Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***
Ma väga vabandan, et siin seda ütlen, aga Fabulous, õpi foldima. Nendes kaotustes pole sul peale enda küll kedagi teist süüdistada.
Ma väga vabandan, et siin seda ütlen, aga Fabulous, õpi foldima. Nendes kaotustes pole sul peale enda küll kedagi teist süüdistada.
K 
6
Q
, 5
, 5
Comment