***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • mikk2468
    Vana Tegija
    • Nov 2009
    • 1039

    #7876
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Kunagi postitasin ka siia teemasse, aga nüüd ei ole väga pikka aega seda teinud. Mõttetult negatiivne teema, mis tekitab rohkem tilti, kui leevendab seda. Mindsetile palju parem on alla neelata oma kibedad kaotused ja edasi grindida. Soovitaks proovida seda.

    Comment

    • KristjanLaas
      Pokkeritark
      • Oct 2009
      • 6450

      #7877
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      Täiesti nii unreal asju on täna juhtunud, aga mõtlesin, et ei hakka neid käsi postitama, sest täna risustanud küll seda teemat, aga lihtsalt siis sellised asjad on juba faking mõnitavad. täiesti ******. päev faking läbi.

      $5r 25kgrt.

      PokerStars No-Limit Hold'em, 5.5 Tournament, 25/50 Blinds (9 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

      saw flop | saw showdown

      UTG+1 (t4795)
      MP1 (t1443)
      Hero (MP2) (t2735)
      MP3 (t5255)
      CO (t3290)
      Button (t1425)
      SB (t3987)
      BB (t2975)
      UTG (t1550)

      Hero's M: 36.47

      Preflop: Hero is MP2 with A, K
      UTG calls t50, 1 fold, MP1 calls t50, Hero bets t250, 3 folds, SB calls t225, 2 folds, MP1 calls t200

      Flop: (t850) A, 8, 7 (3 players)
      SB checks, MP1 bets t1193 (All-In), Hero calls t1193, 1 fold

      Turn: (t3236) 6 (2 players, 1 all-in)

      River: (t3236) 9 (2 players, 1 all-in)

      Total pot: t3236
      Main pot: t3236 between MP1 and Hero, won by MP1

      Results:
      MP1 had 10, K (straight, ten high).
      Hero had A, K (one pair, Aces).
      Outcome: MP1 won t3236

      Comment

      • Jäämees
        Vana Tegija
        • Jun 2011
        • 1182

        #7878
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        Algselt postitas mikk2468 Vaata postitust
        Kunagi postitasin ka siia teemasse, aga nüüd ei ole väga pikka aega seda teinud. Mõttetult negatiivne teema, mis tekitab rohkem tilti, kui leevendab seda. Mindsetile palju parem on alla neelata oma kibedad kaotused ja edasi grindida. Soovitaks proovida seda.
        Ok poisid see on kõik tõsi aga kunagi postitasin siia ise ka väga palju ja saatsin kõik targutavad postitused sitturisse..

        Pole midagi häbeneda tildi üle - tõesti parem mitte seda negatiivsust võimendada jne, aga kui on sitt jooks on mingit leevendust vaja.. Ja see suurema tilti võitmine on väga raske ja julgen arvata ikkagi, et pooled või enamus kes siin nö targutavad võivad ikka korralikust downerist und näha.

        Isegi siin teemas väga epic melt downe maha pannud oma viimase 3 kuulise downeri juures, aga see kõik on teinud minust isiklikult parema mängija... Kindlasti läheb ka nii MTTSNG/Laasiga/Tolbajoobiga kui suudab edasi pühenduda ja võimalikult palju õppida sellest...

        Ikkagi jääb mulje, et need pool parastavad/targutavad postitused on ise kellegi X tildimaanduse vorm kus selle asemel, et enda bad lucki kurta näidatakse näpuga kellegi teise kurtmise (nõrkuse) peale ja pannakse mingit ''standard'' teksti, et ''kui ei talu selliseid biite ära mängi MTTSNGsid jne''

        Ok drunk ass rant out of the way continue with your scheduled programming.

        Comment

        • Tarmonator
          Lingiparandaja
          • Oct 2008
          • 3274

          #7879
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          Algselt postitas Jäämees Vaata postitust
          Pole midagi häbeneda tildi üle - tõesti parem mitte seda negatiivsust võimendada jne, aga kui on sitt jooks on mingit leevendust vaja.. Ja see suurema tilti võitmine on väga raske ja julgen arvata ikkagi, et pooled või enamus kes siin nö targutavad võivad ikka korralikust downerist und näha.
          A miks te tiltmonkeyd arvate, et ainult teil on downer ja mitte keegi teine ei koge elus hullemat kui teil parajasti käsil?
          See on lihtsalt nii retarded väide, et ma ei suutnud vait olla. Meenub üks staarmängija siit foorumist, kellel on ka alati kõige suurem downswing ja mitte keegi ei jookse rohkem alla EV kui tema. "right..."

          PS: Ei ründa antud postitusega kedagi isiklikult.
          Last edited by Tarmonator; 04.04.12, 08:37.

          Comment

          • KristjanLaas
            Pokkeritark
            • Oct 2009
            • 6450

            #7880
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            Enamus turnamängijad on oma olemuselt juba degentiltmonkeyd. Turniirid on 100% pokkeri kõige gamblimise lähedasem vorm ja kui vaadata life deadbeate ja degen gamblereid, siis 90% neist on turnamehed.

            Samas MTT grindijad kaotavad ka 10x rohkem närve, sest sa oled kas on top of the world või epic doomeris, vahepealset ei ole olemas ka.

            Comment

            • Jäämees
              Vana Tegija
              • Jun 2011
              • 1182

              #7881
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
              A miks te tiltmonkeyd arvate, et ainult teil on downer ja mitte keegi teine ei koge elus hullemat kui teil parajasti käsil?
              See on lihtsalt nii retarded väide, et ma ei suutnud vait olla. Meenub üks staarmängija siit foorumist, kellel on ka alati kõige suurem downswing ja mitte keegi ei jookse rohkem alla EV kui tema. "right..."

