Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***
aga äkki ei biidigi?
Algselt postitas $Lauri$
Vaata postitust
?..
suht sick aga kohe peale enda välja elamist siin jooksis pool tundi kaart täitsa ok-lt halvema käega kaotasin parema käega võitsin, nii nagu normaalne ning olin sellega üli rahul
A
8
, A
, 9
Comment