***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • UdusOlevSiil

    #676
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Jamaaaaaa. Midagi muud pole lisada :(

    Comment

    • Tuul
      Grinder
      • Oct 2008
      • 989

      #677
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      Pokerstarsi 200k guaranteed turna:
      PokerStars No-Limit Hold'em, $10+$1 Tournament, 1500/3000 Blinds 300 Ante (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

      MP3 (t39870)
      CO (t18967)
      Button (t156620)
      SB (t51379)
      BB (t56955)
      UTG (t39356)
      UTG+1 (t37888)
      MP1 (t37294)
      Hero (MP2) (t37040)

      Hero's M: 5.14

      Preflop: Hero is MP2 with 8, 8
      3 folds, Hero bets t7500, 2 folds, Button calls t7500, 2 folds

      Flop: (t22200) 5, 6, 7 (2 players)
      Hero bets t29240 (All-In), Button calls t29240

      Turn: (t80680) A (2 players, 1 all-in)

      River: (t80680) 3 (2 players, 1 all-in)

      Total pot: t80680

      Results:
      Button had A, 7 (two pair, Aces and sevens).
      Hero had 8, 8 (one pair, eights).
      Outcome: Button won t80680


      ja ma juba mõtlesin, mida esikoha rahaga peale hakata

      Comment

      • RudiTurbo
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 4167

        #678
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        min.5 raise asemel preflop all iniga olexid 45k stackiga edasi tixunud :-[

        Comment

        • Tuul
          Grinder
          • Oct 2008
          • 989

          #679
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          lol, "min.5" raise on huvitav väljend, aga arvan, et see oli sellel hetkel parem, kuigi olin suht piiri peal, kas shoveda või mitte.
          parem 83% tõenäosusega hakata moove tegema 80680 stackiga, kui 100% tõenäosusega edasi tiksuda 45k stackiga ja oodata uut premium kätt, et duublit teha.

          Comment

          • UdusOlevSiil

            #680
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            Pekkkkkkkki, kaks korda riverdati ässade vastu ära ning mõlemal korral läks terve buyin kaduma. :( :( :( :(

            Comment

            • dabljuu
              Õpihimuline Mängur
              • Oct 2008
              • 494

              #681
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              tegin ka tembu ära - täis peaga öösel möllasin - 250€ , kõik mis raskelt korjatud läks kergelt


              ei imesta, et kogenumad vennad lasevad keelu peale panna kui vaja juua ja värki :P

              Comment

              • Keiss
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 1592

                #682
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                Imelik, aga mul joogiga koos läheb pokkeris poole paremini :o

                Comment

                • Tigrano
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 7614

                  #683
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                  Algselt postitas Keiss
                  Imelik, aga mul joogiga koos läheb pokkeris poole paremini :o

                  aiaiaiia, kipute jooma töö ajal juba

                  Comment

                  • marguzz22
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1458

                    #684
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    tegin täna 4h sessiooni ja ainult 2 buy in jäin plussi vahepeal oli +7 buyin, aga siis hakkas juhtuma midagi müstika valdkonda kuuluvat. Mul käes AA ja olen täiesti deep, mingi 2,5 buyin ja kõrval istub sama suure stäkiga eludonk, keda ma juba ammu jahin. Ta min betib ma teeb korraliku 3beti ja ta call. Flop on mulle ilus 28J, ma pet bot vend all in, ma hmm tra 1 paar mul ainult,aga foldi 40/40 venna vastu üles ei leia, call, ta näitab J3 naeran õnnest, riveril 3 ok. Mine munni donk. Reload. ca 170 käe pärast juhtub täpselt sama asi, mul ca 2buyin donkil nüüdseks rohkem. Ja tänu sellele jäi mul 4buyin saamata... Gg donkey

                    Comment

                    • Andrus Ansip
                      Julm Donk
                      • Oct 2008
                      • 26

                      #685
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      Üldiselt gtfo sportsbetting.

                      Pärast eilset CL hittimist ja rahasadu tuli tuju NBA-le panna mõnisada krooni. Soovitati Portland @ Houston (-3,5) (s.t. et Houston peab võitma vähemalt 3,5 punniga), tundus hästi argumenteeritud soovitus, Portland üldse sitt võõrsil, panin panuse.

