***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pahvak
    Pastilaa?? Ei!
    • Dec 2008
    • 4431

    #6001
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
    ROFL
    sry pahvak, aga see osa on lihtsalt nii fck peen huumor.
    peatselt tuleb upswing
    Eks mul ole omajagu hästi ka läinud NL200s, aga enda mäng ja laudade mitte sulgemine ajab vihale. :)
    Fullstacks have more fun.

    Comment

    • lenC
      Administraator
      • Oct 2008
      • 6440

      #6002
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      Kahe otsaga asi, mul on just selline eriline võime quittida, kui tunnen, et ei mängi just kõige paremini. Siis pärast vaatad, et -4bi sess, huvitav palju ma tagasi oleks teinud, kui quittinud poleks :D

      Comment

      • Pahvak
        Pastilaa?? Ei!
        • Dec 2008
        • 4431

        #6003
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        Algselt postitas lenC Vaata postitust
        Kahe otsaga asi, mul on just selline eriline võime quittida, kui tunnen, et ei mängi just kõige paremini. Siis pärast vaatad, et -4bi sess, huvitav palju ma tagasi oleks teinud, kui quittinud poleks :D
        Mul on see võime nii 40% ajast vb. Sessi pikkusest ka oleneb. Kui üle 2h järjest mängin, siis on 1BI spew väga tõenäoline. Mindset ikka nõrk, kaotan 5BI ja hakkan halama.
        Fullstacks have more fun.

        Comment

        • bi0hazard
          Vana Tegija
          • Jul 2010
          • 1342

          #6004
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
          Mis siis? Meeldib?
          Vabandust, ei olnud üldse halvustavalt mõeldud. Lihtsalt blogis kirjutasid, et tuli ühe käega paar sada burgerit ja leidsin seose.

          Comment

          • con
            Pokkerihai
            • Jul 2010
            • 1954

            #6005
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            Algselt postitas lenC Vaata postitust
            Kahe otsaga asi, mul on just selline eriline võime quittida, kui tunnen, et ei mängi just kõige paremini. Siis pärast vaatad, et -4bi sess, huvitav palju ma tagasi oleks teinud, kui quittinud poleks :D
            ma sain su blogist inspiratsiooni ja hakkasin sama tegema. sessi alguses on põhieesmärk lauad mingi 1.25h pärast kinni panna.
            toimib uskumatult hästi, mõte terav, koguaeg märkad bluffimise spote jne.

            kahju, et ma ainult nädal aega viitsisin:D

            jama on FR juures see, et ei saa insta quittida nagu nt HU, alati mõtled, et miks ma 30min tableselektisin, et nüüd kui enamvähem lauad olemas quittida ja siis pool tiltis vägistad selle 75min kokku BE.


            teemasse// viimased 1,5nädalat ainult tildanud, päevas +/-200€ kõikumised ja BE 60h mängu. 3bet pottides lendan ka mingite uskumatute 2p/tripside otsa.
            Last edited by con; 14.03.11, 21:05.

            Comment

            • Pahvak
              Pastilaa?? Ei!
              • Dec 2008
              • 4431

              #6006
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              Algselt postitas bi0hazard Vaata postitust
              Vabandust, ei olnud üldse halvustavalt mõeldud. Lihtsalt blogis kirjutasid, et tuli ühe käega paar sada burgerit ja leidsin seose.
              Np. Aga burgerid läinud jah. :P
              Fullstacks have more fun.

              Comment

              • bi0hazard
                Vana Tegija
                • Jul 2010
                • 1342

                #6007
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                $0.25/$0.50 No Limit Holdem
                FullTiltPoker
                6 Players
                Hand Conversion Powered by weaktight.com

                Stacks:
                UTG Slafen ($73.75)
                UTG+1 smunni ($45)
                CO TAgDevil ($50.75)
                BTN bi0hazard ($57.35)
                SB jiklaawin ($38.40)
                BB kva1980 ($50.75)

                Pre-Flop: ($0.75, 6 players) bi0hazard is BTN Q Q
                Slafen raises to $2, 2 folds, bi0hazard raises to $5.25, 2 folds, Slafen raises to $13, bi0hazard goes all-in $57.35, Slafen calls $44.35

                Flop: 9 K 5 ($115.45, 2 players, 1 all-in)

                Turn: J ($115.45, 2 players, 1 all-in)

                River: 6 ($115.45, 2 players, 1 all-in)
                bi0hazard says "gtfo"

                Final Pot: $115.45
                Slafen shows three of a kind, Nines
                9 9
                bi0hazard shows a pair of Queens
                Q Q

                Slafen wins $112.45 (net +$55.10)

                bi0hazard lost $57.35






                Back to NL25, peab meeldima.

