***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • mikk2468
    Vana Tegija
    • Nov 2009
    • 1039

    #8386
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
    Reggie, sa ehk ei peaks laudades nii suurte stäkkidega istuma kui nelja bäd biidiga kaotatud 87bb vanduma võtab.
    ROFL.

    Tundub, et selle threadi point on ammu kadunud, pigem on see juba "official kaotasin sessi jooksul paar kätt ning pean postitama foorumisse thread". Võiks ikka reaalseid bad beate postitada imo. Tean, et nüüd tuleb armee kes kõik ütlevad, et siia võib postitada kõike mis tilti ajab ja blablalba. No fuck off lihtsalt, kogu see thread ajab tilti sellega, et inimesed ei saa aru mis asi on väärt tilti ja mis on täiesti pointless. Suurelt peaks kirja panema veel, et AA=/= 100%€€€€€.






    EDIT: See post pole reggie'le otseselt suutanud, vaid lihtsalt üleüldiselt avaldan arvamust.
    Last edited by mikk2468; 14.09.12, 19:15.

    Comment

    • reggie
      Pokkerihai
      • Jun 2009
      • 1705

      #8387
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      Reggie, sa ehk ei peaks laudades nii suurte stäkkidega istuma kui nelja bäd biidiga kaotatud 87bb vanduma võtab.
      Esiteks on mu praegune sss tingitud sellest, et ma ei jaga 6maxist ööd ega mütsi, rakebackiga hoian end nullis ja pni kätekampaania toob mingi kasumi, eesmärk võimalikult palju käsi läbi mängida. Fullstackiga kaotaks lihtsalt rohkem.
      Kui ma nüüd oleks 500bb kaotanud siis võiks siia teemasse postitada? Kui ma ütlen, et eile oli neid käsi, kus ees olles raha sisse läks ja ära imeti, kokku umbes 30, lisaks standardsht coolerid, paar enda leveldamist ja voilaa ongi 50 kaotatud raha ehk siis siia postitamiseks lubatud 500bb olemas.

      Comment

      • pikk28
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 6695

        #8388
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        lol ei jaga ööd ega mütsi. IMO sa mängid stake all......

        Comment

        • reggie
          Pokkerihai
          • Jun 2009
          • 1705

          #8389
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
          lol ei jaga ööd ega mütsi. IMO sa mängid stake all......
          Antud stake on seotud pni reigitud käte kampaaniga, isegi kõige s**emal juhul lõpetan ma plussis. Kui ma lisaks suudan pisut mängu õppida, videosid vaadata ja ehk lõpuks ka kasumisse jõuda mänguga siis see on juba positiivne minu jaoks. Live freeroll ka veel-imo on see investoritele vägagi +ev üritus.

          Comment

          • fyte
            Pokkerihai
            • Jun 2010
            • 3378

            #8390
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            Algselt postitas reggie Vaata postitust
            Esiteks on mu praegune sss tingitud sellest, et ma ei jaga 6maxist ööd ega mütsi, rakebackiga hoian end nullis ja pni kätekampaania toob mingi kasumi, eesmärk võimalikult palju käsi läbi mängida. Fullstackiga kaotaks lihtsalt rohkem.

            Comment

            • Remokk
              Jube Noob
              • Nov 2011
              • 171

              #8391
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              Reggie meil võtiis siin aktviiselt cahe oute (ta ise märkis seda(Kas siin või PKNWsis,,, sorry aga sel limiidil cashoutid...... sorry ei nori tüli vms.... PEACE !

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #8392
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                Algselt postitas reggie Vaata postitust
                Antud stake on seotud pni reigitud käte kampaaniga, isegi kõige s**emal juhul lõpetan ma plussis. Kui ma lisaks suudan pisut mängu õppida, videosid vaadata ja ehk lõpuks ka kasumisse jõuda mänguga siis see on juba positiivne minu jaoks. Live freeroll ka veel-imo on see investoritele vägagi +ev üritus.
                See kandideerib viimase paari aasta kõige fishisemale lausele. LOL.
                Reggie, võta end kokku, kaua sa neid NL1 diile teed, kus mängid ss pokkerit ja teenid rbd, et see cashoutida ja osta täpselt 5 pilsnerit.

                Comment

                • q_q
                  dibs esimesele naisele, kes siia satub
                  • Jan 2011
                  • 6303

                  #8393
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                  lol jah

                  20bb-ga m2ngides obv k6ige parem m2ngu 6ppida

                  Comment

                  • Jäämees
                    Vana Tegija
                    • Jun 2011
                    • 1182

                    #8394
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    Pffft mees kuidas sa üldse stake saad kogu aeg?

