***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Svenza
    Svetlana aka Buldooser
    • Oct 2008
    • 3591

    #8071
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Algselt postitas Karli Vaata postitust
    TÄISKUSNUDLIMPPEDEFISHROTTVÄRDJAPUTSIKARI!

    Limit Razz 50/100
    Villane ebahetero: 3550
    Kangelane: 1795

    Kangelane has KKK

    Kõik tänavad lõpuni raise raise

    Results:
    Club Angel Vip shows: 7J74772
    Kangelane shows: KKK/10/3/10/10

    TÜRAKARI JA JOKERSTARS!

    ROFL! See on elu paremini mängitud razzi käsi ever . Made my day. Soovitan lugeda razzi reegleid enne mängima asumist!
    Solid first post btw.

    Comment

    • Karli
      Kahtlustatav Pettus(t)es
      • May 2012
      • 5

      #8072
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      Juba jõudis keegi ette, enne kui parandama tulin, tegu siis ikka Studiga.

      Comment

      • KristjanLaas
        Pokkeritark
        • Oct 2009
        • 6450

        #8073
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        5000th post.

        confirmed forumdegen.

        Comment

        • bi0hazard
          Vana Tegija
          • Jul 2010
          • 1342

          #8074
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          Oh blaa kui koll ees nendest sngdest, lihtsalt jooksen terve elu alla EV seal. Täna nii standard, et 45-manidel raha mull AK vs K5, tõmbab ära, JJ vs A7 vs A7 tiritakse ära, AQ vs A4 ja absull kõik **** kui närvi ajab :/
          Ei saagi siit sandikopikast üles liikuda, sest BRM peab jõhker olema, täna 40 mängu peale -10BI alla EV ja total profit -15BI. Mindsetile mõjub suht rõvedalt ikka ... Olen päris palju teinud tildist tulenevaid otsuseid ka, sest lihtsalt on raske...

          Comment

          • Jäämees
            Vana Tegija
            • Jun 2011
            • 1182

            #8075
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            Isiklik soovitus: Quit SNG poker.

            Või proovi mingeid muid SNGsid sa vist mängisid turbosid?

            Isiklikult kavatsen SNGsid mitte kunagi enam mängida kui just ei peaks nii ballaks saama, et enda rahast ja mindsetist kahju.

            Comment

            • bi0hazard
              Vana Tegija
              • Jul 2010
              • 1342

              #8076
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              Jep, turbokad..
              Oleks hea kui saaks 2,5/3,5seid 180mane jms mängida, need 45-manid ja muud asjad on küll väga piinarikkad :)
              Vahel taon kõrvale normal speediga ka, need pole mõnusamad, aga võtavad sittakanti aega,et läbi mängida.

              Comment

              • Jäämees
                Vana Tegija
                • Jun 2011
                • 1182

                #8077
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                Kui sa praegu mängid 45 mane ja under, siis 180 manide mängimine küll variatsiooni alla ei vii... Kuigi need olid ainukesed SNGd milles suutsin mingit profitit näidata ei jugle soovitada... Ühe laua SNGd pidid ''elus'' olema uuesti, aga ise ''andsin alla'' ei saanud turbo 18 manides printima, väike proovimine ühe lauastega ka ei istunud ja viimane 180 manide downer hävitas selle SNG pokkeri isu loodetavasti igaveseks.

                Fifty50 oled proovinud? 6 Max STT? Mina prooviks neid regular speediga.. Turbo Fifty50 ei tea küll kedagi kes microt biidiks. 45 Manid jätaks välja kui sa just neid pikema samplei peale ei võida - kohati hullem push fold mäng kui 180 man turbod.

                Comment

                • Svenza
                  Svetlana aka Buldooser
                  • Oct 2008
                  • 3591

                  #8078
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                  Ainult coolerid ongi ZOOMis
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Neetud mutid...
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  coin flip. 5 minutiga vasta magu saada niimoodi
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • udikaz
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 1946

                    #8079
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    ära shortstacki zoomis. tglt ära shortstacki kuskil. õpi parem fullstack play ära - tuleb longrunnis palju kasulikum.

                    Comment

                    • bi0hazard
                      Vana Tegija
                      • Jul 2010
                      • 1342

                      #8080
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      Algselt postitas Jäämees Vaata postitust
                      Kui sa praegu mängid 45 mane ja under, siis 180 manide mängimine küll variatsiooni alla ei vii... Kuigi need olid ainukesed SNGd milles suutsin mingit profitit näidata ei jugle soovitada... Ühe laua SNGd pidid ''elus'' olema uuesti, aga ise ''andsin alla'' ei saanud turbo 18 manides printima, väike proovimine ühe lauastega ka ei istunud ja viimane 180 manide downer hävitas selle SNG pokkeri isu loodetavasti igaveseks.

                      Fifty50 oled proovinud? 6 Max STT? Mina prooviks neid regular speediga.. Turbo Fifty50 ei tea küll kedagi kes microt biidiks. 45 Manid jätaks välja kui sa just neid pikema samplei peale ei võida - kohati hullem push fold mäng kui 180 man turbod.

                      18-manid on praegu ainukesed, kus ma midagigi saan..
                      Tegin just ca 15 lauda, tuli 1 teine koht ja 2 mincashi. Täiesti haigelt kaotasin mincashid, vs ukraina donk TT vs 55 ja teine jooksin toprangesse. Standard flipid nagu KQ vs TT ei tule ära ja palju mullle oli KK vs AK vs 88 - ei, siis ässadega shortina 8T2 flopil vs QJ ei tulnud ära.. Pm ongi nii, et variatsioon on liiga metsik, lõhub mindseti niii haigelt, aga kui enamvähem joooksed, siis on okei. Kui ma BE jooksen, siis ma väga tiltis ei ole, aga kohe kui kaotama hakkan, siis sõidab ära. Ma arvan, et kui BR suurem oleks, siis seda probleemi poleks, hetkel mul ongi selline tunne, et busto on nii ligidal( mängin praegu ntx 45 bi-ga ). Aga oleme ausad, tase on väga kohutav ikka nendes...

