***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • viki
    Grinder
    • Apr 2010
    • 893

    #5866
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Ma ei saa aru.Mis bette sa teed, kui pärast 5beti on veel ruumi cbetida ja turnis foldida.JaanusX le siis.

    Comment

    • Konso
      Grinder
      • Nov 2009
      • 936

      #5867
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
      fuck it... vihkan variatsiooni..
      ma ei saa pihta mis toimub... paljudel eesti mängijatel läheb väga kehvasti, seda on näha isegi top country winnersite pealt.
      see aasta on eesti mängijad 143-dal kohal ja MIINUSES.. kuigi muidu olime 5-dal kohal all time-lt (nüüd 6-dal)
      how is that possible??
      No alates märtsist on meestel hiiter põhjas, 100k euri + jälitajad peavad alles siis tulemusi näitama. Arvan, et Ranka võttis Taaviga privas ühendust ja käskis tal ev ja setuppide nuppu vähe näppida :D

      PS, endal ka viskab sellist paska see kuu et halb hakkab, ünneks veel plussi poolel.

      Comment

      • JaanusX
        Õpihimuline Mängur
        • Sep 2010
        • 392

        #5868
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        Algselt postitas viki Vaata postitust
        Ma ei saa aru.Mis bette sa teed, kui pärast 5beti on veel ruumi cbetida ja turnis foldida.JaanusX le siis.
        Äkki me olime deepstacked !?!?

        ...ja saaga läheb edasi... Praegu tuli soojenduseks kohe 4xKK vs AA ja tund pole veel täis tiksunud...
        Üldiselt kolin starsist välja.... mõttetu koht ja puhas iseenda raha raiskamine...

        Comment

        • Relamz
          Vana Tegija
          • Jan 2010
          • 1467

          #5869
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          Lähed siis uude kohta raha raiskama?

          Comment

          • WIN
            FPP Pro
            • Feb 2010
            • 275

            #5870
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            no täitsa ****** kuu nullis MA EI TAHA KAOTADA :S

            Comment

            • k2snakalle
              Pokkerihai
              • Dec 2008
              • 2545

              #5871
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              see nonsd joon võtab küll väga jõhkra pöörde

              Comment

              • WIN
                FPP Pro
                • Feb 2010
                • 275

                #5872
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                no see on :D FR to 6max :D kui päris aus olla

                Comment

                • viki
                  Grinder
                  • Apr 2010
                  • 893

                  #5873
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                  Algselt postitas JaanusX Vaata postitust
                  Äkki me olime deepstacked !?!?

                  ...ja saaga läheb edasi... Praegu tuli soojenduseks kohe 4xKK vs AA ja tund pole veel täis tiksunud...
                  Üldiselt kolin starsist välja.... mõttetu koht ja puhas iseenda raha raiskamine...
                  Võib olla on see viga,aga mina 5bet shoven igal juhul.Pole vaja mitut callijat.Ässadega vähemalt.
                  Last edited by viki; 21.02.11, 16:09.

                  Comment

                  • peete82
                    Vana Tegija
                    • Jan 2010
                    • 1310

                    #5874
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    Teate, mul on sellest niinimetatud variatsioonist täiesti kõrini.
                    Millal tuleb see nn. "hea jooks"? Kui flipid tulevad ära, sekka 1,2,3 ja ma ei tea mis oudiseid.
                    Mäletan midagi sellist kuskilt eemise aasta sügisest.
                    Okei, ma ei ootagi hiiterit, oleks vaid kõik normaalsuse piirides.

                    Täna istusin laudadesse kindla kavatsusega teha head mängu. Tegingi.
                    Standard 10 mänguline sess, poole peal tundus, et läheb hästi. Foldisin seal kus vaja jne.
                    Siis hakkas pihta.

                    1. teadsin, et tal pole suht sittagi seal. No OK, standard 60/40 flipp
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    2. Nojah. Loodame tõenäosusele. Sittagi.
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    3. Väga okei on callida UTG shove KQ-ga, kas pole?
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    4. ega ometi seekord äss? loomulikult
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    5. Flopis foldi enam ei leia.
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    6. üks 40/60 flipp ka veel, mida millegipärast pt3 ei salvestanud

                    Seda on palju ühe vähem kui tunnise sessi kohta.
                    Mängi sa hästi või halvasti, ikka saad kotti.
                    Ise loed ka neid biite siit ja mõtled, üsna mõttetud ju. Variatsioon?
                    Aga igal kannatusel on piirid.
                    Last edited by peete82; 21.02.11, 17:27.

