***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • timz0333
    Pokkeritark
    • Mar 2009
    • 6322

    #5716
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Miks sul nii retarded stack size on NL2?

    Comment

    • emmimees
      Klubi Liige
      • Aug 2010
      • 2719

      #5717
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      Scared money ilmselt

      Comment

      • variatsioon
        Pokkeritark
        • Nov 2008
        • 5849

        #5718
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        nõme jh et NL0.8 ei ole olemas.

        Comment

        • K2snakas
          Pokkerihai
          • Feb 2009
          • 2388

          #5719
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
          nõme jh et NL0.8 ei ole olemas.
          vot see on liiga hea:D

          sry for OT

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #5720
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            ***** kõik mis teed, kisub ***** .. nahhui ma ytlen
            asi balansis vist, aasta parim kuu eelmise aasta lõpus ja uue aasta algsues kõige tohkem ****** kuu elus .. bustoland nahuhi here i come .. fucking cold 4bet calliajatest emased steminerid

            tra need antibiootikumid ei tee ka ******* haiguse vastu .. panen viina .. see tapab ilmselt koik
            Last edited by leits; 28.01.11, 13:48.

            Comment

            • fyte
              Pokkerihai
              • Jun 2010
              • 3378

              #5721
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              Algselt postitas JaanusX Vaata postitust
              Ok nali naljaks ja kusi kaljaks aga starsil on ikka rõve komme - to do practical jokes.... ON YOU

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              Lisama peaks et MITTE ÜKS(!!!) AK AQ JJ täna ei pidanud...
              Kaua muidu seal nl2s olnud oled juba? Minu mäletamist mööda viimased 2-3 kuud postitad neid biite ainult. Aga eks jah, kui stack on 0.8$, siis võib tõepoolest raske olla seda rollikest kasvatada.

              Comment

              • rainer
                Õpihimuline Mängur
                • Oct 2008
                • 383

                #5722
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                AHAHAHAA,TRIOBET. See on tragikomöödia
                Obv nuts käsi vastasel :D


                $0.02/$0.04 No Limit Holdem
                Prima
                6 Players
                Hand Conversion Powered by weaktight.com

                Stacks:
                UTG timbeam2 ($8.20)
                UTG+1 colin0 ($4.17)
                CO Hero ($4)
                BTN kostadinholdem ($5.65)
                SB metsok ($4.03)
                BB pietro888 ($4.63)

                Pre-Flop: ($0.06, 6 players) Hero is CO 10 A
                2 folds, Hero raises to $0.16, 2 folds, pietro888 calls $0.12

                Flop: 6 10 10 ($0.34, 2 players)
                pietro888 checks, Hero bets $0.20, pietro888 calls $0.20

                Turn: 8 ($0.74, 2 players)
                pietro888 checks, Hero bets $0.42, pietro888 calls $0.42

                River: 9 ($1.58, 2 players)
                pietro888 bets $3.81, Hero calls $3.22

                Final Pot: $8.61
                Hero shows
                10 A
                pietro888 shows
                7 2

                pietro888 wins $8.51 (net +$3.92)

                Hero lost $4

                Comment

                • Fabulous
                  Pokkerihai
                  • Jan 2010
                  • 2674

                  #5723
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                  Haha, ma vaatasin alguses et wtf, tal madalam mast ju, aga siis sain aru, et mastirea tõmbas kokku :D.

                  Comment

                  • emmimees
                    Klubi Liige
                    • Aug 2010
                    • 2719

                    #5724
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    Kui blind sees, siis ikka tuleb 72o callida ja nutsi minna püüdma :D
                    Väääga sick hand, lol

                    Comment

                    • vonkartoffel
                      Pokkerihai
                      • May 2009
                      • 1658

                      #5725
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      turkad on homodele.

