***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tyler Durden
    FPP Pro
    • Apr 2010
    • 270

    #7021
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Kas Starsis ongi mingi tavaline asi, et ühe sessi jooksul 4 seti läheb broke? Starsis natuke üle kuu olnud ja juba teine selline päev... FTPs sai ikka kauem mängida ja sellist asja, et nii palju sette hävis, ette ei tulnud:) Igatahes tüütu.

    Comment

    • Jäämees
      Vana Tegija
      • Jun 2011
      • 1182

      #7022
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      No way to win noh..

      KK vs AK. Flush for AK. JJ vs QK flop X X J 10 A

      QQ vs AK obv A flopis jne jne.

      Win a flip? In my dreams.. Have someone draw a flush and actually NOT hit it? No...

      Dominated hand = full house alati.

      Plus lõputud runnerid.. Runner runner straights, runner flushes, runner trips, runner full houses..


      Masendav lihtsalt peaaegu iga kord preflop ees ja lihtsalt ei saa võita.. Seni kuni pole bubbleis võib isegi mõni flip ära tulla aga kui bubble kohal siis kohe kriisp peale viimase 2 päevaga vist 40 SNGd bubblisse mänginud.

      Comment

      • Tyler Durden
        FPP Pro
        • Apr 2010
        • 270

        #7023
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        TRA!!!!!!!!!!!!!!!!!!! VIIES SET TÄNA........JÄLLE SUUREM VASTAS............ "Õnneks" on alati vastasel 100bb+.... Nuss, jube nuss on niiiiiiiiiiiii mängida................... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SUITSUPAUS NAHHUIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!

        Comment

        • kardaanirist
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 3675

          #7024
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          pead siis 20bbga mängima.

          Comment

          • Tyler Durden
            FPP Pro
            • Apr 2010
            • 270

            #7025
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            Peab vist jah, üks tuli just veel... Kusjuures enam närvi ei aja, lihtsalt wow.... ei te mida öelda või mõelda:)
            Seekord siis muster teine, see 40/27 härra sai oma sitase masti kokku nagu naks...

            PokerStars No-Limit Hold'em, $0.10 BB (8 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

            saw flop | saw showdown

            CO ($5.85)
            Hero (Button) ($11.75)
            SB ($13.38)
            BB ($10)
            UTG ($4.19)
            UTG+1 ($20.78)
            MP1 ($10)
            MP2 ($4.09)

            Preflop: Hero is Button with 4, 4
            1 fold, UTG+1 bets $0.30, 3 folds, Hero calls $0.30, 2 folds

            Flop: ($0.75) A, 4, 10 (2 players)
            UTG+1 bets $0.54, Hero raises to $2.20, UTG+1 raises to $20.48 (All-In), Hero calls $9.25 (All-In)

            Turn: ($23.65) 9 (2 players, 2 all-in)

            River: ($23.65) 5 (2 players, 2 all-in)

            Total pot: $23.65 | Rake: $1.18

            Results:
            Hero had 4, 4 (three of a kind, fours).
            UTG+1 had 7, 6 (flush, Ace high).
            Outcome: UTG+1 won $22.47

            Super... Peab vist meeldima, rekordpäev, 6 setti siis seni hävinud, natuke mängin veel, isu hakkab ära minema...

            Comment

            • noname
              Purjus foorumlaste kaitseingel :P
              • Oct 2009
              • 2366

              #7026
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              mul oli 12k käe peale setid miinuses...happens.
              mida rohkem sa mõtled,et nende settidega kaotasid,seda rohkem tilti lähed ja seda kehvemini ka mängid.

              küll ükskord ka pidama hakkavad.
              edu

              Comment

              • ristik
                Grinder
                • May 2010
                • 903

                #7027
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                No mida sa ikka loodad 300bb+ deep täiesti tardi fcki vastu..
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • Rando
                  Õpihimuline Mängur
                  • Jan 2010
                  • 316

                  #7028
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                  Tra küll nii nuss vaadata kuidas fishid 3 outi tõmbavad ja paar kätt hiljem kogu oma raha kaotavad mingi sitaga regularile.

                  Comment

                  • adam_q
                    Vana Tegija
                    • Feb 2009
                    • 1453

                    #7029
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    Algselt postitas oohoh Vaata postitust
                    Hakkad küll uut kuud hea tujuga mängima, aga ennäe mingisugused väikesed türaimejad pedekad suudavad ikka sita nii keema ajada, et lõpuks on ikka närv must
                    tõlkes tuleb päris okei horvaadikeelne sõim

                    Vi ste doista dobro raspoloženje igrati novi mjesec, ali evo i gle neka vrsta malih türaimejad peder govno još uvijek u stanju kuhati, tako da na kraju živaca je još uvijek crno

                    Comment

                    • Dzuu
                      Õpihimuline Mängur
                      • Oct 2008
                      • 445

                      #7030
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      Ma koguaeg vaadanud, et kõik vinguvad Starsi jooksu üle ja mõelnud, kas asi saab tõesti nii hull olla ja nüüd kui ise seal mängima hakkasin tahaks lihtsalt ära kägistada kedagi, fucking unreal, sitem käsi alati võidab, mida kehvem käsi seda julmemalt hitib, unreal pask.

                      Comment

                      • Tyler Durden
                        FPP Pro
                        • Apr 2010
                        • 270

                        #7031
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                        üõp'oõ9i0üupyotigyoluöjäk
                        lp.nl ks
                        üokjnböäb
                        nidüo

                        Comment

                        • JaanusX
                          Õpihimuline Mängur
                          • Sep 2010
                          • 392

                          #7032
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                          Algselt postitas Dzuu Vaata postitust
                          Ma koguaeg vaadanud, et kõik vinguvad Starsi jooksu üle ja mõelnud, kas asi saab tõesti nii hull olla ja nüüd kui ise seal mängima hakkasin tahaks lihtsalt ära kägistada kedagi, fucking unreal, sitem käsi alati võidab, mida kehvem käsi seda julmemalt hitib, unreal pask.
                          no shit sherlock....:D ei jah 112 SNGd kaotada nõrgemale käele.... nummi.... ja kellel on midagi selle kohta öelda siis tegelt ka lööks teil insta lõualuu pooleks nii et olge parem vait

                          Comment

                          • Carl
                            FPP Pro
                            • Jul 2010
                            • 213

                            #7033
                            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                            Jo, ütleme nii et suht kehva run....i mean...
                            3
                            2
                            1

                            siKFLD09999DSF89SDF89DSF98FS899SDIMEIASKKADASMUNNI 999TONT+23032+023K2IPUTSI.

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #7034
                              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                              hyppelt pöördega ikka ma loodan?

                              Comment

                              • JaanusX
                                Õpihimuline Mängur
                                • Sep 2010
                                • 392

                                #7035
                                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                                Algselt postitas leits Vaata postitust
                                hyppelt pöördega ikka ma loodan?
                                ära vaata niipalju äksjön filme... aga enuff OT igastahes Stars on lahe... best was flopped 4of a kind... lose to runner str flush for fak seik?

                                Comment

                                Working...