***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • isutuba
    Grinder
    • Sep 2009
    • 633

    #7741
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Fucking put.......is kuu,ülepäeviti -10bi päevas............................................ .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. ...............................................

    Comment

    • isutuba
      Grinder
      • Sep 2009
      • 633

      #7742
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      ja siis veel turniiri lõppus(4alles) 4 outer ,love poker(L)

      Comment

      • jasssass
        Vana Tegija
        • Sep 2010
        • 1200

        #7743
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        Nii sain kätte -53bi EV, aga kuu juba kasumis ja tervelt 11 taala teenitud. saab paar õlli ja ühe burksi lubada

        Comment

        • alaska
          forever
          • Oct 2008
          • 6599

          #7744
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          Tundub olevat õige aeg limiidist üles liikuda:-)

          Comment

          • bi0hazard
            Vana Tegija
            • Jul 2010
            • 1342

            #7745
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            11 cheezeburgers [ x ]
            GLGL, ise samasuguses mülkas ja väga ei taha tõusta :(

            Comment

            • jasssass
              Vana Tegija
              • Sep 2010
              • 1200

              #7746
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              Algselt postitas bi0hazard Vaata postitust
              11 cheezeburgers [ x ]
              GLGL, ise samasuguses mülkas ja väga ei taha tõusta :(
              11 cheesburgerit küll, aga tahaks minimegaburksi ka vahel lubada. peab trennis ennast välja elama ja siis uuesti 0-i printima GL

              Comment

              • emmimees
                Klubi Liige
                • Aug 2010
                • 2719

                #7747
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                Algselt postitas camu Vaata postitust
                Miks sa arvad, et selline vastane sealt pimesi fd-ga broke läeb?
                Kui selline vend ei lähe, siis kes veel!?

                Comment

                • viki
                  Grinder
                  • Apr 2010
                  • 893

                  #7748
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                  Ühe sessiga 10bi alla EV joosta.See ei ole normaalne.

                  Comment

                  • Murdock
                    Grinder
                    • Jun 2010
                    • 690

                    #7749
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    teist kuud sama s*tt

                    märts:
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    veebruar:
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    pean vist millegi muuga hakkama tegelema

                    Comment

                    • isutuba
                      Grinder
                      • Sep 2009
                      • 633

                      #7750
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      Mul on märtsi kuu -30 bi siiamaani ,sina oled veel +is

                      Comment

                      • Murdock
                        Grinder
                        • Jun 2010
                        • 690

                        #7751
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                        hästi öeldud VEEL :D
                        pluss plussiks tegelt,lihtsalt põhitilti ajab see,et graph jookseb ilusti üles ja siis sama ilusti jookseb alla ka,ise nagu üritan A-game teha,aga lihtsalt kas põsk,ei hiti üldse või split.

                        Comment

                        • jasssass
                          Vana Tegija
                          • Sep 2010
                          • 1200

                          #7752
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                          Täiesti perses kuidas jookseb, uskumatu lausa kõik päevad see kuu sellised, et halb hakkab vaadata.
                          Tegin veel spetsiaalselt sellise ulme pika päeva ja rikkusin kogu pühapäeva grindides.
                          Mega mõnusad Hispaania ja Kreeka fishid olid laudades, raha kätte ei saa Pokerstars on sellise krdi jooksu selga väänanud, et imekombel pole läpakat puruks löönud veel.
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          see siis pühapäev

                          ja kogu märts selline kena
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          Trademaa see on juba -70 bi alla EV

                          ilmselt paari päeva pärast - 100 bi juba alla.....fkkkk haige
                          Ma ei tahaks selle vennikese nahas olla, kes ükskord hu mulle seda EV vahet hakkab tagasi maksma, Kreeka fish tambib oma viimase õlleraha sisse siis....loodame

                          Comment

                          • peete82
                            Vana Tegija
                            • Jan 2010
                            • 1310

                            #7753
                            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                            Sa ei saagi seda ev vahet tagasi, kui samamoodi edasi mängid.
                            Selleks, et sul see võimalus oleks, pead rohkem hakkama taga olles nuppe lükkama :)
                            Siis tekib rohkem võimalusi väljaimemiseks. Muidu, kui oled kogu aeg ees, pole ju võimalik :)

                            Comment

                            • KristjanLaas
                              Pokkeritark
                              • Oct 2009
                              • 6450

                              #7754
                              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                              Algselt postitas peete82 Vaata postitust
                              Sa ei saagi seda ev vahet tagasi, kui samamoodi edasi mängid.
                              Selleks, et sul see võimalus oleks, pead rohkem hakkama taga olles nuppe lükkama :)
                              Siis tekib rohkem võimalusi väljaimemiseks. Muidu, kui oled kogu aeg ees, pole ju võimalik :)
                              Kurat nüüd ei teagi kas vastata captain obvious postiga või jäin leveli hambusse:(

                              Comment

                              • Matu
                                FPP Pro
                                • Aug 2009
                                • 284

                                #7755
                                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                                ffs 3 micro main evendi satikat teinud, 8 daalased 6 maxi omad 2 saavad pileti ja kolmas saab mingi 3 daala tagasi ja iga kord 3mas nah'

                                E: 5ndaga tuli 2ra l6puks, l2bi mingi ime, 4jandal esimesena välja esimese käega 66 vs k4s t6mbas kohe masti
                                ostisin punnide eest ka yhe, ehk annab veel:D
                                Last edited by Matu; 13.03.12, 11:26.

                                Comment

                                Working...