***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • isutuba
    Grinder
    • Sep 2009
    • 633

    #8041
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Algselt postitas Fuzzy Vaata postitust
    Fucking braindead, ma ütlen. Nali seisneb selles, et tegemist on Eneti NO CAP lauaga, mis tähendab, et rake ei ole capped. Tüüp statside järgi pole eriline fish, olen näinud, et nõrkade kätega betib vähem ja seejärel on nõus foldima, seega flop shove. Tüüp callib oma fucking tõmbega, võidab ja maksab 50$ (!!!) raket. Fakk off ei saa olla nii loll.


    Enet Network - €4 NL (6 max) - Holdem - 5 players
    Hand converted by PokerTracker 3

    BTN: €634.65
    Hero (SB): €426.00
    BB: €100.00
    UTG: €451.46
    CO: €619.48

    Hero posts SB €2.00, BB posts BB €4.00

    Pre Flop: (€6.00) Hero has K A

    fold, CO raises to €12.00, fold, Hero raises to €44.00, fold, CO calls €32.00

    Flop: (€92.00, 2 players) 6 5 T
    Hero checks, CO bets €43.18, Hero raises to €382.00 and is all-in, CO calls €338.82

    Turn: (€856.00, 2 players) 4

    River: (€856.00, 2 players) Q

    Hero shows K A (High Card, Ace) (Pre 70%, Flop 57%, Turn 0%)
    CO shows J A (Flush, Ace High) (Pre 30%, Flop 43%, Turn 100%)
    CO wins €804.52
    enetis töötab ptr3??

    Comment

    • hakkameimema
      Õpihimuline Mängur
      • Aug 2011
      • 349

      #8042
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      Tra see stars oma 6maxi-ga on ikka nii rigged kui veel olla saab...Si**ks tilti ajab rsk

      Comment

      • redddman10
        Grinder
        • Aug 2010
        • 703

        #8043
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        traaa kui haige ikka.hakkad turkal kusagile jõuda ja saad AK fish paneb ees nuppe ja näitab AJ.hoiad hinge kinni pliiiiis hold one time ja ikka kohe J floppi.impossibru lihtsalt

        Comment

        • Fabulous
          Pokkerihai
          • Jan 2010
          • 2674

          #8044
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          Ma ei ole ebausklik ega midagi, aga kaks korda varem on doomeri puhul peale siia teemasse postitamist swing üle läinud. Äkki töötab kolmandat korda ka.

          PLEASE POKER GODS!!!

          Comment

          • KristjanLaas
            Pokkeritark
            • Oct 2009
            • 6450

            #8045
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
            Ma ei ole ebausklik ega midagi, aga kaks korda varem on doomeri puhul peale siia teemasse postitamist swing üle läinud. Äkki töötab kolmandat korda ka.

            PLEASE POKER GODS!!!
            looool confirmed karistuseks, et ära mainisid selle, et üle on läinud, läheb nüüd hullemaks.

            epic viga ja sa maksad selle eest.

            Comment

            • fyte
              Pokkerihai
              • Jun 2010
              • 3378

              #8046
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              f off nende mõnitavate runoutidega..

              Poker Stars $0.50/$1 No Limit Hold'em - 5 players -

              UTG: $100.00
              Hero (CO): $132.31
              BTN: $116.75
              SB: $146.58
              BB: $116.23

              Pre Flop: ($1.50) Hero is CO with K A
              1 fold, Hero raises to $3, BTN calls $3, SB raises to $13, 1 fold, Hero raises to $28, 1 fold, SB raises to $146.58 all in, Hero calls $104.31 all in

              Flop: ($268.62) 6 Q K (2 players - 2 are all in)

              Turn: ($268.62) J (2 players - 2 are all in)

              River: ($268.62) Q (2 players - 2 are all in)

              Final Pot: $268.62
              Hero shows K A (two pair, Kings and Queens)
              SB shows T 9 (a straight, Nine to King)
              SB wins $265.82
              (Rake: $2.80)

              Comment

              • Fabulous
                Pokkerihai
                • Jan 2010
                • 2674

                #8047
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                looool confirmed karistuseks, et ära mainisid selle, et üle on läinud, läheb nüüd hullemaks.

