Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***
Lihtsalt ei hiti enam:( EI biidi süsteemi:/ Tegemis siis nimel Microsofti hotmail.com softiga , vana accoundi pealt mängin, lihtsalt ei taba ära õigeid tähti - The characters didn't match the picture. Please try again. FFS!!!
Lihtsalt ei hiti enam:( EI biidi süsteemi:/ Tegemis siis nimel Microsofti hotmail.com softiga , vana accoundi pealt mängin, lihtsalt ei taba ära õigeid tähti - The characters didn't match the picture. Please try again. FFS!!!
T 
2
TC
Comment