***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Priidix
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
    • Jun 2009
    • 2839

    #6736
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Solid suhtumine :)

    Comment

    • ristik
      Grinder
      • May 2010
      • 903

      #6737
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      Algselt postitas Priidix Vaata postitust
      Mida sa ajad? See oli turniiri algus, esimene käsi mis üldse mängisin. Karta on, et see kes nuppe lajatas oli mingi 100/100 kutt..nagu ??????

      EDIT: PREFLOP??? MIDA *****.....60 peale tõstes on vgiaaa?? vwtf ok, panen 1000siis või?
      Ennem openshoven kui panen UTGst 3BBd seal. Ja kui flopi play on sinu arvates standard 4way potis paardunud laual 100/100 vendade vastu sellisel deep stack turnal, siis ei ole pokker sinu jaoks.

      Comment

      • con
        Pokkerihai
        • Jul 2010
        • 1954

        #6738
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        Algselt postitas Priidix Vaata postitust
        mhmhmhmhmhmhm..kaua ei läinudki




        Blinds: 10/20

        Pre-Flop: (30, 9 players) Hero is SB A Q
        1 fold, UTG+1 calls 20, 1 fold, MP2 raises to 40, 3 folds, Hero goes all-in 955, 1 fold, UTG+1 folds, MP2 calls 915

        Flop: 5 7 7 (1,950, 2 players, 1 all-in)
        Hero says "nh"

        Turn: 10 (1,950, 2 players, 1 all-in)
        Hero says "nice call"

        River: 4 (1,950, 2 players, 1 all-in)

        Final Pot: 1,950
        Hero shows a pair of Sevens
        A Q
        MP2 shows two pair, Sevens and Fours
        4 A

        MP2 wins 1,950 (net +995)

        Hero lost 955
        UTG+1 lost 20
        great justice imo. mis see fishi mõnitamine sulle annab?

        Comment

        • kardpleier
          Grinder
          • Jul 2009
          • 699

          #6739
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          fishide vastu üldse mõttetu mängida. callivad mingi pasaga

          Comment

          • pikk28
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 6695

            #6740
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            Algselt postitas kardpleier Vaata postitust
            fishide vastu üldse mõttetu mängida. callivad mingi pasaga
            nädala lause!
            kuskil teemas oli ka hea pärl. tsiteerin klassikuid : Jumala mõtetu tuba, sest poistel pole foldi nuppu :)

            Comment

            • donkament
              Pokkerihai
              • Apr 2009
              • 1945

              #6741
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              loodetavasti selle aasta viimane postitus siia

              elu halvim aasta...90% rollist gone. tänasega kah mingi 1000bb down. hiljem kaine pilguga jaotusi läbi vaadates poleks midagi teistmoodi teinud, kõik riverid totaalselt minu vastu. tegin mingi 1,5k kätt limit 1/2 6maxi...tuleb öelda, et pole sellist donkfesti varem näinud, väga tore on kui gutteri+ülekaardiga capitakse 3 streeti mu top seti vastu ja 49o callitakse preflop blindilt capitud panus, aga kurat võiks mõne jaotuse lihtsalt võita. Lisaks tegin mingi 5k kätt fri, see on alla igasuguse arvestuse lihtsalt, setminetakse 4betted ja 3betted pottides ja isegi kui floppi ei tule siis kuhugile mujale tuleb ikka jne..

              See teema miskipärast süvendab minus n.ö tahet tilti minna, ma ei tea, kuidas selle kohta öelda. noh, pmst praegu on asi selliseks muutunud, et olles allinis ees nii et vastase kaardid on ka lahti, siis aju ja kogu närvisüsteem on juba "explode" modes, kui peaks standard river tulema, siis tilt plahvatab peas. Mindsetti olen aastatega tugevdanud, aga praeguse runi tõttu on see murdunud juba. Tildi tõttu olen hakanud ka üsna lolle vigu tegema, mis enamasti väljenduvad selles, et hakkan lightilt maha callima fishe, mõttega "kogu aeg ikka ei hittinud oma pasaga ju". terve juuni kütsin BE ja tegin sitta mängu ning olin sellega ise rahul, sest eesmärgiks oli võimalikult palju VPPsi teha, mitte väga võitvat mängu teha. Nüüd peab vist rollboosti eesmärgil kogutud fppde eest paar 650$ (jah, tean, et sitaks -ev) boonust ostma ja edasi grindima till nova. Õnneks saab paari päeva pärast tsüklisse ka tõmmata, nii et äkki probleem laheneb ja mindset paraneb.

              loodetavasti viimane post see aasta (või vähemasti kuu) siin teemas.

              Comment

              • E-Kunn
                FPP Pro
                • Jan 2010
                • 261

                #6742
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                Unreal....0.5 punkti jäi reload boonuse osa vabastamisest puudu!!!!!!!!!!!!:S

                Comment

                • VisaHing
                  mees nagu orkester
                  • Dec 2009
                  • 6718

                  #6743
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                  Aga küss donkamendile, et mida üldse starsi VPP-dega teha ? Pmst krdi raskelt teenitud VPP-sid ei taha ka mingile piletile ohverdada, milel saaks vabalt endale ise ka lubada, samas riideid ja muud nodi on ka suht mõttetu tellida. Krt aga samas nagu midagi tahaks nendega ikka teha.

                  Mida soovitaksid? Kas tõmmata satikaid? midagi muud ?
                  thx ette.

