***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Platinum
    FPP Pro
    • Jan 2010
    • 248

    #5731
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Algselt postitas ziimukaz Vaata postitust
    Mida tahtsid vastas näha siis? 80-20 eduseisus all-in minna on ju suurepärane!
    AI minnes 53/47 eduseis ehk flip

    Comment

    • lenC
      Administraator
      • Oct 2008
      • 6440

      #5732
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      vale vastus

      Comment

      • rainer
        Õpihimuline Mängur
        • Oct 2008
        • 383

        #5733
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        Algselt postitas emmimees Vaata postitust
        $0.10/$0.20 No Limit Hold'em - 6 players
        The Official 2+2 Hand Converter By DeucesCracked Poker Videos

        UTG: $28.86
        MP: $20.00
        Hero (CO): $20.00
        BTN: $15.01
        SB: $38.48
        BB: $26.76

        Pre Flop: ($0.30) Hero is CO with A A
        2 folds, Hero raises to $1, 2 folds, BB raises to $2.37, Hero raises to $6.80, BB raises to $26.76, Hero calls $13.20 all in

        Flop: ($40.10) 6 Q 8 (2 players - 1 is all in)

        Turn: ($40.10) T (2 players - 1 is all in)

        River: ($40.10) J (2 players - 1 is all in)

        Final Pot: $40.10
        Hero shows A A
        BB shows 9 9
        BB wins $31.34
        (Rake: $8.76)

        HÜPAKE ***** VAHELDUSEKS
        600 käega 4 BI alla ev vahelduseks

        auch, sellised on ebareaalselt haiged biidid,
        kaardijumal lihtsalt ei taha, et sa võidad :)

        Comment

        • kardaanirist
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 3675

          #5734
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          Algselt postitas Platinum Vaata postitust
          AI minnes 53/47 eduseis ehk flip
          pigem 77/23.

          Comment

          • donkament
            Pokkerihai
            • Apr 2009
            • 1945

            #5735
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            can't run worse...

            Comment

            • kuusässa
              Räme Fish
              • May 2010
              • 16

              #5736
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              -4bi täna

              Pacific poker, $0.01/0.02 Hold'em Cash Games, 7 Players
              Hand Converter by Pokerhand.org

              Board:
              HERO (SB): $2
              bexterrrr (BB): $2.28
              Erwin911 (UTG): $3.05
              jefkis (UTG+1): $2.98
              KerouacsDog (MP1): $2
              lil_dave14 (CO): $3.79
              smokemk3 (Button): $1.88

              Dealt to HERO A K

              Pre-flop:
              (2 folds), KerouacsDog calls $.02, lil_dave14 calls $.02, (1 folds), HERO raises to $.10, (2 folds), lil_dave14 raises to $.18, HERO raises to $.39, lil_dave14 raises to $.60, HERO raises to $1.50, lil_dave14 calls $1.20

              Flop: ($3.37) 7 8 4 (2 Players)

              Turn: ($3.37) 6 (2 Players)

              River: ($3.37) 7 (2 Players)

              Results:
              HERO Showed A K
              lil_dave14 Showed 5 K
              lil_dave14 wins $3.79

              Comment

              • timz0333
                Pokkeritark
                • Mar 2009
                • 6322

                #5737
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                Algselt postitas emmimees Vaata postitust
                $0.10/$0.20 No Limit Hold'em - 6 players
                The Official 2+2 Hand Converter By DeucesCracked Poker Videos

                UTG: $28.86
                MP: $20.00
                Hero (CO): $20.00
                BTN: $15.01
                SB: $38.48
                BB: $26.76

                Pre Flop: ($0.30) Hero is CO with A A
                2 folds, Hero raises to $1, 2 folds, BB raises to $2.37, Hero raises to $6.80, BB raises to $26.76, Hero calls $13.20 all in



                HÜPAKE ***** VAHELDUSEKS
                600 käega 4 BI alla ev vahelduseks
                Miks su 4bet size nii õudse suurusega on?

                Comment

                • emmimees
                  Klubi Liige
                  • Aug 2010
                  • 2719

                  #5738
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                  Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                  Miks su 4bet size nii õudse suurusega on?
                  Käte analüüs ei kuulu küll siia teemasse, aga võin öelda, et tegu oli väga agro vaalaga. 7$ commiteb mu ära ja vaal nagunii millestki ei loobu kui hitib.
                  Samas kui vaadata, siis mu 4bet on peaaegu 3x tema 3bet, palju siis olema peab? Kas tõesti on nii mööda siis?? Regi vastu oleksin pannud 7,5 max või kohe shove.

                  Comment

                  • fyte
                    Pokkerihai
                    • Jun 2010
                    • 3378

                    #5739
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    Standard 4bet size on kusagil 2.2-2.5x, agrovaala vastu võib obv suuremalt tõsta jep.
                    Last edited by fyte; 29.01.11, 22:35.

                    Comment

                    • emmimees
                      Klubi Liige
                      • Aug 2010
                      • 2719

                      #5740
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      Ah et niipidi siis õudne või? Omaarust panin just tsipa vähem kui tavaliselt, et nõrgemana näiks agronoomile :P. Ja päris paljud 4bet shovevad lihtsalt(ma ka üpris tihti).

                      Comment

                      • WeThePeople
                        Vana Tegija
                        • Mar 2010
                        • 1163

                        #5741
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                        oleks jooks enamvähem siis oleks ma juba miljonär

                        Comment

                        • JaanusX
                          Õpihimuline Mängur
                          • Sep 2010
                          • 392

                          #5742
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                          No mine ***** pokerstars.... **** ***** nahhui... ***** **** kui närvi ajab... käisin ja panin konkreetselt linnukese sinna et salvestaks käed ära.... **** ***** raisk ja nüüd kui olen nädala mänginud ja tahan analüüsi teha.... siis see värdjas sitt pole mitte üht kätt salvestanud...
                          nagu minge ***** raisk... PT3e just seepärast sees ei hoidnud et saaks hiljem rahus analüüsida ja leake otsida jne.... *****... ja siis kui PT3 töötas siis HUD näitas ilusti ja nüüd??? mida ***** siis vahepeal juhtus.... joptvaju ma ütlen....

                          Comment

                          • variatsioon
                            Pokkeritark
                            • Nov 2008
                            • 5849

                            #5743
                            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                            rahu rahu..

                            saada supporti meil ja nad saadavad sulle hand historyd

                            Comment

                            • JaanusX
                              Õpihimuline Mängur
                              • Sep 2010
                              • 392

                              #5744
                              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                              Huvitav on see et, panin saatma meilile viimase nädala käed ja saatis 200 kätt.... kas see on standard? Ja kuidas importida meililt PT3e (trial ver)

                              Comment

                              • Fabulous
                                Pokkerihai
                                • Jan 2010
                                • 2674

                                #5745
                                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                                Kopeeri tekstifaili ja importi manuaalselt?

                                Comment

                                Working...