Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***
Ma ei saa aru.Mis bette sa teed, kui pärast 5beti on veel ruumi cbetida ja turnis foldida.JaanusX le siis.
Ma ei saa aru.Mis bette sa teed, kui pärast 5beti on veel ruumi cbetida ja turnis foldida.JaanusX le siis.

9
Q
J
A
4
Comment