Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***
elu tahab elamist ja olin sunnitud BR tühjaks tegema.... almost... jätsin mingi 8$ alles ja alustasin grindi otsast peale.... shortina mängisin kuna sain mängida mitu lauda korraga ja boonuseni oli jäänud alla 150VPP - asi õigustas end ja nüüd olen juba 36$ peal... 40$ pealt lähen üle full stackile...
Algselt postitas fyte
Vaata postitust
K
7
5
3
Comment