                Comment

                • bi0hazard
                  Vana Tegija
                  • Jul 2010
                  • 1342

                  #6008
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                  Sain ülesse tagasi ja kohe tuli AA vs QQ, Qxx flopil ja KK vs AK. Täitsa müstika...
                  Lihtsalt ei saa pidama, miks ma **** leian fishid hiiteril ?!??!?!

                  Comment

                  • bi0hazard
                    Vana Tegija
                    • Jul 2010
                    • 1342

                    #6009
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    Tänane päev täielik katastroof, -300 vms. Lihtsalt müstika kuidas mu vastu hititi, mitte miski ei pidanud, no ikka täielik katastrooof päev, ise samal ajal ei hittinud 4-5h jooksul MITTE ÜHTEGI setti, mis on juba päris korraliku näide.
                    Praegu on päris jube tunne peal ja arvatavasti hakkan mõtlema millegi muu mängimisele, sest nagu näha, siis cashi ei biidi absoluutselt.

                    Comment

                    • Relamz
                      Vana Tegija
                      • Jan 2010
                      • 1467

                      #6010
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      Ma panin vist kogemata sulle doomswitchi peale :/.(vaata YES threadis järgmist posti pärast enda bragi)

                      Comment

                      • bi0hazard
                        Vana Tegija
                        • Jul 2010
                        • 1342

                        #6011
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                        Nägin seda jah
                        Eemalda palun, ma hiljem võtan viimase sessi lahti, kui hävin, siis hävin

                        Comment

                        • Relamz
                          Vana Tegija
                          • Jan 2010
                          • 1467

                          #6012
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                          Nüüd panin midagi paremat :)

                          Comment

                          • ziimukaz
                            Grinder
                            • Jan 2010
                            • 741

                            #6013
                            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                            turnad on homodele, fak

                            Comment

                            • ristik
                              Grinder
                              • May 2010
                              • 903

                              #6014
                              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                              Algselt postitas bi0hazard Vaata postitust
                              Tänane päev täielik katastroof, -300 vms. Lihtsalt müstika kuidas mu vastu hititi, mitte miski ei pidanud, no ikka täielik katastrooof päev, ise samal ajal ei hittinud 4-5h jooksul MITTE ÜHTEGI setti, mis on juba päris korraliku näide.
                              Praegu on päris jube tunne peal ja arvatavasti hakkan mõtlema millegi muu mängimisele, sest nagu näha, siis cashi ei biidi absoluutselt.
                              See on ju Tore.. enda üks viimatine sess NL50-s mis lõppes -11BI juhtus täpselt samasugune asi, et sette ei hittinud ika tubli 3 tundi. Lõpuks sain vast 3 korda flopist kohe top seti, mis kõik ka AI jõudsid ja igala jumala kord oli seal mingi 85o sarnase käega flopatud rida vastas ja ei tulnud ka seda maja. Alati saab hullemaks minna ilmselgelt lifetime kohutavaim sess ever. Pole mõtet põdeda, kõik see raha tuleb sulle varem või hiljem tagasi

                              Comment

                              • bi0hazard
                                Vana Tegija
                                • Jul 2010
                                • 1342

                                #6015
                                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                                $0.25/$0.50 No Limit Holdem
                                FullTiltPoker
                                5 Players
                                Hand Conversion Powered by weaktight.com

                                Stacks:
                                UTG crazydevill ($78.35)
                                CO Snozze13 ($50)
                                BTN JNS2103 ($57.95)
                                SB MisterSosa ($23.50)
                                BB bi0hazard ($52.25)

                                Pre-Flop: ($0.75, 5 players) bi0hazard is BB K K
                                crazydevill raises to $1.75, 1 fold, JNS2103 calls $1.75, MisterSosa calls $1.50, bi0hazard raises to $7.50, crazydevill folds, JNS2103 folds, MisterSosa calls $5.75

                                Flop: 3 9 6 ($18.50, 2 players)
                                MisterSosa goes all-in $16, bi0hazard calls $16

                                Turn: 7 ($50.50, 2 players, 1 all-in)

                                River: A ($50.50, 2 players, 1 all-in)

                                Final Pot: $50.50
                                bi0hazard shows a pair of Kings
                                K K
                                MisterSosa shows three of a kind, Sevens
                                7 7

                                MisterSosa wins $48 (net +$24.50)

                                bi0hazard lost $23.50
                                crazydevill lost $1.75
                                JNS2103 lost $1.75







                                JA OLEMAS, terve tänane päev on iseloomustatud selle käega, ma olen täiesti põhjas, ei tea mida teha.

                                Comment

                                Working...