***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • TaaviK
    FPP Pro
    • Nov 2008
    • 248

    #361
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Algselt postitas QKulgur
    mitmes koht sellise summa annab?
    Sõbra sõber see parik, msnis ka yeldi, et tyyp sai 100k:D
    Igastahes hea töö(Y)
    Mulle ka öeldi msnis, et üks ossipurikas, kes käis enne kivilinnakoolis, kobistas turnal palju pappi kokku. Edu talle

    Ikka esimene koht ma eeldan.

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #362
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      100 000 EEK täpselt.

      eile tegi 150k GTD, seal sai 13-14nda koha ja 1300$.

      see oli veic reaalsem turna, kuna ta ei teinud lollusi.
      Laupäevasel 30k GTD , tal oli nii hull luckbox, callis kõigiga kõike :D, J6; Q6 jne jne :D, hit hit hit. Aga noh, võitjate üle kohut ei mõisteta.
      Kutt kandis 95k välja ja nüüd mõtleb mida teha :D, läheb vist naisega reisile.
      Eile kui tema juures olin, hoidsin 150k GTD silma peal, siis õde ytles talle:"karel, ole hea, osta nõudepesumasin, ma ei viici pidevalt tankis olla ja nõusid pesta"
      karel:"jajah, ära kujuta ette ;D ;D ;D "

      Comment

      • leits

        #363
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        millegi pärats ma arvan et see raha kulub kiiremini kui tuli ning mõistlikult seda investeerida ei suuda, tho see 100k on nii väike summa veel, et väga investeerida veel ei kannatagi vist

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #364
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          jap, aga see on standard nö sellisele pühapäevamängijale :D

          Comment

          • ment52
            Politseidokumendiga kusjuures!
            • Oct 2008
            • 1270

            #365
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            PokerStars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (8 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

            MP1 ($12.25)
            MP2 ($19.95)
            CO ($68.85)
            Button ($52.50)
            SB ($52.55)
            BB ($47)
            Hero (UTG) ($61.90)
            UTG+1 ($27.35)

            Preflop: Hero is UTG with A[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif[/img], A[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif[/img]
            Hero raises to $2, 2 folds, MP2 raises to $19.95 (All-In), 4 folds, Hero calls $17.95

            Flop: ($40.65) J[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img], 6[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img], 5[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img] (2 players, 1 all-in)

            Turn: ($40.65) K[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img] (2 players, 1 all-in)

            River: ($40.65) 2[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif[/img] (2 players, 1 all-in)

            Total pot: $40.65 | Rake: $2

            Results:
            Hero had A[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif[/img], A[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif[/img] (one pair, Aces).
            MP2 had A[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img], A[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img] (flush, Ace high).
            Outcome: MP2 won $38.65

            Comment

            • Potsataja
              õilishing
              • Oct 2008
              • 5270

              #366
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              first time ?

              Comment

              • variatsioon
                Pokkeritark
                • Nov 2008
                • 5849

                #367
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                Algselt postitas Imric
                first time ?
                esimene kord on ikka valus

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #368
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                  see on ränk :D, eriti kui oled kuskil turna eesotsas ja 4h mängimist on seljataga...

                  Comment

                  • -andres-
                    Moderaator
                    • Oct 2008
                    • 4546

                    #369
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    Täiesti sick. Mõtsin kas kirjutan, aga vast võib. Mängisin Toweris 7$ satikat 50+4$ turnapiletile. Sain kätte ja mõtsin kus seda kõige kasulikum kasutada. Otsustasin, et Double or Nothing sng peaks okei olema. Lükkasin siis käima.

                    Panin isegi lindistama, kunagi viskan video, sest suht kuld mäng. Igatahes suht alguses lendasin TTga Buttonilt SB AK vastu ning flopis säras K. Abi ei tulnud ning stack oli 20 :D. Siis tuli midagi huvitavat ja sain selle duubeldatud ja mängitud 1960 peale.
                    Sry, et hand historyt pole, aga HEMiga jama ja mängisin ilma.
                    Igatahes selline käsi.

                    Blinds 75/150

                    HERO (BB) 1960
                    Värdjas (Buttonil)
                    Preflop. Buttonini fold, raiseb 600 peale, SB fold, Hero allin, Button suht kiire call :D.
                    Mul AKo, tal J5o.
                    Flop 6 K 7
                    Turn 5
                    River 5

                    No kurja. Veidi ajas vihale küll, sest mulle see 100$, mis oleks peale seda kätt suht kindel olnud, korralik raha BR lisaks.

                    Comment

                    • leits

                      #370
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      Siit järeldus, et ärme mängime üle oma BR turnasid, tulgu sul see 50 niisama või mitte, asi on põhimõttes :P

                      Comment

                      • -andres-
                        Moderaator
                        • Oct 2008
                        • 4546

                        #371
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                        Samas satikas oli ahvatlev ja hetkeemotsioon, kui 5 maandus pani chatis kihelema vaid :D.

