***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Gettofish
    FPP Pro
    • Nov 2009
    • 259

    #6601
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    tra küll kuidas ftp huijab.
    Alguseks kohe chipleaderiks, siis AKh vs 99, flop QJxhh, no hui tulebki.
    siis suur pott KK vs KT vs 22 vs A6s, obv flop ju Txx T.
    okei saame stacki uuesti üles kuni flopis üks lollakas shoveb 772dd A5-ga, callin maha T9dd-ga, turn veel J ehk rohkem outse aga hui tulebki mingi vajalik kaart
    ja siis shoven 99ga vs 44 , obv ju flop x4x. Nagu WTF kõik ühes turnas.
    Teistel kukun ka ilusates vastasseisudes välja AK vs KJ, KK vs JJ. Hui kunagi runin mina paremini.

    Comment

    • Murdock
      Grinder
      • Jun 2010
      • 690

      #6602
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      asdais#da8usPjSaks isegi 10€-t pole et õllejärgi minna,kuna pokkeritoad kõik n*ssivad ajusid.

      Comment

      • Howie Diddot

        #6603
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        Ei ole minu.

        Comment

        • viki
          Grinder
          • Apr 2010
          • 893

          #6604
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          Sellist seisu pole veel näinud.Olen ise kaotanud str flushiga royalile,aga seda et kolmandal vennal veel nelik-unreal!

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #6605
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            Waoooooooo, tavaliselt sellised asjad juhtuvad vaid Triobetis...lol

            Comment

            • donkament
              Pokkerihai
              • Apr 2009
              • 1945

              #6606
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              lol kõigepealt panen nl100 suurema osa rolli bustosse...siis lähen alla nl50 ja saan sellise kuldse jooksu osaliseks


              Uploaded with ImageShack.us

              Comment

              • Ints
                Vana Tegija
                • Nov 2010
                • 1216

                #6607
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                räme setup jah, arvatavasti pf allinn ?

                Comment

                • metsakas
                  Julm Donk
                  • Feb 2010
                  • 67

                  #6608
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                  Täiesti räim on see pokerstars ikka, normull sess, kaart peab jne... ok, hakkan laudu kinni panema ja kohe KK vs AK prf floppi kohe A, Flopist nuppe mul rida vs set, no tra kohe turni maja vennale.. täiesti vbzvxcjasgdjasdö koht ikka..

                  Comment

                  • Kloonike
                    Grinder
                    • Nov 2008
                    • 898

                    #6609
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    AFsdkfsd burnout, ei viitsi enam grindida. Viimased 2 kuud läbi higi ja pisarate mõned kilod plussi saanud, sick game ikka :) 7 day self exclusion. See kuu pole ka muidugi toredalt alanud, megaspew all day. PKRis bustisin rolli ära, starsis õnneks varem limiidid peale pandud. See breakeven nühkimine ajab närvi.

                    Comment

                    • Ermii
                      Õpihimuline Mängur
                      • May 2009
                      • 402

                      #6610
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      Endal ka suht kehva kuu algus

                      aga pole hullu küll asjad paika loksuvad, ise asi on see palju selliste ilusate ilmadega grindida viitsib :)

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #6611
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                        Algselt postitas Ermii Vaata postitust
                        Endal ka suht kehva kuu algus

                        aga pole hullu küll asjad paika loksuvad, ise asi on see palju selliste ilusate ilmadega grindida viitsib :)
                        sa pole ainuke

                        Comment

                        • KristjanLaas
                          Pokkeritark
                          • Oct 2009
                          • 6450

                          #6612
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                          FUCK ME tõsiselt...tirra.
                          $5r $32k guarantee turna starsis 18. koht.
                          Flopatud set vs flushdraw ja river flush. LIHTSALT ALATI.
                          Esimene koht $5300, 18. koht $130. well spent 8h tõesti.

                          Comment

                          • kip
                            FPP Pro
                            • Jul 2009
                            • 256

                            #6613
                            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                            fold river

                            Comment

                            • kip
                              FPP Pro
                              • Jul 2009
                              • 256

                              #6614
                              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                              :(

                              Comment

                              • Gettofish
                                FPP Pro
                                • Nov 2009
                                • 259

                                #6615
                                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                                asdddddddffffffff millal see jama lõppeb, faking ftp. Järjest kukun turnadest välja enne kui hakkab huvitavaks minema. KK vs JJ vs AJ monster pot, river A. KK vs AK täna teisest turnast. AA vs KQ, ATx flop river J. **** küll, miks ma ei tohi normaalset runnida.

                                Comment

                                Working...