***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • emmimees
    Klubi Liige
    • Aug 2010
    • 2719

    #5851
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Sa pole suurem asi turna mängija pakun, et sellist sitta tuled loopima siin..
    Kui sa tahad, siis kopeeri mu käsi ja tee strateegia alafoorumisse teema.

    Comment

    • oohoh
      Grinder
      • Oct 2009
      • 547

      #5852
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      Nüüdsest on peale nuppude sisseminekut hititud 3 outerid oma viga vist ?
      Algselt postitas emmimees Vaata postitust
      Sa pole suurem asi turna mängija pakun, et sellist sitta tuled loopima siin..
      Suuremat sorti hit&runner on :P
      Last edited by oohoh; 20.02.11, 15:40. Põhjus: =)

      Comment

      • emmimees
        Klubi Liige
        • Aug 2010
        • 2719

        #5853
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
        LMAO,seda enam ju peaks tightimaks võtma,solid loogika :D.
        5$ turnal lähen ma võidu peale mängima, mitte 7$ peale.
        Algselt postitas oohoh Vaata postitust
        Nüüdsest on peale nuppude sisseminekut hititud 3 outerid oma viga vist ?
        tuleb nii välja
        imo osadel vendadel meeldib siin teemas käia ja möliseda a´la "betsizing oli 1bb vale" etc
        Last edited by emmimees; 20.02.11, 15:44.

        Comment

        • qbj0hn
          Auk on auk. FAKT!
          • Nov 2008
          • 7091

          #5854
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          Lifetime solid winner turnadel if you care.Üritasin lihtsalt nõu anda.Pole mingit loogikat seal raiseda,eriti kui bubble oled ei jaga matsu välja.Mitmel korral sa seal turnil AI pannes ees oled lol.Üli harva oledki kui mingi mees callib seal sitemaga.
          Aga no strat in BBV,lase edasi kui arvad,et nii võidud koju tood :).

          Comment

          • qbj0hn
            Auk on auk. FAKT!
            • Nov 2008
            • 7091

            #5855
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            Algselt postitas oohoh Vaata postitust
            Nüüdsest on peale nuppude sisseminekut hititud 3 outerid oma viga vist ?

            Suuremat sorti hit&runner on :P
            Wtf ma olen hit and runninud kunagi w?Esimest korda elus kuulen,et keegi ütleks seda mulle.
            Vbl ajad mind segamini kellegiga,pole peale FTP ühelgi teisel saidil juba pool aastat mänginud.
            Last edited by qbj0hn; 20.02.11, 15:53.

            Comment

            • Karikakar
              Vana Tegija
              • Jul 2009
              • 1235

              #5856
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              intriigid

              Comment

              • emmimees
                Klubi Liige
                • Aug 2010
                • 2719

                #5857
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                Mitmel korral sa seal turnil AI pannes ees oled lol.Üli harva oledki kui mingi mees callib seal sitemaga.
                Pacificus callib seal ANY JACK ja tihti ka sec pairid ja tõmbed murdosa sekundi jooksul niiet silm ka ei pilgu. Loomulikult oli mul ka riid, et vastane pole kõige teravam pliiats pinalis(leebelt öeldes) - enne seda, kui allin panin.

                Comment

                • Godspeed_EJ
                  Klubi Liige
                  • Nov 2009
                  • 3049

                  #5858
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                  Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                  Nice raise UTG-lt :D.Selles käes küll su enda viga,et siukest sitta mängid seal.
                  Sa oled lihtsalt loll, sry.

                  Comment

                  • qbj0hn
                    Auk on auk. FAKT!
                    • Nov 2008
                    • 7091

                    #5859
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    Ei teadnud,et turnadel on standard tõsta J10siga UTG-lt.Oleks siis mingi mõned BB-d alles siis yeh.
                    Antud käes sai jah suckouti seda ma saan aru.Aga kui tõesti on nii ok siis my bad.
                    Last edited by qbj0hn; 20.02.11, 21:02.

                    Comment

                    • JaanusX
                      Õpihimuline Mängur
                      • Sep 2010
                      • 392

                      #5860
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      Ulme lihtsalt ulme :D
                      mu AA 5Bet callitakse tuimalt maha K10o ja AKo poolt Flop 2K10 cbet callitakse turn 10 ja ma lihtsalt viskasin käe maha... ei oska ei saa aru lihtsalt kuidas sellist ulmet tehakse:D

                      AA 4Bet callitakse AJo poolt OOP flop 7J10 ma Cbet vastane raise ma kütan nuppe ja insta call and then.... turn 10 river J
                      jne jne jne jne ulme :D

                      Comment

                      • Madis Very
                        Bännitud
                        • Aug 2009
                        • 2951

                        #5861
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                        Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                        Nice raise UTG-lt :D.Selles käes küll su enda viga,et siukest sitta mängid seal.
                        Algselt postitas emmimees Vaata postitust
                        Kuule mine perse, eks. Oli bubble situatsioon.
                        Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                        LMAO,seda enam ju peaks tightimaks võtma,solid loogika :D.

