***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • peete82
    Vana Tegija
    • Jan 2010
    • 1310

    #6556
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Türastand satikaid hitib ka ainult 6-st ühe.
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Tainas peab ikka muidugi K2-ga lükkama, kui 2 meest juba nuppe pannud. Ja ikka riverisse, ikka riverisse.

    Comment

    • Maxi
      Pokkerihai
      • Nov 2010
      • 1849

      #6557
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      Sain ka esimese tõelise suckoudi ära siis.

      Urkamäng: Rebuy semi-turbo turka

      SB pealt teen standard raise 2,5x, käes 3d 5d

      flop 2x 4d 6d, obvious nupud ja vastas 6x8x. SHIP IT mõtleme eks.

      Turn 5x

      River 7x

      Käsi peab aint siis kui vastane drawing dead on :D

      Comment

      • Tarmonator
        Lingiparandaja
        • Oct 2008
        • 3274

        #6558
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        FFS kuidas saab üks hammas nii jubedalt valutada. Käisin arstil ja tehti mingi auk ära ja nüüd on sihuke valu, et pisarad jooksevad. 2 ibumetini võtnud, ei aita. AAARGHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH

        Comment

        • oohoh
          Grinder
          • Oct 2009
          • 547

          #6559
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
          FFS kuidas saab üks hammas nii jubedalt valutada. Käisin arstil ja tehti mingi auk ära ja nüüd on sihuke valu, et pisarad jooksevad. 2 ibumetini võtnud, ei aita. AAARGHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH
          Tramadol aitab
          Ma ei suutnud magama ka jääda kui hambanärv ära suri, jbue lihtsalt
          Last edited by oohoh; 01.06.11, 19:45.

          Comment

          • Tarmonator
            Lingiparandaja
            • Oct 2008
            • 3274

            #6560
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            Thank god, et ema, õde ja naine meditsiiniharidusega on. Ajasid mulle mingi ekstra kange retseptiravimi välja oma põhjatutest ravimikappidest ja nüüd on juba inimese tunne.

            Comment

            • Tyler Durden
              FPP Pro
              • Apr 2010
              • 270

              #6561
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              See kuu pole pokkeri üle keegi siin veel hädaldanud, igatahes ma teen alguse sisse.

              Full Tilt No-Limit Hold'em, $0.25 BB (9 handed) - Full Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

              saw flop | saw showdown

              UTG+1 ($47.83)
              MP1 ($24.65)
              MP2 ($25.15)
              Hero (MP3) ($27.88)
              CO ($25)
              Button ($32.60)
              SB ($45.40)
              BB ($8.75)
              UTG ($25.82)

              Preflop: Hero is MP3 with A, A
              4 folds, Hero bets $0.75, 2 folds, SB raises to $2.25, 1 fold, Hero raises to $6.25, SB calls $4

              Flop: ($12.75) 2, J, 9 (2 players)
              SB checks, Hero bets $8, SB raises to $25.10, Hero calls $13.63 (All-In)

              Turn: ($56.01) 4 (2 players, 1 all-in)

              River: ($56.01) 2 (2 players, 1 all-in)

              Total pot: $56.01 | Rake: $2.80

              Results:
              SB had J, J (full house, Jacks over twos).
              Hero had A, A (two pair, Aces and twos).
              Outcome: SB won $53.21

              Comment

              • noname
                Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                • Oct 2009
                • 2366

                #6562
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                Poole sessi peal said hiirel patareid otsa, gg. osades laudades oli normis potis otsus pooleli, gg nahhui
                endal ka selline asi juhtunud...ja just siis kui NL100 shoti tegin ja AA-le 4bet AI sain ja ma muidugi foldisin...
                nüüd olen targem ja touchbad on sisselülitatud sellisteks juhtudeks:)

                Comment

                • Fabulous
                  Pokkerihai
                  • Jan 2010
                  • 2674

                  #6563
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                  Teen lauad lahti ja viie mängitud minuti jooksul:
                  *3 handed showdown. Kõigil flush, kilkan juba omaette oma kõrgeima flushiga. Chipid hakkavad teise mängija poole liikuma. Str. flush oli ühel mängijal hoopis.
                  *FH vs. quads.
                  *Saan nupud ees olles sisse turnis sisse. Vastane tõmbab 3-outeri obv riverisse ära.

