***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #6616
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Kloonike, mis limiiti lased muidu?


    kas see suur kukkumine tähendab nl1k laksu ?

    Comment

    • Kloonike
      Grinder
      • Nov 2008
      • 898

      #6617
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
      Kloonike, mis limiiti lased muidu?


      kas see suur kukkumine tähendab nl1k laksu ?
      Ma siin lasen olenevalt tujust 0.1/0.25-5/10. Kukkumine oli jah seal :D

      Comment

      • bounce
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 865

        #6618
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        Algselt postitas alaska Vaata postitust
        OK, minupoolest võib see Olypmic online ***** minna. Mina seda ei biidi ja ma enam ei üritagi. Teine sait kus ma enam kunagi ei mängi. Esimene on triobet.
        qft

        Comment

        • Fabulous
          Pokkerihai
          • Jan 2010
          • 2674

          #6619
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          Normaalne combo oli just.
          Kõigepealt tõmmati riverisse 2-outer, seejärel tuli paar minutit hiljem sõnum, et sain inglise keele riigieksamis 79p ( 80+ oli eesmärk ) ja siis läks suures potis olles Internet ka veel paariks minutiks ära.

          fml.

          Comment

          • donkament
            Pokkerihai
            • Apr 2009
            • 1945

            #6620
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            nii kuldne jooks see kuu...ei beadi kedagi ega midagi

            PokerStars No-Limit Hold'em, $1.00 BB (8 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

            UTG ($116.70)
            UTG+1 ($100)
            Hero (MP1) ($171.30)
            MP2 ($86.60)
            CO ($201)
            Button ($112.80)
            SB ($40)
            BB ($115.85)

            Preflop: Hero is MP1 with K, K
            2 folds, Hero bets $3, MP2 calls $3, 4 folds

            Flop: ($7.50) 8, 2, 10 (2 players)
            Hero checks, MP2 bets $5, Hero raises to $95, MP2 calls $78.60 (All-In)

            Turn: ($174.70) 4 (2 players, 1 all-in)

            River: ($174.70) J (2 players, 1 all-in)

            Total pot: $174.70 | Rake: $3

            Results:
            Hero had K, K (one pair, Kings).
            MP2 had 9, Q (straight, Queen high).
            Outcome: MP2 won $171.70
            Last edited by donkament; 11.06.11, 20:45.

            Comment

            • VisaHing
              mees nagu orkester
              • Dec 2009
              • 6718

              #6621
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              miks sa nii pelasid seda kätt muidu ?


              aasta kõige failim convert ka su poolt muidu :D ära solvu

              Comment

              • adam_q
                Vana Tegija
                • Feb 2009
                • 1453

                #6622
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                Normaalne combo oli just.
                Kõigepealt tõmmati riverisse 2-outer, seejärel tuli paar minutit hiljem sõnum, et sain inglise keele riigieksamis 79p ( 80+ oli eesmärk ) ja siis läks suures potis olles Internet ka veel paariks minutiks ära.

                fml.
                1 punkt ees või taga, 2-outer tundub hirmsam kraam olevat...

                Comment

                • donkament
                  Pokkerihai
                  • Apr 2009
                  • 1945

                  #6623
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                  Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                  miks sa nii pelasid seda kätt muidu ?


                  aasta kõige failim convert ka su poolt muidu :D ära solvu
                  parandasin ära :)

                  ta oli gigavaal, ma enne shovesin tema utg raise peale full stacki qq ja ta snappis 22. üldse kui ta bettis tundis et kohe commited olevat ja läksin for max value.

                  Comment

                  • E-Kunn
                    FPP Pro
                    • Jan 2010
                    • 261

                    #6624
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    See kuu pea kõik sessid kohe alguses 3-5 buy-ini miinusesse ja siis hakka seda välja grindima....kalflgdsjdsgLJGNSALKJGN
                    Nii ei jõua ju kaugele!!!!!!!!

                    Comment

                    • mikk2468
                      Vana Tegija
                      • Nov 2009
                      • 1039

                      #6625
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      Väga meeldiv on jääda turniiril 26 of 4147, eriti kui oleks käsi pidanud, oleks chipleadriks saanud 4x avg stackiga. FASGAEGASGASGEGAgiahgiahsgas

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • k2snakalle
                        Pokkerihai
                        • Dec 2008
                        • 2545

                        #6626
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                        oäikskdfjsaskadljslkugsgkjdsaglkdsaj... tra küll kui speeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeew. Nii kui kehvem jooks tuli kallale, siis hakkasin spewima.....

                        Comment

                        • noname
                          Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                          • Oct 2009
                          • 2366

                          #6627
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                          Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
                          oäikskdfjsaskadljslkugsgkjdsaglkdsaj... tra küll kui speeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeew. Nii kui kehvem jooks tuli kallale, siis hakkasin spewima.....
                          ah ära põe.
                          mul on homseks mõned ideed,kuidas laudadest eemal olla

                          Comment

                          • ninasarvik11
                            Jube Noob
                            • Mar 2010
                            • 126

                            #6628
                            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                            pole paha kui turnal 25 m2ngjat alles ja endal CL käes suurelt ja siis magama jääda kogematta. FML

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #6629
                              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                              tra ise olen jobu, et uimasin ja alles täna avastasin, et Triobet Open see nädalalõpp ja obv regamine ammu läbi:-(

                              EDIT:
                              Algselt postitas ninasarvik11 Vaata postitust
                              pole paha kui turnal 25 m2ngjat alles ja endal CL käes suurelt ja siis magama jääda kogematta. FML
                              tra ma ei suuda kunagi, see on nii algklassilik viga, -mata vorm kirjutatakse alati ühe T-tähega.

                              Comment

                              • KristjanLaas
                                Pokkeritark
                                • Oct 2009
                                • 6450

                                #6630
                                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                                ja vahest tähendab ehk.

                                Comment

                                Working...