                      Ja-ja *** panin. Selle asemel sügasin mune mingi paar tundi kuni järsku betting line oli muutunud unibetis -4,5ks. Ok whatever, mis vahet, panin siis -4,5ga ära...

                      Ja siis need Houstoni omasooiharad juhivad 3 sekundid enne lõppu 98-92, mäng on tehtud, patsutage lõpuni ja saate rahus räppima minna. Aga ei, Houstoni pearäppar/kurjategija/muidu lahe mees Ron Artest otsustas, et teeks ikka veel vea 3 sekundit enne lõppu, mis vahet sellel ikka on. Houston Rockets = parajad raketiteadlased tõesti... Ja Portlandi vastasräppar pussitab mõlemad vabavisked, mäng lõppeb 98-94, Unibet pääseb pankrotist, mul jälle vaja pühapäevaseks Olympsi turniiriks stake'i...

                      Officially "asdais#da8usPjSaks"....

                      Comment

                      • rohelinekonn
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 3808

                        #686
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                        Algselt postitas dabljuu
                        tegin ka tembu ära - täis peaga öösel möllasin - 250€ , kõik mis raskelt korjatud läks kergelt


                        ei imesta, et kogenumad vennad lasevad keelu peale panna kui vaja juua ja värki :P
                        mina enne jooma sessi lasen Pokerstarsis alati 24h keelu peale. Kunagi ei tea mis mõtted joogise peaga tulevad.

                        Comment

                        • Keiss
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 1592

                          #687
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                          Algselt postitas TIGRANO

                          aiaiaiia, kipute jooma töö ajal juba
                          Jah ainult, et jõua nii tihti juua. Tervis kaua nii vastu ei peaks. Aga kui tuurid peal siis turbo 6-maxi 3-4 aknaga märatsema, seal on purjus peaga mängimine minu hinnangul kindel +EV.

                          Comment

                          • Potsataja
                            õilishing
                            • Oct 2008
                            • 5270

                            #688
                            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                            Algselt postitas Keiss
                            Jah ainult, et jõua nii tihti juua. Tervis kaua nii vastu ei peaks. Aga kui tuurid peal siis turbo 6-maxi 3-4 aknaga märatsema, seal on purjus peaga mängimine minu hinnangul kindel +EV.
                            Keiss, kui sa tõesti suudad purjus peaga 4 lauas turbo 6-maxi mängida, siis müts maha sinu ees. Mina ei ole ka kaines peaga sellega eriti häsi hakkama saanud.

                            Joogise peaga on pikemas plaanid +EV ainult üks variant. Tuleb jätta 1BI arvele ja ülejäänu välja kanda, enamjaolt küll hävid, kuid vahel tuleb ka mitu korda samapalju juurde. 8)

                            Comment

                            • Keiss
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 1592

                              #689
                              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                              No oleneb, kui on täislauad siis 4 akent max aga pigem 3 ikkagi. Eriti kui sõber kõrval istub vms. Kui on suurema trafficuga lauad ehk siis mingid vennad gamblivad bustoks end ja järgmist fishi peab ootama ja samal ajal miski 3-4kesi mängima siis 2 akent paras ;D

                              EDIT: Muidugi ma ei ole joobeastet mõõtnud :P Pildituks pole ma end aastaid joonud. Ei näe mõtet juua end kooma või käppa maha panna seega ma pigem mõõdukalt vindine siis kui alkot tarbin.

                              Comment

                              • Rage
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 6853

                                #690
                                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                                fcking pervo on ilma HEMita mängida.. ja krdi LuckyAce imeb lurinal.. ehk boonus on ka nüüd siis downswingiga läinud.. sissemakstud raha alles..fcking nl3 laudades hakkan grindima...

                                ja ptsi neid krdi usermessage aknaid annab kuidagi kinni ka lükata.. krdi debiilikari... ma oskan ka esimese korraga lugeda, et sõbra sinna meelitamise eest saab 50 kulli.. nahhui seda iga natukese aja tagant jälle ette lükata...

                                ja tra küll.. kui mul on Ax suited.. neverever ei tule lauda masti nohh... aga iga jumala fcking kord kui mul on kõrge pocket või krdi set.. siis jooksevad lauda ainult ühte masti kaardid...

                                Comment

                                Working...