***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #6526
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Poole sessi peal said hiirel patareid otsa, gg. osades laudades oli normis potis otsus pooleli, gg nahhui

    Comment

    • qjet
      Grinder
      • Apr 2009
      • 806

      #6527
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
      Poole sessi peal said hiirel patareid otsa, gg. osades laudades oli normis potis otsus pooleli, gg nahhui
      sp ma eelistangi juhtmega teemat :)

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #6528
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        sp on õigel grinderil alati 2-3 varupatareid ca 1m kaugusel VARUKS!

        Comment

        • Tarmonator
          Lingiparandaja
          • Oct 2008
          • 3274

          #6529
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
          sp on õigel grinderil alati 2-3 varupatareid ca 1m kaugusel VARUKS!
          THIS!

          Comment

          • Platinum
            FPP Pro
            • Jan 2010
            • 248

            #6530
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            hiire patakad kestavad 6+ kuud, 2 nädalat enne päris otsa lõppemist hakkab punane tuli põlema! wireless ftw

            Comment

            • qbj0hn
              Auk on auk. FAKT!
              • Nov 2008
              • 7091

              #6531
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              Ongi wireless, aga 6 kyll vastu ei pidanud lol. Mingi 2 kuud tagasi ostsin.
              Kui 3-4h päevas arvutis olla siis peavad jah vbl 6 kuud

              Comment

              • Pahvak
                Pastilaa?? Ei!
                • Dec 2008
                • 4431

                #6532
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                Osasid hiiri saab USB juhtmega laadida ja paar h on sul juhtmega hiir. Üsna mugav lahendus.
                Fullstacks have more fun.

                Comment

                • qbj0hn
                  Auk on auk. FAKT!
                  • Nov 2008
                  • 7091

                  #6533
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                  Mnja.
                  Suht norm hommik lol, kõigepealt jäin mingil donkamendil 5ndaks ja sain 800$~. Istun laudadesse NL100 siis ja kaotan 500$ mingi 20 minutiga. fml
                  See kuu 5.4k$ cashis miinuses. F awesome.
                  Volüüm ka aint mingi 45k kätt. See suvi ikka nussis korralikult volüümi ära, aga ei suuda siin toas passida ka.
                  Lihtsalt mingi hetk enam ei võitnud lol, wtf. Miinus sess on siis kohe löön pauguga õlle ka muidugi lahti.
                  Üleile kaotasin ka normaalselt, kohe jorri ära. Veeti kuradi järve äärest koju mind.
                  Peale seda tegin oma elurekordi ja magasin 27 tundi järjest pmst, korraks ärkasin aint ülesse.
                  Ega tänagi erilist isu enam gamblida pole.
                  Last edited by qbj0hn; 28.05.11, 09:33.

                  Comment

                  • Pahvak
                    Pastilaa?? Ei!
                    • Dec 2008
                    • 4431

                    #6534
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    OMG mitu buy-ini see on? Puhtalt NL100?
                    Fullstacks have more fun.

                    Comment

                    • qbj0hn
                      Auk on auk. FAKT!
                      • Nov 2008
                      • 7091

                      #6535
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      NL100 mingi 4k vist, ülejäänud vana 200 shot mis kuu alguses ikka oli.
                      Elab üle. Eino pole hullu, mingi rb ja muud vidinad võtta siis olen ainult 4k$ augus praegu. St, et kui praegu 4k teeniksin siis olen be tagasi.
                      Btw ma pole oma HEM-i ei tea mis ajast vaadanud, ei julge lihtsalt. Aga umbes nii on ma arvan.

                      Comment

                      • KristjanLaas
                        Pokkeritark
                        • Oct 2009
                        • 6450

                        #6536
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                        Algselt postitas Platinum Vaata postitust
                        hiire patakad kestavad 6+ kuud
                        having a life brag?

                        Comment

                        • qbj0hn
                          Auk on auk. FAKT!
                          • Nov 2008
                          • 7091

                          #6537
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                          Frustatsioon on peal juba, proovisin uut sessi. Miinus 400 siis seekord. Ehk selle turna võidu raha panin kõik auku.

                          Mis toimus ausalt :s. Kuradi floppan flushi K9x boardil ja vennal on K10o ilma FD-ta ja board jookseb lihtsalt 9, 9, wtf :s.
                          Tont callib Q6s-iga 3beti pre, floppan second seti ja vend saab mingi imeläbi rea. Tra fakk juuu ausalt, blondi kael läheb loosi ka varsti.
                          Kuradi lohgambleri tunne on juba peal. ****** mis losing streak jah. Sitt kusi ja pask

                          Comment

                          • Platinum
                            FPP Pro
                            • Jan 2010
                            • 248

                            #6538
                            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                            julm brag oli küll. lambi fakt, et mu 1,5 aastat vana hiir kestab 6 kuud 8h päevas kasutades. Uuem generatsioon, 15 kuud.

                            Comment

                            • Gettofish
                              FPP Pro
                              • Nov 2009
                              • 259

                              #6539
                              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                              traaa see ftp. haige jama terve aasta läbi. 2 päeva saad normaalselt joosta ja siis 2 päeva tõmmatakse nii kotti sind kui saab. ajad mingeid regulare seal närvi ja üritavad vastu hakata aga just siis kui mul nuts flopist ning loomulikult tuleb mingi runner runner flush või 3 outine riveril kokku. no mine ***** ftp, for once võiks rohkem kui kaks päeva järjest võidud tulla.

                              Comment

                              • Tyler Durden
                                FPP Pro
                                • Apr 2010
                                • 270

                                #6540
                                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                                Ei viitsi enam! Lauad kinni ja aitab tänaseks... Ei suuda midagi võita. Ei tea enam, kuidas mängida. Mitte miski ei toimi. Viimane käsi täna näiteks selline- floppasin rea ja paugutasin jube suurte overbettidega edasi, debiilik muudkui callis rahulikult ja sai riveris oma flushi kätte... KUIDAS NAD SAAVAD KOGU AEG OMA ASJAD KOKKU????
                                poiühugypftocfyglvhböjälkklöjäoppoj
                                opj
                                pjhupyböhäjioK
                                piähuübüähj
                                oüujhgyftrd5ty

                                E: Põhimõtteliselt, kui ma nelikut ei floppa, siis peaks vist foldima:)

                                Comment

                                Working...