***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • $Lauri$
    Õpihimuline Mängur
    • Aug 2009
    • 479

    #6346
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Jäin eile turnat mängides magama, hommikul ärkasin üles ja läpakas oli voodist maha kukkunud.

    Beat: Fell asleep playing donkament.
    Brag: Laptop is still working.
    Variance: Still succeeded to mincash.

    Comment

    • WeThePeople
      Vana Tegija
      • Mar 2010
      • 1163

      #6347
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      maja vs maja 400bb kaotada väljendub graafikul eriti armsalt :)

      Comment

      • Kriminaal
        Bännitud
        • Apr 2011
        • 225

        #6348
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        No fakk perse küll. Lased hea auhinnafondiga garanteed turnat, leiad JJ MP-lt 8BB pealt, rahadeni vaid tsipakene aega, teed muidugi nuppe, fish kelle statid on 50, 35 callib Q7ga ja floppi QQ7.
        Miks fishidele seda jumalikku jooksu niimoodi antakse, vot ei mõista.
        E: Lendaks siis rsk kohe välja mingi tobeda suckoudiga, aga 4h toksinud ja siis aidöö :)

        Comment

        • Arcticman
          FPP Pro
          • Apr 2009
          • 208

          #6349
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          €0.25/€0.50 Pot Limit Omaha Hi
          Prima
          5 Players
          Hand Conversion Powered by weaktight.com

          Stacks:
          UTG Hero (€112.55)
          CO Honung (€21.90)
          BTN Ralle_810 (€60.66)
          SB Blueplay (€43.04)
          BB platano163 (€25.75)

          Pre-Flop: (€0.75, 5 players) Hero is UTG A 10 A 5
          Hero raises to €1.75, Honung calls €1.75, 1 fold, Blueplay raises to €7.50, 1 fold, Hero raises to €24.75, Honung goes all-in €20.15, Blueplay goes all-in €35.54, Hero calls €18.29

          Flop: 5 10 A (€108.48, 3 players, 2 all-in)

          Turn: J (€108.48, 3 players, 2 all-in)

          River: 4 (€108.48, 3 players, 2 all-in)

          Final Pot: €108.48
          Blueplay shows
          4 Q K 7
          Hero shows
          A 10 A 5
          Honung shows
          K Q J Q

          Blueplay wins €73.88 (net +€30.84)

          Hero lost €43.04

          ffs, fishil peab ikka kokku imema, kui shoveb lambi lehega.
          Last edited by Arcticman; 06.05.11, 09:51.

          Comment

          • fyte
            Pokkerihai
            • Jun 2010
            • 3378

            #6350
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            See krdi BE stretch võiks juba ükskord läbi saada, aga kahjuks pole midagi parata, kui sitarattad oma runner-runnereid 3bet potis taga ajavad ja kätte saavad ka. :/


            Ongame Network $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 4 players -

            SB: $39.90
            BB: $45.50
            Hero (CO): $84.71
            BTN: $49.75

            Pre Flop: ($0.75) Hero is CO with 5 5
            Hero raises to $1.25, BTN raises to $4, 2 folds, Hero calls $2.75

            Flop: ($8.75) K J 5 (2 players)
            Hero checks, BTN bets $7, Hero raises to $18, BTN calls $11

            Turn: ($44.75) T (2 players)
            Hero bets $33.50, BTN calls $27.75 all in

            River: ($100.25) 8 (2 players - 1 is all in)

            Final Pot: $100.25
            Hero shows 5 5 (THREE_OF_A_KIND FIVE)
            BTN shows J A (FLUSH ACE)
            BTN wins $98.25
            (Rake: $2.00)

            Comment

            • oohoh
              Grinder
              • Oct 2009
              • 547

              #6351
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              55 oop 3bet call on üldiselt kasumlik?

              Comment

              • Murdock
                Grinder
                • Jun 2010
                • 690

                #6352
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                Algselt postitas oohoh Vaata postitust
                55 oop 3bet call on üldiselt kasumlik?
                Nagu n2ha siis ei ole

                Comment

                • fyte
                  Pokkerihai
                  • Jun 2010
                  • 3378

                  #6353
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                  Omades infi vastase kohta ja kui 3beti suurus on 8bb, siis ei foldi sellistes kohtades, jah.

                  Comment

                  • Muusik
                    Õpihimuline Mängur
                    • Dec 2008
                    • 378

                    #6354
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    3k käega 10 BI alla ev ja 3x KK vs AA.. peab meeldima

                    Comment

                    • ristik
                      Grinder
                      • May 2010
                      • 903

                      #6355
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      hõõrun käsii.. nv käes, saab suurt grindi teha. kohe tuleb KK vs AT sumparisse. hääküll.. kirun et ei taheta flopatud flushe välja maksta ja palun väga.. K-high flush meets A-high flush flopist nupud. Samas lauas järgmine käsi FH vs nelik. Lauad kinni. Seekord sain 3 minutit vastu pidada :). Panin kõik tänase kasumi magama, mis eelnevalt donkide käest saanud olnud. Aitäh jällegi.