                  Lauad kinni.

                  Comment

                  • mikk2468
                    Vana Tegija
                    • Nov 2009
                    • 1039

                    #6564
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    pull, täna 41 SNGd, jooksen mahedalt 250k chippi alla EV.

                    Comment

                    • Ermii
                      Õpihimuline Mängur
                      • May 2009
                      • 402

                      #6565
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      Uus isiklik tippmark :)

                      Comment

                      • yolpa
                        Pokkerihai
                        • Jun 2009
                        • 2669

                        #6566
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                        Algselt postitas mikk2468 Vaata postitust
                        pull, täna 41 SNGd, jooksen mahedalt 250k chippi alla EV.
                        multitabled playmoneney peale?:)

                        Comment

                        • con
                          Pokkerihai
                          • Jul 2010
                          • 1954

                          #6567
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                          vaatasin 2x kätt valesti vs hüdrofish umbes 10min jooksul.

                          $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 8 players -

                          BTN: $124.67
                          SB: $58.53
                          BB: $58.66
                          UTG: $75.82
                          UTG+1: $50.00
                          MP1: $57.24
                          MP2: $50.00
                          Hero (CO): $50.75

                          Pre Flop: ($0.75) Hero is CO with 6 6
                          4 folds, Hero raises to $1.50, BTN calls $1.50, 2 folds

                          Flop: ($3.75) 5 9 8 (2 players)
                          Hero bets $1.87, BTN calls $1.87

                          Turn: ($7.49) 7 (2 players)
                          Hero bets $4.50, BTN raises to $47.38, Hero calls $42.88

                          River: ($102.25) 6 (2 players)




                          BB: $42.08
                          Hero (BTN/SB): $30.00

                          Pre Flop: ($0.45) Hero is BTN/SB with 3 3
                          Hero raises to $0.90, BB calls $0.60

                          Flop: ($1.80) 5 6 4 (2 players)
                          BB checks, Hero bets $0.90, BB calls $0.90

                          Turn: ($3.60) 7 (2 players)
                          BB checks, Hero bets $2.70, BB raises to $5.85, Hero raises to $13.50, BB raises to $40.28, Hero calls $14.70 all in

                          River: ($60.00) 9 (2 players - 1 is all in)


                          ei saa mängida kui mõtted täiesti mujal. saan 4h nüüd tagasi grindida. KK openfoldisin:D
                          betsizing oli ka terve aeg random.

                          resultsid TJo ja teisel 8To
                          Last edited by con; 03.06.11, 23:33.

                          Comment

                          • adam_q
                            Vana Tegija
                            • Feb 2009
                            • 1453

                            #6568
                            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                            OT küll veidi, aga seap**s kui kalliks on toidupoes kõik läinud - ostad 2 asja ja 20 EUR every time!

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #6569
                              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                              resultse tahaks ka näha muidu.

                              Jep adam. Lollakad oma hinnatõusudega, nüüd kui euro ka, siis mis viga on kõikidele toodele paarkend senti juurde panna nii, et keegi arugi saaks.
                              Last edited by VisaHing; 03.06.11, 22:05.

                              Comment

                              • alaska
                                forever
                                • Oct 2008
                                • 6599

                                #6570
                                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                                OK, minupoolest võib see Olypmic online ***** minna. Mina seda ei biidi ja ma enam ei üritagi. Teine sait kus ma enam kunagi ei mängi. Esimene on triobet.

                                Comment

                                Working...