                    Comment

                    • noname
                      Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                      • Oct 2009
                      • 2366

                      #8395
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                      sry reggi aga mo mida****** käed ja mida stack ja krt need pooled polegi biidid ju
                      kurat vaatasin ja tundusid küll sellist biidi moodi (näha ju,et ekstra välja otsitud).
                      Ja kindlasti on tehnikaid shordina ka biitimiseks.

                      Aga shordina paar poolikut BI kaotanud "regular" ei tohiks küll sellist jama postitada IMO.


                      Flipaments is not cool !

                      Comment

                      • harryahven
                        Pokkerihai
                        • Dec 2009
                        • 1964

                        #8396
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                        Algselt postitas fyte Vaata postitust
                        lol :D

                        Comment

                        • reggie
                          Pokkerihai
                          • Jun 2009
                          • 1705

                          #8397
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                          Jäämees, küsi Cocalt, ta oli ka huvitatud. Eeldan, et mu cashaudid ja kuidas ma oma aega raiskan, on siiralt minu enda asi. Coca, tee vahet kalasel lausel ja aususel. Antud kampaania raames võin ma kogu raha maha mängida ja ikka plussi jääda. Noname, küsimus pole paaris käes, postitasin siia kuna suutsin päeva lõpuga kogu teenitu magama panna, seal juures ise lollusi tegemata ja see pisut ärritas. q_q sssi point on vältida postflop mängu, kus ma hetkel teen liialt palju vigu. Kui antud strateegia teenib miinust ka niisama siis on vead ka preflop sees, saaks enne neist lahti kui hakkaks kallimaid postflop vigu tegema.

                          Comment

                          • IsandJoberst
                            Õpihimuline Mängur
                            • Dec 2008
                            • 326

                            #8398
                            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                            Algselt postitas reggie Vaata postitust
                            Jäämees, küsi Cocalt, ta oli ka huvitatud. Eeldan, et mu cashaudid ja kuidas ma oma aega raiskan, on siiralt minu enda asi. Coca, tee vahet kalasel lausel ja aususel. Antud kampaania raames võin ma kogu raha maha mängida ja ikka plussi jääda. Noname, küsimus pole paaris käes, postitasin siia kuna suutsin päeva lõpuga kogu teenitu magama panna, seal juures ise lollusi tegemata ja see pisut ärritas. q_q sssi point on vältida postflop mängu, kus ma hetkel teen liialt palju vigu. Kui antud strateegia teenib miinust ka niisama siis on vead ka preflop sees, saaks enne neist lahti kui hakkaks kallimaid postflop vigu tegema.
                            Liitusid 3 aastat tagasi, seega olid siis juba pokkeriga tuttav. Kui pole kolme aastaga suutnud nl2 6maxi biitima hakata (vahet pole kui mängisid teist formaati varem) siis oled küll kõige andetum inimene maailmas.

                            Comment

                            • kjmrc
                              Pokkerihai
                              • Aug 2009
                              • 4541

                              #8399
                              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                              Päris rasvased kommentaarid :D

                              Comment

                              • Maxi
                                Pokkerihai
                                • Nov 2010
                                • 1849

                                #8400
                                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                                Microgaming - €0.20 NL - Holdem - 5 players
                                Hand converted by PokerTracker 3

                                SB: €15.91
                                BB: €32.50
                                UTG: €26.65
                                CO: €30.54
                                Hero (BTN): €25.90

                                SB posts SB €0.10, BB posts BB €0.20

                                Pre Flop: (€0.30) Hero has K K

                                fold, fold, Hero raises to €0.60, fold, BB raises to €9.40, Hero calls €8.80

                                Flop: (€18.90, 2 players) 5 K Q
                                BB bets €23.10 and is all-in, Hero calls €16.50 and is all-in


                                Turn: (€51.90, 2 players) J

                                River: (€51.90, 2 players) Q

                                BB shows Q Q (Four of a Kind, Queens) (Pre 18%, Flop 4%, Turn 2%)
                                Hero shows K K (Full House, Kings full of Queens) (Pre 82%, Flop 96%, Turn 98%)
                                BB wins €49.80

                                nh sir


                                see ka, et ajab tilti et PokerTracker paneb täiega kelbast, mingi 20% kättest on "erroriga" ja ei träki ära ning currency graph ka ei tööta.
                                Viimane aeg uus versioon hankida
                                Last edited by Maxi; 15.09.12, 16:16.

                                Comment

                                Working...