Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***
Kas Starsis ongi mingi tavaline asi, et ühe sessi jooksul 4 seti läheb broke? Starsis natuke üle kuu olnud ja juba teine selline päev... FTPs sai ikka kauem mängida ja sellist asja, et nii palju sette hävis, ette ei tulnud:) Igatahes tüütu.
Kas Starsis ongi mingi tavaline asi, et ühe sessi jooksul 4 seti läheb broke? Starsis natuke üle kuu olnud ja juba teine selline päev... FTPs sai ikka kauem mängida ja sellist asja, et nii palju sette hävis, ette ei tulnud:) Igatahes tüütu.
, 4
, 4
A
8
A
Comment