***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • emmimees
    Klubi Liige
    • Aug 2010
    • 2719

    #6886
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Õpetage midn keegi jälle pokkerit mängima plz...............
    $0.10/$0.20 No Limit Hold'em - 6 players
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    UTG: $11.23
    MP: $21.85
    CO: $42.95
    BTN: $20.00
    SB: $7.01
    Hero (BB): $20.00

    Pre Flop: ($0.30) Hero is BB with Q A
    1 fold, MP calls $0.20, 1 fold, BTN raises to $0.90, 1 fold, Hero calls $0.70, MP calls $0.70

    Flop: ($2.80) A 2 2 (3 players)
    Hero checks, MP bets $2.10, BTN folds, Hero calls $2.10

    Turn: ($7.00) 3 (2 players)
    Hero checks, MP bets $5.25, Hero raises to $17, MP calls $11.75

    River: ($41.00) 5 (2 players)

    Final Pot: $41.00
    MP shows 4 5
    Hero shows Q A
    MP wins $38.95
    (Rake: $2.05)

    Comment

    • Jäämees
      Vana Tegija
      • Jun 2011
      • 1182

      #6887
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
      Sul viimati kõu või ?
      :D :D

      Endal elion ja viimased aasta aega pole kordagi net läinud .
      On kah Elion... Lihtsalt doomswitch

      Comment

      • kjmrc
        Pokkerihai
        • Aug 2009
        • 4541

        #6888
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        Päris vinge sess täna.. 99 vs A5 shorti vastu pre ai, flop 55T; AJ vs Q7 flopil J44 shorti vastu ai jälle, tal fd, river Q jneeee naiss õhtud vist ei ole üldse head

        Comment

        • FreakyJason
          Klubi Liige
          • Jan 2009
          • 1381

          #6889
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          Niii. Ma facking vihkan seda nl 50-d. Keeras kuu perse ja koguaeg on neil värdjatel midagi paremat või saavad parema kui mul. Munnid, värdjad, seavitud, kooreüraskid, peded, vitunahad oeh käige kõik *****. tnx tähelepanemise eest eeslinahad

          Comment

          • kjmrc
            Pokkerihai
            • Aug 2009
            • 4541

            #6890
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            oujee -5bi sess.. lav ju poker

            Comment

            • Tarmonator
              Lingiparandaja
              • Oct 2008
              • 3274

              #6891
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              LOL, sry kjmrc, aga sa esimest päeva mängid pokkerit?

              Comment

              • E-Kunn
                FPP Pro
                • Jan 2010
                • 261

                #6892
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                Raske on!!

                Comment

                • kjmrc
                  Pokkerihai
                  • Aug 2009
                  • 4541

                  #6893
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                  Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
                  LOL, sry kjmrc, aga sa esimest päeva mängid pokkerit?
                  Nopee, tean, et nood on standard biidid aga pidin kuskil kurtma :D Pole kuuaja jooksul -5bi sessi olnud, sellest ka natuke must meel :D

                  Comment

                  • Fabulous
                    Pokkerihai
                    • Jan 2010
                    • 2674

                    #6894
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    Väike sitaratas mõtles ka kõik tänavad eriti kaua veel.

                    Pacific Poker - $0.10 NL - Holdem - 9 players
                    Hand converted by PokerTracker 3

                    UTG: $15.79
                    UTG+1: $10.00
                    MP: $1.70
                    MP+1: $4.01
                    LP: $10.84
                    Hero (CO): $10.00
                    BTN: $6.80
                    SB: $12.86
                    BB: $20.34

                    SB posts SB $0.05, BB posts BB $0.10

                    Pre Flop: ($0.15) Hero has A K

                    UTG calls $0.10, fold, fold, fold, fold, Hero raises to $0.40, fold, SB calls $0.35, fold, UTG calls $0.30

                    Flop: ($1.30, 3 players) 8 5 8
                    SB checks, UTG checks, Hero bets $0.80, fold, UTG calls $0.80

                    Turn: ($2.90, 2 players) 7
                    UTG checks, Hero bets $1.80, UTG calls $1.80

                    River: ($6.50, 2 players) J
                    UTG bets $3.60, Hero raises to $7.00, UTG calls $3.40

                    UTG shows 8 8 (Four of a Kind, Eights) (Pre 52%, Flop 100%, Turn 100%)
                    Hero shows A K (Flush, Ace high) (Pre 48%, Flop 0%, Turn 0%)
                    UTG wins $19.48

                    Comment

                    • Fuzzy
                      Õpihimuline Mängur
                      • Aug 2010
                      • 452

                      #6895
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      Selle jaotuse teeb naljakaks asjaolu, et villainiks on REG, mitte mingi tard. Ta oli vist veitsa tiltis. 3bettis mind väga laialt ja olin üritanud teda ka juba bluff-4bettida, aga sain instashove vastu. Mõne aja pärast toimus siis selline jaotus. Ma tavaliselt chatboxis ei läbusta aga selle asja peale tuli küll mitu krõbedamat sõna. Villainil muidugi lõbu laialt.