                epic viga ja sa maksad selle eest.
                No worries. Hullemaks ei saa praegusest enam minna, sest kõik mis veel valesti saab laudades minna, läheb ka (jooksen ülitihti top rangesse ja lihtsalt ei ime ise kunagi välja, kui ees olles nupud sisse saan obv vastane imeb välja, board jookseb konstantselt täielikult võssa jne).
                Ma mõtlein paar bad beat story't ka kirjutada tegelt eelmisesse posti kuidas ma viimase 48h jooksul 50BI olen kaotanud tänu sellele pasale jooksule ja tildanud sisuliselt pole, aga kuna need lood kedagi ei koti, siis jääb ära.

                Comment

                • KristjanLaas
                  Pokkeritark
                  • Oct 2009
                  • 6450

                  #8048
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                  Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                  No worries. Hullemaks ei saa praegusest enam minna, sest kõik mis veel valesti saab laudades minna, läheb ka (jooksen ülitihti top rangesse ja lihtsalt ei ime ise kunagi välja, kui ees olles nupud sisse saan obv vastane imeb välja, board jookseb konstantselt täielikult võssa jne).
                  Ma mõtlein paar bad beat story't ka kirjutada tegelt eelmisesse posti kuidas ma viimase 48h jooksul 50BI olen kaotanud tänu sellele pasale jooksule ja tildanud sisuliselt pole, aga kuna need lood kedagi ei koti, siis jääb ära.
                  Vot täpselt sellise postiga olekski pidanud alustama!
                  For reals though GL :)

                  Comment

                  • Priidix
                    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                    • Jun 2009
                    • 2839

                    #8049
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    Aitab kah tänaseks :)

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                    Last edited by Priidix; 13.05.12, 01:28. Põhjus: 50NL

                    Comment

                    • Fuzzy
                      Õpihimuline Mängur
                      • Aug 2010
                      • 452

                      #8050
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      Algselt postitas isutuba Vaata postitust
                      enetis töötab ptr3??
                      logish et töötab

                      Comment

                      • Fuzzy
                        Õpihimuline Mängur
                        • Aug 2010
                        • 452

                        #8051
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                        Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                        No worries. Hullemaks ei saa praegusest enam minna, sest kõik mis veel valesti saab laudades minna, läheb ka (jooksen ülitihti top rangesse ja lihtsalt ei ime ise kunagi välja, kui ees olles nupud sisse saan obv vastane imeb välja, board jookseb konstantselt täielikult võssa jne).
                        Ma mõtlein paar bad beat story't ka kirjutada tegelt eelmisesse posti kuidas ma viimase 48h jooksul 50BI olen kaotanud tänu sellele pasale jooksule ja tildanud sisuliselt pole, aga kuna need lood kedagi ei koti, siis jääb ära.
                        50 bi swong 48 tunniga? Ma polegi siis kõige hardcorem swongi-mees siin.

                        Comment

                        • fyte
                          Pokkerihai
                          • Jun 2010
                          • 3378

                          #8052
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                          Algselt postitas Fuzzy Vaata postitust
                          50 bi swong 48 tunniga? Ma polegi siis kõige hardcorem swongi-mees siin.
                          Hyperites väiksema kaaluga need buyinid, kuid karm sellegipoolest. Graphs/story?

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #8053
                            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                            Kui ma õigesti mäletan siis andu ju kaotas sessiga 41bi. Graafik ta päevikus olemas.

                            Comment

                            • fyte
                              Pokkerihai
                              • Jun 2010
                              • 3378

                              #8054
                              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                              Aga tal regactionit vist omajagu ning sellistel limiitidel teravamad vennad üldiselt koos anyways.

                              Comment

                              • KristjanLaas
                                Pokkeritark
                                • Oct 2009
                                • 6450

                                #8055
                                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                                Paar päeva tagasi 35. koht turniiril, kus esimene saab $60k.
                                Eile 13. koht turniiril, kus esimene saab $27k.
                                Täna 33. koht turniiril, kus esimene saab $27k.

                                Elus pole isegi ühtegi sellist finaallauda ette näidata. Mitte keegi ei kujuta ette kui faking fustreeriv see on.

                                Comment

                                Working...