***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Heroiin
    Bännitud
    • Jul 2012
    • 198

    #8296
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Algselt postitas fyte Vaata postitust
    Kui istun näiteks FR lauda ja UTGlt openshipin 22 ning keegi donk callib A2ga, siis see tähendab, et WP?
    Mis sa ise arvad?

    Comment

    • timz0333
      Pokkeritark
      • Mar 2009
      • 6322

      #8297
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      Algselt postitas Heroiin Vaata postitust
      Mis sa ise arvad?
      Küsimusele pole ilus küsimusega vastata, seega ütle ennem mis sina arvad.

      Comment

      • mikk2468
        Vana Tegija
        • Nov 2009
        • 1039

        #8298
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        kohutav shove ikkagi

        Comment

        • Heroiin
          Bännitud
          • Jul 2012
          • 198

          #8299
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          Algselt postitas mikk2468 Vaata postitust
          kohutav shove ikkagi
          Tra seleta mulle ära miks. Kui ma tean mis juhtudel ta mis betsize teeb.

          Tulge öelge veel paarkend inimest, et sitt shove nagu ahvikari seletate.

          Ja nüüd tuleb blokk, sest uus kasutaja julges kellegile midagi vastu öelda. Aga kui mingi vana tegelase iga teine sõna on roppus või solvang, ei jhutu midagi

          Elagu see foorum!

          Comment

          • IsandJoberst
            Õpihimuline Mängur
            • Dec 2008
            • 326

            #8300
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            Algselt postitas Heroiin Vaata postitust
            Tra seleta mulle ära miks. Kui ma tean mis juhtudel ta mis betsize teeb.

            Tulge öelge veel paarkend inimest, et sitt shove nagu ahvikari seletate.

            Ja nüüd tuleb blokk, sest uus kasutaja julges kellegile midagi vastu öelda. Aga kui mingi vana tegelase iga teine sõna on roppus või solvang, ei jhutu midagi

            Elagu see foorum!
            Kohutav shove ikkagi

            Comment

            • timz0333
              Pokkeritark
              • Mar 2009
              • 6322

              #8301
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              Ja sa ei ütle midagi vastu kellegile, sa konkreetselt ülbitsed, BAN for sure ma loodan. Ja sellise EGO-ga pokkeri lauas kaugele üldjuhul ei jõua.

              Elagu heroiin!

              Comment

              • minbetmillionaire
                Õpihimuline Mängur
                • Jan 2010
                • 363

                #8302
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                need võiks ka bäni saada kes rantimise teemas iga sita muuvi peale strateegiat hakkavad jahuma

                Comment

                • timz0333
                  Pokkeritark
                  • Mar 2009
                  • 6322

                  #8303
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                  Algselt postitas minbetmillionaire Vaata postitust
                  need võiks ka bäni saada kes rantimise teemas iga sita muuvi peale strateegiat hakkavad jahuma
                  +1

                  Comment

                  • Jäämees
                    Vana Tegija
                    • Jun 2011
                    • 1182

                    #8304
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    Ärge tehke neist välja nemad ka elavad frustratsioone välja lihtsalt möla ajades teistele siin teemas (vahet pole on neil õigus või mitte)

                    Comment

                    • Heroiin
                      Bännitud
                      • Jul 2012
                      • 198

                      #8305
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                      Ja sa ei ütle midagi vastu kellegile, sa konkreetselt ülbitsed, BAN for sure ma loodan. Ja sellise EGO-ga pokkeri lauas kaugele üldjuhul ei jõua.

                      Elagu heroiin!

                      Irw wtf. Ban for sure :DD
                      Samahästi võiks bännida neid kes kommenteerivad kätt, mitte omadest seda infi, mis mul oli/on otsuse tegemisel .
                      Tasuks bannida ka neid, kes soovitasid strateegia foorumis kellegi kätt, kuid andsid vale infi kuidas hästi mängida, kuigi tahtsid vaid aidata,vmss .

                      Debiilsus .

                      Comment

                      • jasssass
                        Vana Tegija
                        • Sep 2010
                        • 1200

                        #8306
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                        Aga millise käe peale sa vastase panid, kui arvestada tema positsiooni, pre flop ja post flop mängu enne sinu shove?
                        Lihtsalt uudishimust, ei halvusta siin kedagi, midagi

                        Comment

                        • vsiu100
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4253

                          #8307
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                          AQ OBV!

                          Comment

                          • BentleyMulsanne
                            Bännitud
                            • May 2012
                            • 499

                            #8308
                            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                            Ega see cashgame pole, et igakord kui me omastarust ees oleme/suure tõenäosusega oleme, hakkame nuppe sisse pressima.

                            Comment

                            • anatoli grinder
                              Õpihimuline Mängur
                              • Dec 2010
                              • 337

                              #8309
                              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                              Algselt postitas Heroiin Vaata postitust
                              Bla kuidas ma vihkan selliseid lucker idioote.

                              Poker Stars $1.50+$0.15 No Limit Hold'em Tournament - t50/t100 Blinds - 9 players - View hand 1847899
                              DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                              MP2: t3000 30 BBs
                              CO: t5830 58.30 BBs
                              BTN: t3550 35.50 BBs
                              SB: t11710 117.10 BBs
                              Hero (BB): t6290 62.90 BBs
                              UTG: t5820 58.20 BBs
                              UTG+1: t1980 19.80 BBs
                              UTG+2: t6000 60 BBs
                              MP1: t5190 51.90 BBs

                              Pre Flop: (t150) Hero is BB with 6 6
                              1 fold, UTG+1 calls t100, UTG+2 raises to t500, MP1 calls t500, 4 folds, Hero calls t400, UTG+1 calls t400

                              Flop: (t2050) 9 J 2 (4 players)
                              Hero checks, UTG+1 checks, UTG+2 bets t1168, MP1 folds, Hero raises to t5790 all in, UTG+1 folds, UTG+2 calls t4332 all in

                              Turn: (t13050) Q (2 players - 2 are all in)

                              River: (t13050) K (2 players - 2 are all in)

                              Final Pot: t13050
                              Hero shows 6 6 (a pair of Sixes)
                              UTG+2 shows A Q (a pair of Queens)
                              UTG+2 wins t13050
                              Ennem saad siin parema käe foldima kui sitema callima. Kohutav shove!

                              Comment

                              • vsiu100
                                Moderaator
                                • Oct 2008
                                • 4253

                                #8310
                                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                                miks kohutav??!?
                                OP ütles ju, et tal oli spets betsize tell(mille järgi sai vastase AQ,AK peale panna ära)
                                Küll järgmine kord peab!

                                WP imo.

                                Comment

                                Working...