***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • JaanusX
    Õpihimuline Mängur
    • Sep 2010
    • 392

    #5746
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Algselt postitas fyte Vaata postitust
    Kaua muidu seal nl2s olnud oled juba? Minu mäletamist mööda viimased 2-3 kuud postitad neid biite ainult. Aga eks jah, kui stack on 0.8$, siis võib tõepoolest raske olla seda rollikest kasvatada.
    elu tahab elamist ja olin sunnitud BR tühjaks tegema.... almost... jätsin mingi 8$ alles ja alustasin grindi otsast peale.... shortina mängisin kuna sain mängida mitu lauda korraga ja boonuseni oli jäänud alla 150VPP - asi õigustas end ja nüüd olen juba 36$ peal... 40$ pealt lähen üle full stackile...

    Comment

    • fyte
      Pokkerihai
      • Jun 2010
      • 3378

      #5747
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      Algselt postitas JaanusX Vaata postitust
      elu tahab elamist ja olin sunnitud BR tühjaks tegema.... almost... jätsin mingi 8$ alles ja alustasin grindi otsast peale.... shortina mängisin kuna sain mängida mitu lauda korraga ja boonuseni oli jäänud alla 150VPP - asi õigustas end ja nüüd olen juba 36$ peal... 40$ pealt lähen üle full stackile...
      Eks muidugi ole igaühe oma asi, aga minu arvates on üsna lühinägelik nl2 grinderina üleüldse cashoutida. Pmtl mida ma silmas pean on see, et kui plaan on pokkeriga vähegi tõsisemalt tegeleda, siis microlimiidi mängijana rolli cashoutimine on ---EV, sest see takistab limiidis üles liikumast.

      --
      OT:

      Flopis solid equity villasel.

      Ongame Network $0.10/$0.20 No Limit Hold'em - 4 players -

      BB: $20.33
      CO: $9.91
      Hero (BTN): $21.53
      SB: $23.14

      Pre Flop: ($0.40) Hero is BTN with K K
      CO calls $0, Hero raises to $1, 2 folds, CO calls $0.90

      Flop: ($2.30) 8 7 3 (2 players)
      CO checks, Hero bets $1.50, CO calls $1.50

      Turn: ($5.30) 5 (2 players)
      CO checks, Hero bets $8, CO calls $7.41 all in

      Turn: ($20.12) 5 (2 players - 1 is all in)

      River: ($20.12) T (2 players - 1 is all in)

      Final Pot: $20.12
      CO shows J Q (FLUSH QUEEN)
      Hero shows K K (PAIR KING)
      CO wins $19.12
      (Rake: $1.00)
      Last edited by fyte; 30.01.11, 21:22.

      Comment

      • JaanusX
        Õpihimuline Mängur
        • Sep 2010
        • 392

        #5748
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        Kui oleks olnud valikut poleks sentigi puutund... igastahes annan parima et 2 nädala pärast olla NL5s ja siis järjest edasi... ja loodan siiralt et elu läheb normaalseks ja cashoutima enne kui NL100s olen ei peaks...:)
        enuff OT

        Comment

        • FreakyJason
          Klubi Liige
          • Jan 2009
          • 1381

          #5749
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          Krt fish sõimas veel pärast, et ootad aint oma AA-d ja KK-d :)
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • 50CandyJoe
            FPP Pro
            • Jan 2009
            • 253

            #5750
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            olen tähele pannud seda kui satud KK-ga AA vastu, siis see sess head ei tõota. Sellised rigged setupid, 2 korda set vs overset, flopatud top setid crackitakse ära nigu nalja või siis board jookseb sedasi et paha hakkab.

            Comment

            • raunsz
              Vana Tegija
              • Jan 2010
              • 1492

              #5751
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              Algselt postitas 50CandyJoe Vaata postitust
              olen tähele pannud seda kui satud KK-ga AA vastu, siis see sess head ei tõota. Sellised rigged setupid, 2 korda set vs overset, flopatud top setid crackitakse ära nigu nalja või siis board jookseb sedasi et paha hakkab.
              +2

              Üle 2 päeva sess ja ka haige jooks.

              Comment

              • Fabulous
                Pokkerihai
                • Jan 2010
                • 2674

                #5752
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                No ***** ma ei saa aru. Laudades on vastas täielikud ajudeta callingstation fishid, aga lihtsalt ei suuda biitida ( s.t. joosken BE ). Kui on normaalne käsi, siis jookseb board totaalselt perse ja kui board ka mingi ime läbi perse ei jookse, siis suudab fish ikka riveriks kõik tänavad maha callida mu TPTK barreleid ja oma 53o käega 2 paari hittida.

                Loodetavasti tuleb veebruar normaalsem.

                Comment

                • Fabulous
                  Pokkerihai
                  • Jan 2010
                  • 2674

                  #5753
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                  FFS. Ma pole üheski mängus veel elu jooksul nii sitasti jooksnud.
                  Asi algas sellega, et kogemata regasin deep stack HUSNG'sse. Vastane choppida ei tahtnud ja pidin siis mängima.

                  Grindin vastase vaikselt väikseks ja siis tuleb esimene all-in:


                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Okei, mis siis ikka. Grindin vastase uuesti väikseks. Saame jälle nupud sisse:

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Siin hakkasin juba veidi tilti minema. Kohe järgmine käsi:

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Ja sellest omakorda kohe järgmine käsi:

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Good game, mis ma muud öelda oskan...

                  Comment

                  • timz0333
                    Pokkeritark
                    • Mar 2009
                    • 6322

                    #5754
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    Oleks võinud ikka mainida kaua kestis vähemalt.

                    Comment

                    • Fabulous
                      Pokkerihai
                      • Jan 2010
                      • 2674

                      #5755
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      35 minutit.

                      Comment

                      • viki
                        Grinder
                        • Apr 2010
                        • 893

                        #5756
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                        Kuu alguse standard.6bi allaEV.Imelik,et veel nullis olen.

                        Comment

                        • raunsz
                          Vana Tegija
                          • Jan 2010
                          • 1492

                          #5757
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                          Kuu algus uues limiidis -9bi, TERE! See ftp on nii TARD, ime et mu mindset ikka veel ok on. :S

                          Comment

                          • Peedu
                            Jube Noob
                            • Aug 2009
                            • 179

                            #5758
                            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                            raunsz, teeme klubi? kõik käed löhevad lihtsalt nii ***** kui veel võimalik....

                            Comment

                            • JaanusX
                              Õpihimuline Mängur
                              • Sep 2010
                              • 392

                              #5759
                              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                              **** ***** ***** kuradi ***** hunnik rsk... tehke järgi või ostke ära.... vennike tuleb lauda... ja paneb all in 47x JÄRJEST selle jooksul kräkib ära AA AKo JJ AQs ***** ega ei ole see **** stars vahest rigged... kui otsustasin ka lõpuks kaasa minna oma QQga siis oli tal insta KK... õnneks andsin ma vaid 1BI ära aga wtf nagu niimodi lahmida ja teha 100BBst 900BB stack

                              ega ei aja ju üldse tilti


                              Edit: nevermind... up 6.5BI (shortina)
                              Last edited by JaanusX; 02.02.11, 21:27.

                              Comment

                              • kardaanirist
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 3675

                                #5760
                                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                                djASFH()R/WQ()uhIwfoegrb<

                                Comment

                                Working...