Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***
lol.vaatasin et ühel sõbral facebookis oli see endale seinale postitatud..._Tartus Anne 43 maja tagant täna öösel VARASTATUD Kawasaki ninja zx7r_.......oligi sinu oma jh:)
Algselt postitas emmimees
Vaata postitust

, A
, J
4
Q
Comment