                  Comment

                  • Murdock
                    Grinder
                    • Jun 2010
                    • 690

                    #6744
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    Oleneb palju sul neid on

                    Comment

                    • VisaHing
                      mees nagu orkester
                      • Dec 2009
                      • 6718

                      #6745
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      Algselt postitas Murdock Vaata postitust
                      Oleneb palju sul neid on
                      no ütleme 10 000 VPP-d ( mida mul pole tegelt aga mis nendega ntx teha ? )

                      Comment

                      • donkament
                        Pokkerihai
                        • Apr 2009
                        • 1945

                        #6746
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                        Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                        Aga küss donkamendile, et mida üldse starsi VPP-dega teha ? Pmst krdi raskelt teenitud VPP-sid ei taha ka mingile piletile ohverdada, milel saaks vabalt endale ise ka lubada, samas riideid ja muud nodi on ka suht mõttetu tellida. Krt aga samas nagu midagi tahaks nendega ikka teha.

                        Mida soovitaksid? Kas tõmmata satikaid? midagi muud ?
                        thx ette.
                        250k fpp 4000$ boonus on kõige rohkem kasumlikum, muude rahaliste boonustega jääd selle kõrval kahjumisse. Muidu ma soovitaks neid 750fpp double shootout satikaid sunday millile või wupile (2 ticketit guaranteed), need toimuvad igal pühapäeval mingi nelja-viie paiku ja neid on u 20 tükki järjest mingi iga viie minuti tagant. (pooled cancelduvad tihtipeale). Pmst standardina on nii, et kui esimesena toimuvad satikad vahele jätad ja võtad need ette, kus kõige vähem runnereid. Siis esimene laud on enamasti HU ja teises lauas pead top 2 tulema ja 215$ tournament dollarit olemas. Üsna fishiste fieldidega on need ja kui luckbox peab, siis võib vabalt 10kvppst teha mingi 3-4 piletit. Muidu tarbekaupadest peaksid need LCD monitorid oma hinna kohta solid olema. Muidu kui starsis mingid WCOOPid võib SCOOPid toimuvad, siis seal on fpp overlayga guarnateed satikaid küllalt.
                        Last edited by donkament; 03.07.11, 23:31.

                        Comment

                        • peete82
                          Vana Tegija
                          • Jan 2010
                          • 1310

                          #6747
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                          MTT-d on lahedad... Just paar kätt tagasi sain stäki duublisse, nüüd paistis, et tuleb veel...
                          Hui.

                          PokerStars - $4+$0.40|25/50 NL (4 max) - Holdem - 3 players

                          Hero (BTN): 7,270.00
                          SB: 10,165.00
                          BB: 4,308.00

                          Pre Flop: (75.00) Hero has Q K

                          Hero raises to 150.00, SB calls 125.00, fold

                          Flop: (350.00, 2 players) T J 9
                          SB bets 500.00, Hero raises to 1,350.00, SB raises to 10,015.00 and is all-in, Hero calls 5,770.00 and is all-in

                          Turn: (14590.00, 2 players) J

                          River: (14590.00, 2 players) T

                          SB shows 9 T (Full House, Tens full of Jacks) (PreFlop 36%, Flop 18%, Turn 14%)
                          Hero shows Q K (Straight, King High) (PreFlop 64%, Flop 82%, Turn 86%)
                          SB wins 14,590.00

                          Comment

                          • adam_q
                            Vana Tegija
                            • Feb 2009
                            • 1453

                            #6748
                            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                            AA vs KK saab küll kotti, aga QQ vs KK ei ime välja rsk

                            E: haha kohe järgmises turnas QQ vs KK ja riverisse Q, niiet õiglus on olemas!
                            Last edited by adam_q; 04.07.11, 20:57.

                            Comment

                            • k2snakalle
                              Pokkerihai
                              • Dec 2008
                              • 2545

                              #6749
                              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                              peaks ka proovima. eile AA vs JJ ei pidanud ja TT vs JJ ei tulnud....järgmine kord tuleb:D

                              Comment

                              • VisaHing
                                mees nagu orkester
                                • Dec 2009
                                • 6718

                                #6750
                                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                                Algselt postitas donkament Vaata postitust
                                250k fpp 4000$ boonus on kõige rohkem kasumlikum, muude rahaliste boonustega jääd selle kõrval kahjumisse. Muidu ma soovitaks neid 750fpp double shootout satikaid sunday millile või wupile (2 ticketit guaranteed), need toimuvad igal pühapäeval mingi nelja-viie paiku ja neid on u 20 tükki järjest mingi iga viie minuti tagant. (pooled cancelduvad tihtipeale). Pmst standardina on nii, et kui esimesena toimuvad satikad vahele jätad ja võtad need ette, kus kõige vähem runnereid. Siis esimene laud on enamasti HU ja teises lauas pead top 2 tulema ja 215$ tournament dollarit olemas. Üsna fishiste fieldidega on need ja kui luckbox peab, siis võib vabalt 10kvppst teha mingi 3-4 piletit. Muidu tarbekaupadest peaksid need LCD monitorid oma hinna kohta solid olema. Muidu kui starsis mingid WCOOPid võib SCOOPid toimuvad, siis seal on fpp overlayga guarnateed satikaid küllalt.
                                kumma võtaksid :D Porche Cayenne S või 48k USD ( 250k FPP * 12)
                                :D

                                Comment

                                Working...