***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • KristjanLaas
    Pokkeritark
    • Oct 2009
    • 6450

    #6316
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    siia postitamine tekitab sõltuvust, mina ka ei postitanud siia veel mingi kuu tagasi ja ammugi ei avanud isegi seda teemat.
    Nüüdseks olen regular ja isegi loen seda teemat:( asdaldjfsg

    Comment

    • kjmrc
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 4541

      #6317
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
      siia postitamine tekitab sõltuvust, mina ka ei postitanud siia veel mingi kuu tagasi ja ammugi ei avanud isegi seda teemat.
      Nüüdseks olen regular ja isegi loen seda teemat:( asdaldjfsg
      pluss one :D Kui juba kord postitad siis jäädki postitama :D

      Comment

      • mikk2468
        Vana Tegija
        • Nov 2009
        • 1039

        #6318
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        im doomed:D

        Comment

        • emmimees
          Klubi Liige
          • Aug 2010
          • 2719

          #6319
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          Algselt postitas peete82 Vaata postitust
          Eilsest mõned ilusad käed. Nii jooksingi pidevalt. Muidu päev jäi normaalselt plussi mingi ime läbi, aga jõhkralt alla ev.
          Esimesed 2 on järjest käed sama vaala vastu.

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
          solid jooks :D

          Comment

          • KristjanLaas
            Pokkeritark
            • Oct 2009
            • 6450

            #6320
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            TÕSISELT KAUA FUCKING VÕIB.
            KOHE KUI DEEP TURNAL SIIS MINGI KURADI PASK
            FUCKING 7 TUNDI IGAT TURNIIRI 40 USD EEST MÄNGIDA PERSE.

            ALATI LIHTSALT KK VS AA KOHE KUI TURNA DEEP.

            perse raisk.

            Terve turna fucking esimene olla ja kohe kui 2. koha stack tuleb, siis mulle KK ja esimese koha stackile AA.

            LIHRTSAaläasdkdf miks fucking alaqit,
            Last edited by KristjanLaas; 01.05.11, 17:28.

            Comment

            • ristik
              Grinder
              • May 2010
              • 903

              #6321
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              aewpotigjr'hg'i5hyj5w'9hyj5eüo'gj c
              5wüogj54wü
              g0qjug +9
              qhj9ghawiuöfwrgq 'äo4th gq4'ähq34 9
              'ghq4'9gqh4
              q5ugj49qwi

              ma ei viitsi isegi iriseda enam, peksan parem klaverit tühja..
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • KristjanLaas
                Pokkeritark
                • Oct 2009
                • 6450

                #6322
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                FUCKING TEIST PÄEVA JÄRJEST SAMA MOODI AINULT, ET EILE OLI MINU JU AA JA VASTASEL QQ JA MUIDUGI Q SNAP FLOPPI
                MIDA ***** TÕSISELT.

                Comment

                • Rando
                  Õpihimuline Mängur
                  • Jan 2010
                  • 316

                  #6323
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                  Hero AA PF AI AA vs KK vs JQ. JQ võidab riverissa rida. Oleks kena poti tasku pistnud muidu.

                  Comment

                  • superkuul
                    Jube Noob
                    • Dec 2008
                    • 113

                    #6324
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    ilus mai kuu algus -5 bi nicee...ghj

                    Comment

                    • Makuz
                      FPP Pro
                      • Jan 2010
                      • 214

                      #6325
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      tahaks kah whineda

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      sitt jooks millest tulenevalt sitt mäng . Nüüd ravib haavu jälle nl10s mõnda aega
                      Last edited by Makuz; 02.05.11, 18:42.

                      Comment

                      • fyte
                        Pokkerihai
                        • Jun 2010
                        • 3378

                        #6326
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                        Mõtlesin vahepeal rushi teha vahelduseks, kuid jah, nüüdsest jätan selle pasaga ametlikult hüvasti. 2k käe jooksul 3bet pottides fking üks cooler teise otsa - flopatud set vs flush, rida vs nut-rida, 2 paari vs set ja siis obv KK vs AA 2x jne :D Olles mänginud mitu nädalat ongames, siis tõsimeeli tundub, et FTP on rigged.

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #6327
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                          **** nahhui nad ps ja tema trollid .. loeoptage see nuss ja rongie kylmkappi tagasi

                          Comment

                          • superkuul
                            Jube Noob
                            • Dec 2008
                            • 113

                            #6328
                            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                            ja jälle üks närvesööv sess.. Lastakse kõik alla nice -7 bi täna siis esgrewyt4ewhrfdhgdjhdsfhgsdgfdsghfdfdhgfdsgds

                            Comment

                            • Kriminaal
                              Bännitud
                              • Apr 2011
                              • 225

                              #6329
                              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                              Tegin 10 4.40 180 manni. 10st korrast kaheksal sain nupud ees olles sisse. Ja kaotasin. Kümnest turnast sain 0 rahadesse. Kurat ma ei saa aru kaua see jura kestab. Ma olen pokkerit mänginud aastaid, mu ROI on 30 üpriski suure sample peale ja nüüd ma ei suuda 4.40stes ligi sada mängu võita sentigi.

                              Comment

                              • Muusik
                                Õpihimuline Mängur
                                • Dec 2008
                                • 378

                                #6330
                                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                                Algselt postitas Kriminaal Vaata postitust
                                Tegin 10 4.40 180 manni. 10st korrast kaheksal sain nupud ees olles sisse. Ja kaotasin. Kümnest turnast sain 0 rahadesse. Kurat ma ei saa aru kaua see jura kestab. Ma olen pokkerit mänginud aastaid, mu ROI on 30 üpriski suure sample peale ja nüüd ma ei suuda 4.40stes ligi sada mängu võita sentigi.
                                variatsioooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo ooooooooooooooooooooon

                                Comment

                                Working...