        #8801
                        Re: ***Official &quot;asdais#da8usPjSaks&quot; thread***

                        EMV satikas. 7 mängijat alles, 5 saavad pileti main evendile. Mul teine stack, 27K, liidril 35K, ülejäänud 10K-22K.



                        ** Hand # 4785207652 starting - 2013-02-21 22:40:32
                        ** Satelliit EMV Põhiturniirile - 3 pilet GTD[8652345]:Table 1 [Multi Table Hold'em] (400|800 NL - MTT) Real Money

                        aveiksare sitting in seat 1 with 15461.00[Dealer]
                        HeadAche1980 sitting in seat 2 with 10652.50
                        ingls7 sitting in seat 4 with 21240.00
                        fandseera sitting in seat 5 with 22011.00
                        firstmister sitting in seat 6 with 34555.50
                        Velts sitting in seat 8 with 27590.00
                        muZZle_ee sitting in seat 9 with 18490.00
                        HeadAche1980 posted the small blind - 400.00
                        ingls7 posted the big blind - 800.00

                        ** Dealing cards to Velts: Ac, Ad
                        fandseera folded
                        firstmister raised to 2400.00
                        Velts raised to 5600.00
                        muZZle_ee folded
                        aveiksare folded
                        HeadAche1980 folded
                        ingls7 folded
                        firstmister called - 3200.00

                        ** Dealing the flop: 5d, As, Js
                        firstmister checked
                        Velts bet - 6000.00
                        firstmister called - 6000.00

                        ** Dealing the turn: 5h
                        firstmister checked
                        Velts checked

                        ** Dealing the river: 10s
                        firstmister bet - 12000.00
                        Velts went all-in - 15990.00
                        firstmister called - 3990.00
                        firstmister shows: Ks, Qs
                        Velts shows: Ac, Ad
                        firstmister wins 56380.00 from the main pot

                        Comment

                        • Rigged
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2535

                          #8802
                          Re: ***Official &quot;asdais#da8usPjSaks&quot; thread***

                          Ouch :/

                          Comment

                          • udikaz
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 1946

                            #8803
                            Re: ***Official &quot;asdais#da8usPjSaks&quot; thread***

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            Millegi pärast olen ma triobetis selliseid käsi näinud tunduvalt rohkem kui kõikides teistes tubades kokku. valus.

                            Comment

                            • K2okfor_Mey
                              Õpihimuline Mängur
                              • Mar 2012
                              • 429

                              #8804
                              Re: ***Official &quot;asdais#da8usPjSaks&quot; thread***

                              Algselt postitas udikaz Vaata postitust

                              Millegi pärast olen ma triobetis selliseid käsi näinud tunduvalt rohkem kui kõikides teistes tubades kokku. valus.

                              True nelikud ja setid tavaline asi :D

                              Comment

                              • mait47
                                Jube Noob
                                • Jul 2011
                                • 192

                                #8805
                                Re: ***Official &quot;asdais#da8usPjSaks&quot; thread***

                                PokerStars - €0.10 NL - Holdem - 9 players
                                Hand converted by PokerTracker 3

                                Hero (LP): €16.72
                                CO: €4.00
                                BTN: €11.86
                                SB: €7.51
                                BB: €9.31
                                UTG: €9.76
                                UTG+1: €16.11
                                MP: €5.88
                                MP+1: €4.07

                                SB posts SB €0.05, BB posts BB €0.10

                                Pre Flop: (€0.15) Hero has Q Q

                                UTG raises to €0.30, fold, MP calls €0.30, fold, Hero raises to €1.10, fold, fold, SB calls €1.05, fold, UTG calls €0.80, MP calls €0.80

                                Flop: (€4.50, 4 players) 6 2 Q
                                SB checks, UTG checks, MP checks, Hero bets €3.60, SB calls €3.60, fold, fold

                                Turn: (€11.70, 2 players) K
                                SB bets €2.81 and is all-in, Hero calls €2.81

                                River: (€17.32, 2 players) 6

                                SB shows K K (Full House, Kings full of Sixes) (Pre 81%, Flop 12%, Turn 98%)
                                Hero shows Q Q (Full House, Queens full of Sixes) (Pre 19%, Flop 88%, Turn 2%)
                                SB wins €16.54

                                20/0 tüüp obv aga paraku just selliste asjade tõttu on kujunemas suht BE kuu mis nl10/16 ei tee just tuju heaks.
                                Tilti pole aga nendel limiitidel "sitta jooksu" kiruda on mõttetu.

                                Comment

                                Working...