                      Comment

                      • Dzuu
                        Õpihimuline Mängur
                        • Oct 2008
                        • 445

                        #6356
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                        Naljakas, oma arust kõva HU pro, aga mul on 2 korda rohkem teisi kohti, kui esimesi, nii palju raha lihtsalt saamata jäänud :S

                        Comment

                        • mikk2468
                          Vana Tegija
                          • Nov 2009
                          • 1039

                          #6357
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                          safiashj<shgiasgasgasga
                          faking 750k gtd satikal, 3 alles, essa pilet, teine koht 4000FTP. Ma esimene u. 45k stäkiga, teisel kohal u. 16k ja kolmandal 8k. 16k all in mul BB pealt AK, snapcall, tal A7 flopi 7, tal käsi peab, mõned käed hiljem sb'l mul KK, raisen ta shoveb, ma snappan jälle A3o vastas. floppi A ja G faking G
                          asgajsogjoaijgsoasjgoüasjgajsüogjoaüsgjüoasüjogaüs jogüjoasüjogasüjo

                          Comment

                          • ristik
                            Grinder
                            • May 2010
                            • 903

                            #6358
                            Re: ***Official &quot;asdais#da8usPjSaks&quot; thread***

                            Algselt postitas mikk2468 Vaata postitust
                            safiashj<shgiasgasgasga
                            faking 750k gtd satikal, 3 alles, essa pilet, teine koht 4000FTP. Ma esimene u. 45k stäkiga, teisel kohal u. 16k ja kolmandal 8k. 16k all in mul BB pealt AK, snapcall, tal A7 flopi 7, tal käsi peab, mõned käed hiljem sb'l mul KK, raisen ta shoveb, ma snappan jälle A3o vastas. floppi A ja G faking G
                            asgajsogjoaijgsoasjgoüasjgajsüogjoaüsgjüoasüjogaüs jogüjoasüjogasüjo
                            sellepärast turnasi vihangi.. kunagi mängisin samamoodi igasuguseid MTT-si ja satikaid. Aga bankroll oli nii vähe, et tegin neid paari taalaseid. igatahes ostsin ennast ühele satikale sisse, kus oli natukne mängjaid ~100 ja ainult esimene koht sai mingi eriti balla pileti SNG-le. mingisugune ikka üle 200 daala pilet oli. Jõudsin HU-se kus päris tugevalt chipleadisin, kohe tõmmati 3 outer ja paar kätt hiljem uuesti preflop ATs vs A5 sain ka suhu ja oligi 4 tundi mängimist lihtsalt perse läinud. Peale seda otsustasingi et dvj.. aitab pornost ja läksin toorelt cash laudadesse nittidele pähe sittuma. Tavaliselt ma ei ole kunagi olnud suuremate turnade fänn.. pigem mängin cashi kõrvalt väikeseid SNGsi 18,27 ja 45 mehi omi ja seda päris edukalt. Nüüd hiljuti mõtlesin et proovin mõne suurema turniiri ka. Panin kohe ennast mingile suuremala GTD turnale kirja kus oli 100$ sisseost (polnud ligilähedasegi summaga kunagi turnat mänginud). Sain kiirelt mõne duubli ja elu tundus lihtne olevat, sest tase paistis sitt, aga kohe tuli jälle mingi rõve setup kus kaotasin ka mulle tuttavale cash regularile rida vs mast ja oligi turna läbi. Nii sitt maitse jääb suhu nendest turnadest ikka. Mulle meeldib ka öelda samamoodi, nagu päris paljudel teistel siin: " TURNAD ON PEDEDELE!"

                            Comment

                            • Dzuu
                              Õpihimuline Mängur
                              • Oct 2008
                              • 445

                              #6359
                              Re: ***Official &quot;asdais#da8usPjSaks&quot; thread***

                              Algselt postitas ristik Vaata postitust
                              sellepärast turnasi vihangi.. kunagi mängisin samamoodi igasuguseid MTT-si ja satikaid. Aga bankroll oli nii vähe, et tegin neid paari taalaseid. igatahes ostsin ennast ühele satikale sisse, kus oli natukne mängjaid ~100 ja ainult esimene koht sai mingi eriti balla pileti SNG-le. mingisugune ikka üle 200 daala pilet oli. Jõudsin HU-se kus päris tugevalt chipleadisin, kohe tõmmati 3 outer ja paar kätt hiljem uuesti preflop ATs vs A5 sain ka suhu ja oligi 4 tundi mängimist lihtsalt perse läinud. Peale seda otsustasingi et dvj.. aitab pornost ja läksin toorelt cash laudadesse nittidele pähe sittuma. Tavaliselt ma ei ole kunagi olnud suuremate turnade fänn.. pigem mängin cashi kõrvalt väikeseid SNGsi 18,27 ja 45 mehi omi ja seda päris edukalt. Nüüd hiljuti mõtlesin et proovin mõne suurema turniiri ka. Panin kohe ennast mingile suuremala GTD turnale kirja kus oli 100$ sisseost (polnud ligilähedasegi summaga kunagi turnat mänginud). Sain kiirelt mõne duubli ja elu tundus lihtne olevat, sest tase paistis sitt, aga kohe tuli jälle mingi rõve setup kus kaotasin ka mulle tuttavale cash regularile rida vs mast ja oligi turna läbi. Nii sitt maitse jääb suhu nendest turnadest ikka. Mulle meeldib ka öelda samamoodi, nagu päris paljudel teistel siin: " TURNAD ON PEDEDELE!"
                              Tuleb osata lihtsalt...

                              Comment

                              • KristjanLaas
                                Pokkeritark
                                • Oct 2009
                                • 6450

                                #6360
                                Re: ***Official &quot;asdais#da8usPjSaks&quot; thread***

                                Algselt postitas Dzuu Vaata postitust
                                Tuleb osata lihtsalt...
                                :D

                                Aga tõsi ta ole, winner takes all turnasi 1-tabledes on suht võimatu mitte tiltida.

                                Comment

                                Working...