                      Comment

                      • oohoh
                        Grinder
                        • Oct 2009
                        • 547

                        #5726
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                        17bi 2 päevaga, hell yea

                        Comment

                        • adam_q
                          Vana Tegija
                          • Feb 2009
                          • 1453

                          #5727
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                          Algselt postitas emmimees Vaata postitust
                          Kunagi oli venemaal üks tehas kMz(vb on praegugi?), mis tootis vene tsikleid(boxermootoriga M-e), sealt on mu nimi algselt tulenenud, kuigi vene raud on minu jaoks ammu unustuste hõlma vajunud :)
                          ma mõtlesin hoopis ühte kolmandat emmi

                          Comment

                          • Gettofish
                            FPP Pro
                            • Nov 2009
                            • 259

                            #5728
                            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                            Sellised asjad panevad igasugusi mõtteid mõtlema. See jobu mängis täna esimest korda ftp-s.

                            $0.05/$0.10 No Limit Holdem
                            FullTiltPoker
                            6 Players
                            Hand Conversion Powered by weaktight.com

                            Stacks:
                            UTG chek85 ($7.49)
                            UTG+1 4m4z1ng ($12.45)
                            CO Hero ($10.77)
                            BTN Biodermus ($10)
                            SB DoomY9999 ($10)
                            BB OG_Mysterious ($15.30)

                            Pre-Flop: ($0.15, 6 players) Hero is CO A A
                            chek85 calls $0.10, 4m4z1ng calls $0.10, Hero raises to $0.55, 2 folds, OG_Mysterious raises to $1, chek85 folds, 4m4z1ng folds, Hero raises to $2.75, OG_Mysterious calls $1.75

                            Flop: 7 J 10 ($5.75, 2 players)
                            OG_Mysterious goes all-in $12.55, Hero goes all-in $8.02

                            Turn: 6 ($26.32, 2 players, 2 all-in)

                            River: 9 ($26.32, 2 players, 2 all-in)

                            Final Pot: $26.32
                            Hero shows a pair of Aces
                            A A
                            OG_Mysterious shows a straight, Jack high
                            K 8

                            OG_Mysterious wins $24.87 (net +$9.57)

                            4m4z1ng lost $0.10
                            Hero lost $10.77
                            chek85 lost $0.10
                            Last edited by Gettofish; 29.01.11, 11:06.

                            Comment

                            • ziimukaz
                              Grinder
                              • Jan 2010
                              • 741

                              #5729
                              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                              Algselt postitas Gettofish Vaata postitust
                              Sellised asjad panevad igasugusi mõtteid mõtlema. See jobu mängis täna esimest korda ftp-s.

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                              Mida tahtsid vastas näha siis? 80-20 eduseisus all-in minna on ju suurepärane!

                              Comment

                              • emmimees
                                Klubi Liige
                                • Aug 2010
                                • 2719

                                #5730
                                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                                $0.10/$0.20 No Limit Hold'em - 6 players
                                The Official 2+2 Hand Converter By DeucesCracked Poker Videos

                                UTG: $28.86
                                MP: $20.00
                                Hero (CO): $20.00
                                BTN: $15.01
                                SB: $38.48
                                BB: $26.76

                                Pre Flop: ($0.30) Hero is CO with A A
                                2 folds, Hero raises to $1, 2 folds, BB raises to $2.37, Hero raises to $6.80, BB raises to $26.76, Hero calls $13.20 all in

                                Flop: ($40.10) 6 Q 8 (2 players - 1 is all in)

                                Turn: ($40.10) T (2 players - 1 is all in)

                                River: ($40.10) J (2 players - 1 is all in)

                                Final Pot: $40.10
                                Hero shows A A
                                BB shows 9 9
                                BB wins $31.34
                                (Rake: $8.76)

                                HÜPAKE ***** VAHELDUSEKS
                                600 käega 4 BI alla ev vahelduseks
                                Last edited by emmimees; 29.01.11, 12:40.

                                Comment

                                Working...