                        Comment

                        • Keiss
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 1592

                          #372
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                          Algselt postitas lenin
                          peale bustoks minemist hakkasin veelgi rohkem artikleid ja foorumeid kammima ja arvan et olen nyyd parem kui enne.
                          15.01 saan triost raket 76$ ja hakkan jälle tiksuma seal nl4-10 ja mul on juba ette teada et ma nyristun seal ära aga nl20 jaoks ei jagu stacki paraku.
                          Pole hullu, ma arvan, et kõik on alguses bustoks läinud. Mängu ise peab nautima, mitte limiite ja suuri rahasid. NL4-10 on paras koht oma mängustiili leidmiseks ning kinnistamiseks. Edu selleks!

                          Algselt postitas Rage
                          yey.. täna oli siis lahti kolm NL10 lauda ja üks NL4 laud...

                          sain kaks nelikut... millega õnnetus chipid kätte saada... sama skomistasin majaga (pocket kunnid) ise neliku otsa.. mis tähendas overstacki kaotust... arvake nüüd.. millises lauas ma oma nelikud sain ja millises lauas ma neliku vastu kaotasin?

                          lõpuks ikkagi sess õnneks 6 taalaga plussis...

                          EDIT: p.s. minu nick pokkeris on RageIllumina mitte RageX
                          Trios üks RageX ka. Eestist vist isegi oli.

                          Comment

                          • antnx
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3102

                            #373
                            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                            Algselt postitas Keiss
                            Pole hullu, ma arvan, et kõik on alguses bustoks läinud. Mängu ise peab nautima, mitte limiite ja suuri rahasid. NL4-10 on paras koht oma mängustiili leidmiseks ning kinnistamiseks. Edu selleks!

                            Trios üks RageX ka. Eestist vist isegi oli.

                            Vot, millest mina siis koguaeg rääkinud olen. Polegi mõtet kuhugi tormata ja loota,et võidate suuri summasid. Ise olen juba augusti algusest tõsiselt iga päev vaeva näinud. Olen olnud mitu kuud breakeven ja tundus vahepeal, et pole üldse edasi liikunud. Aga huvi mängu vastu hoidis mind kinni ja järjest vaikselt juurde õppides olen leidnud endas selle kindluse, et mängida.

                            Comment

                            • marguzz22
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1458

                              #374
                              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                              Ma juba mõtlrdin et suur pot minua aga eii ***** ei näinud et tal 88 teisel vennal AA :S putsi vittu oleks päev megailus olnud


                              Full Tilt No-Limit Hold'em, $0.25 BB (6 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                              MP ($24.35)
                              CO ($17.85)
                              Button ($26.65)
                              SB ($25.10)
                              BB ($25)
                              Hero (UTG) ($30.25)

                              Preflop: Hero is UTG with 6[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif[/img], 6[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img]
                              Hero raises to $1, MP calls $1, CO raises to $2.50, 3 folds, Hero calls $1.50, MP calls $1.50

                              Flop: ($7.85) Q[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img], 8[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif[/img], 6[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif[/img] (3 players)
                              Hero bets $4.25, MP raises to $8.50, CO raises to $15.35 (All-In), Hero raises to $27.75 (All-In), MP calls $13.35 (All-In)

                              Turn: ($66.90) 9[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img] (3 players, 3 all-in)

                              River: ($66.90) 7[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif[/img] (3 players, 3 all-in)

                              Total pot: $66.90 | Rake: $3

                              Comment

                              • RudiTurbo
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 4167

                                #375
                                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                                78 out of 2547 pokerstarsi turbo tournal!
                                Rsk, no ei vea lõpuni välja, just siis kui oli väga tähtis blindide tõusu kurv, siis loobiti laudades nii, et absull ei saanud mängida ja stack kahanes, tra see laudade loopimise värk on räige tournamendi rikkumine, eriti turbodes.

                                Lõpux M2 stack, üx tüüp lükkas kõigi väikeste stackide all inide peale all ini , mul 66, tüüp lükkas jälle, muidugi 77 suurel tüübil >:(

                                Kogu aeg jääb mingi top100 alla mul piiriks, hetkel kaks tourneyt veel käimas, aga no uskumatud suckerid seal ka ja hakkan mõlemas vaixelt kustuma.

                                Mingi vend callis praegu T43 flush drawga boardil suure raise ja calli , turn tõi flushi, külmutas meid kõiki, river A, tra olex siis ühel flush draw olnud, aga nelja paariga callitakse suur raise ja call, no tule taevas appi!

                                Triple shootouti tournas ka, 4 alles jäänud, AQ raise, Q10 lükkab sisse ja river 10 ning tourney lõppes selle asemel, et saada 8k vs 2k ja poolsurnud stacki!

                                Comment

                                Working...