***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • jrgn hell
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 3328

    #616
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    tra ruditurbo käi ***** ;D

    tra mängid elukaua mingit asja, ja siisi kka mingi kepp vastas no nahhui puts küll närvi ajab

    Comment

    • jrgn hell
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 3328

      #617
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      sitaks roppusi

      Comment

      • mihkel88
        Jube Noob
        • Oct 2008
        • 140

        #618
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        tra bad biit, bad biit , cooler, bad biit, badbiit.... nagu mingi tsükkel, 10 buy inni alla EV joone see kuu sis...great.

        Comment

        • jrgn hell
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 3328

          #619
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          tra kogu karma tuleb tagsi nahhui

          Comment

          • jrgn hell
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 3328

            #620
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            sitaks roppusi uuesti

            Comment

            • jrgn hell
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 3328

              #621
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              PARAS TRA AQ vs TT panin kinni

              Comment

              • jrgn hell
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 3328

                #622
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                HAHAHHAHA, TRA TULI ÄRA

                GG, SLOWROLLISN KA
                -capslock*

                Comment

                • jrgn hell
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 3328

                  #623
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                  tra vähemalt tildist sain lahti

                  Comment

                  • RudiTurbo
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 4167

                    #624
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    irw, see olid Sina? ;D

                    KRT, SA VÄRDJAS KOHE HUNNIKU POISSE PIDID FLOPPIMA ! ;D

                    Mu Runner runner masti nägid selle spike naabi vastu ? :D

                    Krt, võix mingi teema olla, kus kõik oma screennamed üles topivad, muidu hakkad oma meest sõimama kuskil tournas ;D

                    Comment

                    • jrgn hell
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 3328

                      #625
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      tra see runnerrunner oli jh nice hit
                      luckisa ma trios jh
                      slowroll on stiilne

                      Comment

                      • bounce
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 865

                        #626
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                        stars juuretasandimängud on ikka lageee nifest.
                        terve nädala jooksul sattusin alles täna lagiga ühte lauda, see tegi kah 2 korda tühjaks.
                        gotta love lags.

                        Comment

                        • Maheaatom
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 958

                          #627
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                          Müstilised juhused seoses tänase TB 5000 turnaga:
                          1) Esiteks oli vaja üks raked hand saada. Võtan ette ühe NL50 ja istun maksimumiga sisse. Esimene jaotus - kuningad. Keegi tõstab, callitakse...vaatan kaarte ja re-raisen. Call, üks vend lükkab nuppe. Mina ei oska ega taha kuidagi neid kuningaid foldida ja lükkan nupud sisse. Obv. ässad vastas, laud midagi ei muuda. Raked hand olemas aga €50 hinnaga.
                          2) Turniiril jõutakse mulli lähedale, mul enam-vähem ok stack, umbes 80/320 vms. Kogemata callin ühe venna all-in panust UTG+2lt kaartidega 56os. üks call tuleb veel. Vastas Q5 ja ühel vennal vist AK. Flopis saan oma 3-outer kuuele pihta ja turn ja river õnneks midagi ei muuda. Imelikul kombel polnud chatis isegi ühtegi roppust ega sõimu.
                          3) Ja nii 20 minuti pärast kahe jaotusega out. Esimesel tõmbas vastane riveril välja 4-outer gutshot rea, teisel korral oli juba kahe otsaga tõmme ja tuli taas ära. Väljas. 10€ ;D

                          Comment

                          • LuuK
                            Vana Tegija
                            • Dec 2008
                            • 1138

                            #628
                            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                            1) Mõtlesin, et lähen teen raked handi, et turnal osaleda. Enne tsekkasin ja imede ime, mul juba 13 tk kirjas. Omast arust pole küll üheski 25c rakega potis viimase 3 päeva jooksul olnud.
                            2) Kaarte esimesed 2h polnud, pidin A6o (paremuselt 5. käsi) sisse lükkama, et elus püsida. Siis hakkas vaikselt tulema ja vastu pidasid ka, oleks mul ainult rohkem julgust olnud sisse lükata.
                            3) 48. koht ja 20€. Edaspidi proovin turniiridel ikka normaalset strateegiat aretada, mitte lihtsalt ära kuivada.

                            Comment

                            • jrgn hell
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 3328

                              #629
                              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                              tra mindset nii sitt ikkagi
                              ainult üks micro FR PLO8 laud. Istun siis sisse ja konkreetselt mitte ühtki kätt 4 orbitit mida võiks/saaks mängida. Tra selle aja jooksul polnud kordagi käes ühtki Ad. Kindlasti multitabeldades poleks tähelegi pannud, aga ühes lauas istumine eriti nüri ikka. Limpereid ka nii palju kogu aeg, et stealida ka ei saa. Tra juba see ootamine ajas nii tilit, et hakkasin pasga apeelima ja lõin laua kinni. Nahhui mingid energiajoogid ka sees, närviline olla, tra ise loll raisk

                              Comment

                              • RudiTurbo
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 4167

                                #630
                                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                                15k FPP buy iniga Luca Pagano Sit and go, kus võitja saab 1k$ ning top4 pappi.
                                Enne foldisin AQs 3beti peale ning siis obv juhtub siuke asi!

                                PokerStars No-Limit Hold'em Tournament, 50/100 Blinds (7 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                                saw flop | saw showdown

                                Hero (BB) (t1249)
                                UTG (t1390)
                                MP1 (t1310)
                                MP2 (t2506)
                                CO (t3795)
                                Button (t1495)
                                SB (t3255)

                                Hero's M: 8.33

                                Preflop: Hero is BB with K[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif[/img], K[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img]
                                3 folds, CO raises to t300, Button raises to t1495 (All-In), 1 fold, Hero calls t1149 (All-In), 1 fold

                                Flop: (t2848) 8[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif[/img], J[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img], 9[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif[/img] (2 players, 2 all-in)

                                Turn: (t2848) 10[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img] (2 players, 2 all-in)

                                River: (t2848) 4[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif[/img] (2 players, 2 all-in)

                                Total pot: t2848

                                Results:
                                Button had Q[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img], Q[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif[/img] (straight, Queen high).
                                Hero had K[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif[/img], K[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img] (one pair, Kings).
                                Outcome: Button won t2848

                                Sharkscope järgi vaatasin, 3 mängijat olid kaotajad ning kolm olid veel mingid suht idioodid ja ainult 2 head mängijat + Luca olidki, aga Luca sai juba põske.

                                Comment

                                Working...