Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***
Sama siin :D
Huvitav kas JaanusX on see sama lammas, kes mingis threadis oma min 3betile kirjutas põhjenduseks, et "ei saa rohkem panna, foldivad ju" :D:D:D
Sama siin :D
Huvitav kas JaanusX on see sama lammas, kes mingis threadis oma min 3betile kirjutas põhjenduseks, et "ei saa rohkem panna, foldivad ju" :D:D:D


TC
Comment