Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***
Sicko. Mis limiidis selle hiigelkasumi kaotsid? Kas NL-25?
Algselt postitas juuretis
Vaata postitust
. Ning kelle jaoks see 30$ on "hiigelkasum" ja kelle jaoks ei
. Minu jaoks on.

, A
, 5
, 7
Comment