                      Pacific Poker - $1 NL - Holdem - 6 players
                      Hand converted by PokerTracker 3

                      BTN: $149.96
                      SB: $314.36
                      BB: $100.00
                      UTG: $123.35
                      MP: $99.85
                      Hero (CO): $182.73

                      SB posts SB $0.50, BB posts BB $1.00

                      Pre Flop: ($1.50) Hero has A A

                      fold, fold, Hero raises to $3.50, BTN raises to $12.00, fold, fold, Hero raises to $25.00, BTN calls $13.00

                      Flop: ($51.50, 2 players) 5 4 7
                      Hero bets $38.50, BTN raises to $124.96, Hero calls $86.46

                      Turn: ($301.42, 2 players) Q

                      River: ($301.42, 2 players) Q

                      [spoil]BTN shows 6 3 (Straight, Seven High) (Pre 18%, Flop 96%, Turn 100%)
                      Hero shows A A (Two Pair, Aces and Queens) (Pre 82%, Flop 4%, Turn 0%)
                      BTN wins $297.42
                      [/spoil]

                      Comment

                      • alaska
                        forever
                        • Oct 2008
                        • 6599

                        #6896
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                        ime kah, et mu graafik on nagu südamemonitor, kui ma võidan, siis 15 bi järjest, kui kaotan, siis samapalju. Nii kui mõned mängud järjest kaotan, hakkan ette kujutama, kuidas vastasel kokku tuleb ja neil hakkabki tulema. Faking Nõia intsu tunne on peal. Stars on oma kaartide jagamise väga kiireks teinud, aga ikkagi ma jõudsin turnis mõelda "neli, neli, neli, neli, neli pervert niikuinii hitib ära oma nelja kuradi debiilik, haige saksa abordijäänuk, retarded donk, ajukääbus, ajudoonor, persevest, tainas, kretiin, sitapea, värdjas, sure raisk aidsi!"

                        Well played debiilik.


                        Poker Stars $28.78+$1.22 No Limit Hold'em Tournament - t30/t60 Blinds - 2 players - View hand 1391986
                        DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                        Hero (BB): t2070 34.50 BBs
                        BTN/SB: t930 15.50 BBs

                        Pre Flop: (t90) Hero is BB with Q A
                        BTN/SB raises to t930 all in, Hero calls t870

                        Flop: (t1860) 8 K 3 (2 players - 1 is all in)

                        Turn: (t1860) A (2 players - 1 is all in)

                        River: (t1860) 4 (2 players - 1 is all in)

                        Final Pot: t1860
                        Hero shows Q A (a pair of Aces)
                        BTN/SB shows 5 2 (a straight, Ace to Five)
                        BTN/SB wins t1860

                        Comment

                        • emmimees
                          Klubi Liige
                          • Aug 2010
                          • 2719

                          #6897
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                          **** MA PEKSAN KLAVERI PURU KURADI MUNNID KLÖMNVÖODASFNOJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJÄPKJDNKPÖKÄDG BVBVKMMMMMMMMMMMMMMM

                          Comment

                          • Fabulous
                            Pokkerihai
                            • Jan 2010
                            • 2674

                            #6898
                            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                            92/89, 3bet 100% !!! 22 käe peale 3betib mu JJ. Insta 4bet shove sisse ja loomulikult on AA vastas..

                            Comment

                            • viki
                              Grinder
                              • Apr 2010
                              • 893

                              #6899
                              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                              Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                              92/89, 3bet 100% !!! 22 käe peale 3betib mu JJ. Insta 4bet shove sisse ja loomulikult on AA vastas..
                              See ongi nii.Mul ka eile ühe vastase 3bet oli 50%.Panin muttidega nuppe ja AA vastas.

                              Comment

                              • ziimukaz
                                Grinder
                                • Jan 2010
                                • 741

                                #6900
                                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                                Algselt postitas viki Vaata postitust
                                See ongi nii.Mul ka eile ühe vastase 3bet oli 50%.Panin muttidega nuppe ja AA vastas.
                                +1, täiesti standard, pole mõtet imestadagi

                                Comment

                                Working...