                    Comment

                    • qbj0hn
                      Auk on auk. FAKT!
                      • Nov 2008
                      • 7091

                      #5875
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      Vahepeal väike kaotus ka.
                      Cool story bro.

                      Full Tilt Poker $50.00 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1194068
                      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                      BTN/SB: $152.70
                      Hero (BB): $99.80

                      Pre Flop: ($0.75) Hero is BB with A A
                      BTN/SB raises to $1, Hero raises to $3.20, BTN/SB raises to $5.40, Hero raises to $16.40, BTN/SB raises to $152.60, Hero calls $83.40 all in

                      Flop: ($199.60) 8 7 4 (2 players - 1 is all in)

                      Turn: ($199.60) 4 (2 players - 1 is all in)

                      River: ($199.60) Q (2 players - 1 is all in)

                      Final Pot: $199.60
                      BTN/SB shows Q Q
                      Hero shows A A
                      BTN/SB wins $199.10
                      (Rake: $0.40)

                      Postitan selle ka siia.
                      Kõige sitemini mängitud käsi ever.Loobusin lihtsalt 800bb potist :S.Ta ei foldi elusees seal turnil kui ma tõstan,see on lihtsalt ridicilous.Vastane siis 94VPIP ja see minraise on nuts tema jaoks seal.
                      FML

                      Full Tilt Poker $50.00 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1194138
                      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                      BTN/SB: $214.80
                      Hero (BB): $206.60

                      Pre Flop: ($0.75) Hero is BB with 7 6
                      BTN/SB calls $0.25, Hero checks

                      Flop: ($1.00) 2 8 5 (2 players)
                      Hero bets $1.20, BTN/SB raises to $2.40, Hero calls $1.20

                      Turn: ($5.80) 9 (2 players)
                      Hero bets $10.00, BTN/SB raises to $20, Hero calls $10

                      River: ($45.80) 2 (2 players)
                      Hero checks, BTN/SB bets $46.00, Hero calls $46

                      Final Pot: $137.80
                      BTN/SB shows 9 8
                      Hero shows 7 6
                      Hero wins $137.50
                      (Rake: $0.30)
                      Last edited by qbj0hn; 22.02.11, 19:46.

                      Comment

                      • kjmrc
                        Pokkerihai
                        • Aug 2009
                        • 4541

                        #5876
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                        Miks Sa turnis reraise ei teinud???????????????????????????????????????????? ?????????????????

                        Comment

                        • alaska
                          forever
                          • Oct 2008
                          • 6599

                          #5877
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                          sellepärast see siin teemas ongi, et ei teinud.

                          Comment

                          • kjmrc
                            Pokkerihai
                            • Aug 2009
                            • 4541

                            #5878
                            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                            No aga mind ikkagi vaevab see küsimus, et miks ta siis ei teinud :D

                            Comment

                            • qbj0hn
                              Auk on auk. FAKT!
                              • Nov 2008
                              • 7091

                              #5879
                              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                              Indeed stupid fuck olin ja selleks ka siin teemas.
                              River poleks paardunud oleks c/r teinud ja ta oleks callinud mind.Sest olin enam kui kindel,et ta betib riveri kui ta seal juba minraiseb.
                              Aga väga halb liin minu poolt tõesti.

                              Comment

                              • viki
                                Grinder
                                • Apr 2010
                                • 893

                                #5880
                                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                                Hero kehv mäng.Milleks callida preflop-Mõistlik on kas fold või shove.PokerStars - $0.05 NL (9 max) - Holdem - 3 players
                                Hand converted by PokerTracker 3

                                Hero (BB): $12.50
                                BTN: $3.94
                                SB: $5.35

                                SB posts SB $0.02, Hero posts BB $0.05

                                Pre Flop: ($0.07) Hero has T T

                                BTN calls $0.05, SB calls $0.03, Hero raises to $0.25, fold, SB raises to $1.05, Hero calls $0.80

                                Flop: ($2.15, 2 players) 6 Q A
                                SB checks, Hero checks

                                Turn: ($2.15, 2 players) 3
                                SB checks, Hero checks

                                River: ($2.15, 2 players) 3
                                SB bets $4.30 and is all-in, fold

                                SB shows 4 5 (One Pair, Threes)
                                SB wins $2.05

                                Comment

                                Working...