Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***
Mulle ka öeldi msnis, et üks ossipurikas, kes käis enne kivilinnakoolis, kobistas turnal palju pappi kokku. Edu talle
Ikka esimene koht ma eeldan.
Algselt postitas QKulgur
Ikka esimene koht ma eeldan.
TC
K
7 
Comment