Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***
ROFL.
Tundub, et selle threadi point on ammu kadunud, pigem on see juba "official kaotasin sessi jooksul paar kätt ning pean postitama foorumisse thread". Võiks ikka reaalseid bad beate postitada imo. Tean, et nüüd tuleb armee kes kõik ütlevad, et siia võib postitada kõike mis tilti ajab ja blablalba. No fuck off lihtsalt, kogu see thread ajab tilti sellega, et inimesed ei saa aru mis asi on väärt tilti ja mis on täiesti pointless. Suurelt peaks kirja panema veel, et AA=/= 100%€€€€€.
EDIT: See post pole reggie'le otseselt suutanud, vaid lihtsalt üleüldiselt avaldan arvamust.
Algselt postitas ristijeesus
Vaata postitust
Tundub, et selle threadi point on ammu kadunud, pigem on see juba "official kaotasin sessi jooksul paar kätt ning pean postitama foorumisse thread". Võiks ikka reaalseid bad beate postitada imo. Tean, et nüüd tuleb armee kes kõik ütlevad, et siia võib postitada kõike mis tilti ajab ja blablalba. No fuck off lihtsalt, kogu see thread ajab tilti sellega, et inimesed ei saa aru mis asi on väärt tilti ja mis on täiesti pointless. Suurelt peaks kirja panema veel, et AA=/= 100%€€€€€.
EDIT: See post pole reggie'le otseselt suutanud, vaid lihtsalt üleüldiselt avaldan arvamust.

TC
K
Q
Comment