***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #5371
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    cvnsdfiobnduidvbfbvnklmöäsd'äsd.*sd.sdä.sdf'äsdföä sd,lösdmlösdmsdlöm,sdlösdsd

    mulle ei mahu enam p2he kui palju on võimalik runner runner ridu ja flushe tõmmata ..
    Last edited by leits; 27.10.10, 10:58.

    Comment

    • Kloonike
      Grinder
      • Nov 2008
      • 898

      #5372
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      Tra ma ei biidi enam PKRi fishe isegi NL50s (Kuu alguses mängisin enamasti 1/2 ja 2/4). Olen räme nitt aga ei suuda mitte ühtegi potti võita. Iga kord tõmmatakse lohku. Ebareaalne rsk. Vist ei peaks 9tablema 6maxi aga ei ole normaalne, et kui on 3 fishi lauas ja ei võida. Tegin testi pärast teisel sitel full ringis sessiooni NL50 ja nagu buldooseriga käisin üle kõigist kuigi lauas oli vähemalt 7+ solid mängijat. WTF is going on.

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #5373
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        Algselt postitas Kloonike Vaata postitust
        Tra ma ei biidi enam PKRi fishe isegi NL50s (Kuu alguses mängisin enamasti 1/2 ja 2/4). Olen räme nitt aga ei suuda mitte ühtegi potti võita. Iga kord tõmmatakse lohku. Ebareaalne rsk. Vist ei peaks 9tablema 6maxi aga ei ole normaalne, et kui on 3 fishi lauas ja ei võida. Tegin testi pärast teisel sitel full ringis sessiooni NL50 ja nagu buldooseriga käisin üle kõigist kuigi lauas oli vähemalt 7+ solid mängijat. WTF is going on.
        soulreadivad sind obv

        Comment

        • Kloonike
          Grinder
          • Nov 2008
          • 898

          #5374
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          Epic readid tõesti. HDD otsustas mul ka ära surra, 2a andmbebaas läks :(

          Comment

          • Madis Very
            Bännitud
            • Aug 2009
            • 2951

            #5375
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            holy shit

            peab vist hakkama back-upima igaksjuhuks.. õudne kui selline asi juhtuks :O

            RIP !! :D:D

            Comment

            • Skyline
              Grinder
              • Dec 2008
              • 510

              #5376
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              Soovitan soojal database backup-ida, endal on 2x läinud järjest ketas läbi, ühekorra läpakal, teine kord lauaarvutil. Pokkeri mõistes oli kaotus mingisugune 100k kätt, kuid kaotasin 15gb pilte ja 150gb muusikat. Hiljem sain küll pildid tagasi tänu sügavkülmas hoidmisele, aga siiski 60% failidest olid corrupted. Ajudenuss siiski, ei soovida.

              Comment

              • Madis Very
                Bännitud
                • Aug 2009
                • 2951

                #5377
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                sügavkülmas hoidmisele ?

                Räägi lähemalt mis see veel olema peaks.

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #5378
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                  hoiad kõvaketast sügavkylmas mingi päev vms (aega täpselt ei tea), võtad välja, kiirelt kaablid ja asjad taha ning hakkad andmeid taastama.....tundub imelik, aga nii tehakse:)

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #5379
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    hoidke SSD peal :) kestavad kauem :)

                    Comment

                    • Skyline
                      Grinder
                      • Dec 2008
                      • 510

                      #5380
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
                      sügavkülmas hoidmisele ?

                      Räägi lähemalt mis see veel olema peaks.
                      Sõna otseses mõttes külmutad HDD ära, täpset füüsikat ma sel puhul ei tea, aga osakesed peaks muutuma väikseks ning ketas töötab " in slow motion" ja siis on võimalik sealt andmed maha lugeda ning kiirelt teisele andmekandjale kopeerida, enne kui ta soojaks läheb ja uuesti kotti lendab. Minul endal ketas "plõksus" ning see külmutamine pidigi plõksumise puhul üldjuhul töötama, teiste suremisvariantite korral on vaja teisi nippe, nt nokia vana datakaabliga ühendamine jne.
                      Kui kogemusi pole siis ise väga proovida ei soovitaks :D Samas spetsialistid tahavad HDD pealt info taastamise eest suht soolast hinda.

                      Comment

                      • Madis Very
                        Bännitud
                        • Aug 2009
                        • 2951

                        #5381
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                        Wow, väga lahe info.
                        Äkki kunagi tõesti vaja.
                        Ty

                        Comment

                        • peete82
                          Vana Tegija
                          • Jan 2010
                          • 1310

                          #5382
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                          donide variatsioon on haige... üks päev võidad 100$, teisel kaotad 120$... hakkab ajudele

                          Comment

                          • raunsz
                            Vana Tegija
                            • Jan 2010
                            • 1492

                            #5383
                            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                            Algselt postitas peete82 Vaata postitust
                            donide variatsioon on haige... üks päev võidad 100$, teisel kaotad 120$... hakkab ajudele
                            Täpselt nagu cash.

                            Comment

                            • peete82
                              Vana Tegija
                              • Jan 2010
                              • 1310

                              #5384
                              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                              päris nii ei ole. NL10-s sul sellist jama ei ole. 10 sisseostuga donides on.

                              See käsi võtab tänase päeva hästi kokku. Viimase mängu viimane käsi.
                              22 mänguga kaotasin -140$. eile võitsin 110$.

                              Mänguisu täiesti kadunud.

                              Poker Stars $10.00+$0.80 No Limit Hold'em Tournament - t150/t300 Blinds + t30 - 6 players -
                              Hero (SB): t1695 M = 2.69
                              BB: t1757 M = 2.79
                              UTG: t3670 M = 5.83
                              MP: t2265 M = 3.60
                              CO: t4095 M = 6.50
                              BTN: t1518 M = 2.41

                              Pre Flop: (t630) Hero is SB with K A
                              3 folds, BTN raises to t1050, Hero raises to t1665 all in, 1 fold, BTN calls t438 all in

                              Flop: (t3456) Q A 5 (2 players - 2 are all in)

                              Turn: (t3456) K (2 players - 2 are all in)

                              River: (t3456) 2 (2 players - 2 are all in)

                              Final Pot: t3456
                              Hero shows K A (two pair, Aces and Kings)
                              BTN shows 2 2 (three of a kind, Deuces)
                              BTN wins t3456

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                              Last edited by peete82; 28.10.10, 21:01.

                              Comment

                              • K2snakas
                                Pokkerihai
                                • Feb 2009
                                • 2388

                                #5385
                                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                                polegi võimalik, et sa flipe koguaeg võidad juu....

                                Comment

                                Working...