                      Comment

                      • Jäämees
                        Vana Tegija
                        • Jun 2011
                        • 1182

                        #8081
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                        Nu 18 mane saab biitida, aga turbo rake on väga väga kõrge... Ikka väga suur edge peaks olema, et seal stabiilselt printida, kuigi tean, et ka parimal 18 mani grinderil on ka massiivseid alla EV jooksmiseid jne... Neid peab väga palju ikka laskma.

                        Ise tegin 1 000 tükki prooviks alguses oli printing moneyz ja siis tuli 900 mängu BE ja lõpuks ainult miinust. Ei talu ise enam seda SNGde jama parem MTT grinder olla ja mingi cashi vorm ära õppida vähemalt ise üritan nii.

                        Comment

                        • Jäämees
                          Vana Tegija
                          • Jun 2011
                          • 1182

                          #8082
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                          Pokker ja skillimäng.

                          Kõik käed ühe ja sama vastase vastu kes mängis 100+ kätt 36/5 statsidega.


                          PokerStars No-Limit Hold'em, 1.1 Tournament, 100/200 Blinds 20 Ante (9 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                          SB (t6885)
                          BB (t10396)
                          UTG (t2960)
                          UTG+1 (t15164)
                          MP1 (t8800)
                          MP2 (t15832)
                          MP3 (t2038)
                          Hero (CO) (t5455)
                          Button (t3000)

                          Hero's M: 11.36

                          Preflop: Hero is CO with 9, 9
                          1 fold, UTG+1 bets t400, MP1 calls t400, 2 folds, Hero raises to t5435 (All-In), 4 folds, MP1 calls t5035

                          Flop: (t11750) 6, 10, J (2 players, 1 all-in)

                          Turn: (t11750) K (2 players, 1 all-in)

                          River: (t11750) A (2 players, 1 all-in)

                          Total pot: t11750

                          Results:
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)




                          PokerStars No-Limit Hold'em, 1.1 Tournament, 200/400 Blinds 40 Ante (9 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                          UTG+1 (t8270)
                          MP1 (t8346)
                          MP2 (t6600)
                          MP3 (t16987)
                          CO (t10695)
                          Button (t17322)
                          SB (t2610)
                          Hero (BB) (t14950)
                          UTG (t2750)

                          Hero's M: 15.57

                          Preflop: Hero is BB with Q, A
                          UTG bets t2710 (All-In), 4 folds, CO calls t2710, 2 folds, Hero raises to t14910 (All-In), CO calls t7945 (All-In)

                          Flop: (t24580) 6, K, 7 (3 players, 3 all-in)

                          Turn: (t24580) 10 (3 players, 3 all-in)

                          River: (t24580) K (3 players, 3 all-in)

                          Total pot: t24580

                          Results:
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)




                          PokerStars No-Limit Hold'em, 1.1 Tournament, 500/1000 Blinds 100 Ante (9 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                          CO (t48260)
                          Button (t6000)
                          SB (t1900)
                          BB (t6000)
                          UTG (t28616)
                          UTG+1 (t11542)
                          MP1 (t6510)
                          Hero (MP2) (t39770)
                          MP3 (t26932)

                          Hero's M: 16.57

                          Preflop: Hero is MP2 with J, J
                          UTG bets t28516 (All-In), 2 folds, Hero raises to t39670 (All-In), 4 folds, BB calls t4900 (All-In)

                          Flop: (t64332) 3, 5, 4 (3 players, 3 all-in)

                          Turn: (t64332) 8 (3 players, 3 all-in)

                          River: (t64332) 6 (3 players, 3 all-in)

                          Total pot: t64332

                          Results:
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                          Viimane käsi obviously lendasin ka tema vastu välja kui üle poole oma stackist flattis mu AI maha ja obviously võitis flipi oma madala pocketiga.

                          Comment

                          • bi0hazard
                            Vana Tegija
                            • Jul 2010
                            • 1342

                            #8083
                            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                            Jäämees sa nagu mina, ülepaar vs paar on flip :D Ja nii ongi tegelt, ma sweatin neid nagu lolllakas.

                            Comment

                            • Jäämees
                              Vana Tegija
                              • Jun 2011
                              • 1182

                              #8084
                              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                              Kohati on küll selline tunne, et ükskõik kuidas nupud sisse saad on ikkagi parimal juhul flip.

                              Üritan mitte nii mõelda, sest tahes tahtmata mõjutab mängimist, aga kui jookseb nii mõni päev igal pool ja kaotad deep runnides 5 flippi järjest tulevad mustad mõtted ligi.

                              Comment

                              • peete82
                                Vana Tegija
                                • Jan 2010
                                • 1310

                                #8085
                                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                                Algselt postitas Jäämees Vaata postitust
                                Ise tegin 1 000 tükki prooviks alguses oli printing moneyz ja siis tuli 900 mängu BE ja lõpuks ainult miinust. Ei talu ise enam seda SNGde jama parem MTT grinder olla ja mingi cashi vorm ära õppida vähemalt ise üritan nii.
                                Kas sa siis ei tea, et Stars annab igat uut mänguformaati või limiiti alustades väga hea jooksu.

                                Comment

                                Working...