              PS: Ei ründa antud postitusega kedagi isiklikult.
              Ei arva, et nii on lihtsalt üldiselt kui oled ise ikka suurema doomeri läbi elanud ei hakka selliseid postitusi tegema siin teemas inimestele kes üritavad oma tildist võitu saada.

              Comment

              • con
                Pokkerihai
                • Jul 2010
                • 1954

                #7882
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                "Staarmängija" oli päris hea:D

                turnades keskendud rohkem vb võidule vms. Suured summad, hea mäng, kõik sujub ja siis ühel hetkel variseb kõik kokku. Muidugi seda kehva mindseti ja klammerdumise puhul. Brm jne peab ka korras olema. Mindsetti tuleb õppida. Lihtsalt emotsioone alla surudes ongi see kehv.

                Üks elu tähtsamaid mõtteid: Kui elu annab sulle olukorra, siis võta seda, kui enda valitut. work with it not against it. Sa ei saa seda muuta, seega miks võidelda/kulutada oma mentaalset energiat?

                Comment

                • reggie
                  Pokkerihai
                  • Jun 2009
                  • 1705

                  #7883
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                  Mida asja sellest teemast üldse lugeda, ma ei saa lihtsalt aru. Olgu või 50/50 olukord, kui inimene tunneb, et on vaja siis ongi vaja.

                  Comment

                  • fyte
                    Pokkerihai
                    • Jun 2010
                    • 3378

                    #7884
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
                    A miks te tiltmonkeyd arvate, et ainult teil on downer ja mitte keegi teine ei koge elus hullemat kui teil parajasti käsil?
                    See on lihtsalt nii retarded väide, et ma ei suutnud vait olla. Meenub üks staarmängija siit foorumist, kellel on ka alati kõige suurem downswing ja mitte keegi ei jookse rohkem alla EV kui tema. "right..."

                    PS: Ei ründa antud postitusega kedagi isiklikult.
                    +1

                    Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                    Enamus turnamängijad on oma olemuselt juba degentiltmonkeyd. Turniirid on 100% pokkeri kõige gamblimise lähedasem vorm ja kui vaadata life deadbeate ja degen gamblereid, siis 90% neist on turnamehed.

                    Samas MTT grindijad kaotavad ka 10x rohkem närve, sest sa oled kas on top of the world või epic doomeris, vahepealset ei ole olemas ka.
                    Ei vaidle vastu, et MTTdes variatsioon pmtl suurim, kuid päris nii nüüd ka ju pole, et kas 1) epic downer 2) ujud raha sees. Meenub nt ühe foorumlase selle kuu graph:

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Soliidse sample peale üsnagi sujuvalt graph üles, ja usun, et kui lifetime graphi vaadata, siis oleks üldpilt sama.

                    Comment

                    • ziimukaz
                      Grinder
                      • Jan 2010
                      • 741

                      #7885
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      MTTSNG, see on downer cashi moodi.
                      Tänane nl25 zoom

                      Comment

                      • Provoker
                        Pokkerihai
                        • Jan 2009
                        • 3067

                        #7886
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                        3k kätt ja -18 BI on suht vastik. Stop-lossi ei kasutagi?

                        Comment

                        • ziimukaz
                          Grinder
                          • Jan 2010
                          • 741

                          #7887
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                          Algselt postitas Provoker Vaata postitust
                          3k kätt ja -18 BI on suht vastik. Stop-lossi ei kasutagi?
                          Eile ei tundnud vajadust laudu kinni panna, kuna tilti polnud ning endaarust tegin head mängu lõpuni.
                          E: Ning see on 4 sessi. Igat sessi alustades mõtlesin, et see tuleb eelmisest erinev.
                          Last edited by ziimukaz; 05.04.12, 10:23.

                          Comment

                          • Jäämees
                            Vana Tegija
                            • Jun 2011
                            • 1182

                            #7888
                            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                            Türnuffel mis tilt on peal.. Ei ole võimalik no täna mingi magnet küljes, et iga tondi, rexi, russi ja spanitardi AA kinni maksta või lihtsalt joosta kellegi top rangei over and over again.

                            Ärme veel nendes ilusatest standard kätest, flippidest ja fucking 70/30, 80/20, 90/10 bullshitist räägigi..

                            Oeh I need a break :(

                            Comment

                            • donkament
                              Pokkerihai
                              • Apr 2009
                              • 1945

                              #7889
                              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                              sellest limiidist madalamat ma beadin...sellest limiidist kõrgemat ma beadin...aga no fk kuidas saab ühes limiidis olla lifetime konstantselt sitt jooks...lihtsalt absull iga sess mida ma selles limiidis mäletan saan 70/0 vaalade ja donkregide käest urrukasse, kuna kõik võimalikud ja võimatud asjad tulevad riveriks kokku ja pärast mõnda sessi vaatan trackerisse ja see näitab et olen ühe flipi üle EV jooksnud ja ma pean mõtlema, et oi ma jooksin üle EV, elu on lill. Eelmise kuu graphi vaadates lasin seal üle 20bi alla otsest ev ja kaudselt mingi miljon BI vist.

                              Comment

                              • reggie
                                Pokkerihai
                                • Jun 2009
                                • 1705

                                #7890
                                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                                sellest limiidist madalamat ma beadin...sellest limiidist kõrgemat ma beadin...
                                A n***i sa seda limiiti siis mängid?

                                Comment

                                Working...