***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Dzuu
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 445

    #5986
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    No kaua veel, biite aina sajab ja sajab :/

    Full Tilt No-Limit Hold'em, 26 Tournament, 30/60 Blinds (9 handed) - Full Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Button (t1975)
    SB (t2595)
    BB (t1935)
    Hero (UTG) (t2275)
    UTG+1 (t3125)
    MP1 (t1865)
    MP2 (t2170)
    MP3 (t2360)
    CO (t1850)

    Hero's M: 25.28

    Preflop: Hero is UTG with K, K
    Hero bets t180, 4 folds, CO calls t180, 2 folds, BB calls t120

    Flop: (t570) 4, 4, 3 (3 players)
    BB checks, Hero bets t320, CO calls t320, 1 fold

    Turn: (t1210) 2 (2 players)
    Hero checks, CO bets t570, Hero raises to t1775 (All-In), CO calls t780 (All-In)

    River: (t3910) 8 (2 players, 2 all-in)

    Total pot: t3910

    Results:
    Hero had K, K (two pair, Kings and fours).
    CO had 8, 8 (full house, eights over fours).
    Outcome: CO won t3910

    Comment

    • kardaanirist
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 3675

      #5987
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      no ei kujuat ette mis ime moodi ma peaks selle graphi plusspoolele ajama, kui fishid callivad any2 3bette, et siis maja või muu nuts kokku tõmmata. ei saa aru.

      Comment

      • Peedu
        Jube Noob
        • Aug 2009
        • 179

        #5988
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        16 taalane multy entry turka, 7/1200 alles ja jooksen QQ vs KK, beat.
        Natuke alles, ajan 13k sisse, 88vs A7, obv 3 outer ***** faking ebardid.

        Comment

        • ristik
          Grinder
          • May 2010
          • 903

          #5989
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          millal ükskord lõppeb see bullshit, et 3 bet pottidest mina hitin oma AK-ga ja mingi dolbajob reg floppab ikka seti ja slõutab mulle rämedalt ära. Ilmselgelt viimased 100k juba BE lasta tundub pehmelt öeldes nutune. Eilne sess ei pidanud isegi ässa setid enam, sest otseloomulikult otsustas reg mingi üli super move teha ja QT runner-runner rida tõmmata. Teine ahv tõmbas samuti rea 56o-ga. mõlemad loomulikult 3bet potis. SUPER MASSIVE BIG NICK DIGGER !
          Last edited by ristik; 13.03.11, 16:33.

          Comment

          • fyte
            Pokkerihai
            • Jun 2010
            • 3378

            #5990
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            Nojah, ca 1,5h tegin A-game'i rushi turkal ja mõnikümmend kohta enne bubblet otsustab mingi retard suited connectoritega 3bettida ja flopil pmtl callida shove OESDiga ning ofc riverisse tuleb ära ka. Oleks saanud miski 2x avg stackiga edasi toksida seal, aga ei..

            Comment

            • rainer
              Õpihimuline Mängur
              • Oct 2008
              • 383

              #5991
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              Triobet, palun ära korralda sellist jama! Teen ülihead mängu, 2 fullstack biiti ja sess paugu pealt miinuses.

              $0.02/$0.04 No Limit Holdem
              Prima
              6 Players
              Hand Conversion Powered by weaktight.com

              Stacks:
              UTG ($3.30)
              UTG+1 ($1.30)
              CO ($1.36)
              rainer (BTN) ($4)
              SB ($1.48)
              BB ($4.54)

              Pre-Flop: ($0.06, 6 players) rainer is BTN 8 7
              2 folds, CO calls $0.04, rainer calls $0.04, SB calls $0.02, BB checks

              Flop: 6 5 9 ($0.16, 4 players)
              SB bets $0.08, BB raises to $0.40, 1 fold, rainer raises to $1.02, SB folds, BB raises to $4.46, rainer calls $2.94

              Turn: 3 ($8.66, 2 players)

              River: J ($8.66, 2 players)

              Final Pot: $8.66
              rainer shows
              8 7
              BB shows
              7 8

              BB wins $8.56 (net +$4.06)

              CO lost $0.04
              rainer lost $4
              SB lost $0.12

              Comment

              • mikk2468
                Vana Tegija
                • Nov 2009
                • 1039

                #5992
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                turkal sama vastase vastu 2 järjestikust kätt QQ vs 77 river 7, JJ vs 55 floppi 5, mõlemad pre sisse. asgiahgihaõpghipahspighph

                Comment

                • bi0hazard
                  Vana Tegija
                  • Jul 2010
                  • 1342

                  #5993
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                  raineri triobeti käsi on ikka ülim standard :D

                  Comment

                  • rainer
                    Õpihimuline Mängur
                    • Oct 2008
                    • 383

                    #5994
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    mhmh... algul annab, siis riveriga võtab kõik. Tüüpiline.

                    Comment

                    • emmimees
                      Klubi Liige
                      • Aug 2010
                      • 2719

                      #5995
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      FFFFFSSSS MIKS MA ASIAN ADVENTURE SEMIFINALI MAHA MAGASI NNAHHUIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
                      ***** RAISK, OLI VAJA SINNA TRENNI RONIDA

                      Comment

                      • Pahvak
                        Pastilaa?? Ei!
                        • Dec 2008
                        • 4431

                        #5996
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        Note to self: ära mängi kui oled väsinud ja vastased hitivad 3bet potides.
                        Note to self2: ära spewi.

                        Nägemist kuu kasin kasum.
                        Fullstacks have more fun.

                        Comment

                        • pikk28
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 6695

                          #5997
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                          Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          Note to self: ära mängi kui oled väsinud ja vastased hitivad 3bet potides.
                          Note to self2: ära spewi.

                          Nägemist kuu kasin kasum.
                          ROFL
                          sry pahvak, aga see osa on lihtsalt nii fck peen huumor.
                          peatselt tuleb upswing

                          Comment

                          • emmimees
                            Klubi Liige
                            • Aug 2010
                            • 2719

                            #5998
                            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                            Täna joon küll ennast karistuseks täis.....ffs

                            Comment

                            • bi0hazard
                              Vana Tegija
                              • Jul 2010
                              • 1342

                              #5999
                              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                              Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              Note to self: ära mängi kui oled väsinud ja vastased hitivad 3bet potides.
                              Note to self2: ära spewi.

                              Nägemist kuu kasin kasum.
                              Paarsada juustuburgerit kadus jah.

                              Comment

                              • Pahvak
                                Pastilaa?? Ei!
                                • Dec 2008
                                • 4431

                                #6000
                                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                                Algselt postitas bi0hazard Vaata postitust
                                Paarsada juustuburgerit kadus jah.
                                Mis siis? Meeldib?
                                Fullstacks have more fun.

                                Comment

                                Working...