Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***
<ei suuda naeru tagasi hoida> ;D :D
EDIT: aga mul on tunne, et sa mängid liiga madalaid turniire... kuhu suvalised donkid liituvad.. umbes sama nagu NL4 cashi lauad.. imo hakka kohe miski 30+ taalaste BI'dega turnasid mängima.. vähemalt ei tule üllatusi KT'ga alline calle jms
Algselt postitas Svenza
EDIT: aga mul on tunne, et sa mängid liiga madalaid turniire... kuhu suvalised donkid liituvad.. umbes sama nagu NL4 cashi lauad.. imo hakka kohe miski 30+ taalaste BI'dega turnasid mängima.. vähemalt ei tule üllatusi KT'ga alline calle jms
A
K
(3 Players)
, 9
Comment