                        Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                        Lifetime solid winner turnadel if you care.Üritasin lihtsalt nõu anda.Pole mingit loogikat seal raiseda,eriti kui bubble oled ei jaga matsu välja.Mitmel korral sa seal turnil AI pannes ees oled lol.Üli harva oledki kui mingi mees callib seal sitemaga.
                        Aga no strat in BBV,lase edasi kui arvad,et nii võidud koju tood :).
                        indeed

                        classic

                        Comment

                        • qbj0hn
                          Auk on auk. FAKT!
                          • Nov 2008
                          • 7091

                          #5862
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                          Ma saan aru küll jah seda,et kui on bubble siis shortimad lauas põevad ja tuleks tõsta suht laia rangega ja saab easilt blinde,aga too käsi on minu arvates stacki ja positsiooni suhtes liialt nõrk lüke.
                          Sa turna pro,ütle kuidas siis tegelikult on.
                          Ja ega ma mingi turna pro pole,et mainisin,et solid winner kuna vend ütles,et pole suurim asi turna mängija.Lihtsalt viimase kahe aasta jooksul mis ma üldse mänginud olen on tulemused positiivsed olnud koguaeg.Mängin ainult hobikorras neid,seega võin lampi panna antud kohapealt.

                          Ok,antud käes juhtus,et calliti halvema käega,aga ma ise arvan,et sellises olukorras on vastasel parem käsi enamasti kui sa seal turnil nuppe paned ja ka preflop.
                          Ok,stealimine stealimiseks bubble situatsioonis,aga ma usun,et standard vastane kes callib su UTG raise seal on pigem taolise mindsetiga,et ta ei taha enne rahasid välja kukkuda ja kui ta callib sind siis ta callib hea käega.Vähemalt sellisel limiidil kus eriti mingit metat ei panda.
                          Seal flopis/turnis indeed enam foldida ei saa oma 30bb-ga,aga see oleks ikka suht crieng call/AI siiki.

                          Kui viitsid postita see käsi turna foorumisse saaks ka ehk targemaks,et kas ma tõesti panen nii mööda oma mõttekäiguga praegu.
                          Last edited by qbj0hn; 21.02.11, 01:59.

                          Comment

                          • k2snakalle
                            Pokkerihai
                            • Dec 2008
                            • 2545

                            #5863
                            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                            fuck it... vihkan variatsiooni..
                            ma ei saa pihta mis toimub... paljudel eesti mängijatel läheb väga kehvasti, seda on näha isegi top country winnersite pealt.
                            see aasta on eesti mängijad 143-dal kohal ja MIINUSES.. kuigi muidu olime 5-dal kohal all time-lt (nüüd 6-dal)
                            how is that possible??
                            Last edited by k2snakalle; 21.02.11, 03:32.

                            Comment

                            • k2snakalle
                              Pokkerihai
                              • Dec 2008
                              • 2545

                              #5864
                              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                              No andke andeks! millega ma olen selle ära teeninud?????

                              PokerStars - $0.50 NL (9 max) - Holdem - 2 players
                              Hand converted by PokerTracker 3

                              SB: $52.75
                              Hero (BB): $50.00

                              SB posts SB $0.25, Hero posts BB $0.50

                              Pre Flop: ($0.75) Hero has A A

                              SB raises to $1.50, Hero raises to $5.00, SB calls $3.50

                              Flop: ($10.00, 2 players) A 8 4
                              Hero bets $7.00, SB calls $7.00

                              Turn: ($24.00, 2 players) 6
                              Hero bets $18.50, SB calls $18.50

                              River: ($61.00, 2 players) 2
                              Hero bets $19.50 and is all-in, SB calls $19.50

                              Hero shows A A (Three of a Kind, Aces)
                              SB shows 5 3 (Straight, Six High)
                              SB wins $99.50

                              ja jälle kuu miinuses..no mis krt toimub

                              edit: my bad :) vaatasin, et sai runner-runner rea, aga tal juba flopist gutshot..see on standard.
                              Last edited by k2snakalle; 21.02.11, 05:41.

                              Comment

                              • Pahvak
                                Pastilaa?? Ei!
                                • Dec 2008
                                • 4431

                                #5865
                                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                                Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
                                fuck it... vihkan variatsiooni..
                                ma ei saa pihta mis toimub... paljudel eesti mängijatel läheb väga kehvasti, seda on näha isegi top country winnersite pealt.
                                see aasta on eesti mängijad 143-dal kohal ja MIINUSES.. kuigi muidu olime 5-dal kohal all time-lt (nüüd 6-dal)
                                how is that possible??
                                Kuulsin, et ranka tegi Nigeeriasse pokkeriprod.com analoogsaidi. Ise kaevas meile augu. :(
                                Fullstacks have more fun.

                                Comment

                                Working...