***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • EGERT
    Vana Tegija
    • Mar 2009
    • 1042

    #5326
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Sama siin :D

    Huvitav kas JaanusX on see sama lammas, kes mingis threadis oma min 3betile kirjutas põhjenduseks, et "ei saa rohkem panna, foldivad ju" :D:D:D

    Comment

    • pikk28
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 6695

      #5327
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      egert stake teda. tundub, et potensiaali tal on

      Comment

      • EGERT
        Vana Tegija
        • Mar 2009
        • 1042

        #5328
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        potentsiaali on kindlalt, aga kahtlen sügavalt, kas kaardimängus :D

        Pealegi mul on juba 2-3 steigitavat välja vaadatud, nädalavahetusel vaatan edasi. Riskikapitalisti elu ka kerge pole, pakun tööd buy-side analüütikule

        Comment

        • JaanusX
          Õpihimuline Mängur
          • Sep 2010
          • 392

          #5329
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
          JaanusX su kasutaja peab üks suur level olema. Pmst oled sa üks vähestest NL2 mängijatest, kelle poste ma huviga loen.
          Nu nalja peab ju ometi keegi tegema...

          Comment

          • JaanusX
            Õpihimuline Mängur
            • Sep 2010
            • 392

            #5330
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            Algselt postitas EGERT Vaata postitust
            Sama siin :D

            Huvitav kas JaanusX on see sama lammas, kes mingis threadis oma min 3betile kirjutas põhjenduseks, et "ei saa rohkem panna, foldivad ju" :D:D:D

            Ära solva lambaid krt...

            Pigem olen ikka Karu... 9 mehe ramm ja ühe mehe mõistus (kui sedagi)

            Edit: nu võibolla olen lammas kah natuke... kuna kooritud on juba mitu nahka...
            Last edited by JaanusX; 20.10.10, 20:43.

            Comment

            • EGERT
              Vana Tegija
              • Mar 2009
              • 1042

              #5331
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              Sa oled ikka siis puhas kuld vana ju, huumorimeel on ka olemas
              Ma juba ootasin sellist ingu tüüpi vastust, et pean võib-olla "soolikasse siirduma" vms :D

              Comment

              • Karikakar
                Vana Tegija
                • Jul 2009
                • 1235

                #5332
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                Algselt postitas EGERT Vaata postitust
                Sa oled ikka siis puhas kuld vana ju, huumorimeel on ka olemas
                Ma juba ootasin sellist ingu tüüpi vastust, et pean võib-olla "soolikasse siirduma" vms :D

                Comment

                • raunsz
                  Vana Tegija
                  • Jan 2010
                  • 1492

                  #5333
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                  Hydrotilt, mis kuu. Üldse ei biidi.

                  edit: no absurdne ikka, kuidas käed ei pea. Setiga ka runner runner board jookseb mingi 4 reakaarti, mast, jne maha. Bluffimisvõimalust seal pole.

                  -10bi swing on tõsiasi rsk.
                  Last edited by raunsz; 21.10.10, 11:00.

                  Comment

                  • Tarmonator
                    Lingiparandaja
                    • Oct 2008
                    • 3274

                    #5334
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    First i was like

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    but then i was like

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                    Welcome TILT!

                    Comment

                    • Pahvak
                      Pastilaa?? Ei!
                      • Dec 2008
                      • 4431

                      #5335
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      Algselt postitas EGERT Vaata postitust
                      Sa oled ikka siis puhas kuld vana ju, huumorimeel on ka olemas
                      Ma juba ootasin sellist ingu tüüpi vastust, et pean võib-olla "soolikasse siirduma" vms :D
                      +1. Samas see "Sõida sa kah soolde." ajab siiamaani muigama. :)
                      Fullstacks have more fun.

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #5336
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                        Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
                        First i was like

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        but then i was like

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                        Welcome TILT!
                        ai sick

                        Comment

                        • fyte
                          Pokkerihai
                          • Jun 2010
                          • 3378

                          #5337
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                          Proovisin onlines veits PLO ja üks suckout teise otsa.. Millega see retard pf ja flopil callib? OFC peab ära tulema sellistele tontidele kõik backdoorid jms drawd ju...
                          Ja siis regide vastu saab aint flippe, mõttetu variatsiooni suureks ajamine see PLO, parem jään ikka vana hea NLHE juurde.
                          OMAHA_HI, POT_LIMIT, R5-91277384-162
                          played at "Leipzig" for USD RM from 2010-10-21 14:45 until 2010-10-21 14:47



                          Seat 1: garey123 ($5.90 in chips)
                          Seat 4: chopperkk ($13.77 in chips)
                          Seat 7: cally21 ($15.72 in chips)
                          Seat 8: JiiJii88 ($21.85 in chips)
                          Seat 9: fyte ($8.65 in chips)



                          ANTES/BLINDS
                          fyte posts small blind ($0.10), garey123 posts big blind ($0.10),

                          PRE-FLOP
                          chopperkk raises to $0.40, cally21 calls $0.40, JiiJii88 calls $0.40, fyte raises to $2.10, garey123 folds, chopperkk calls $2.10, cally21 folds, JiiJii88 calls $2.10.

                          FLOP [board cards: AS,3D,KD ]
                          fyte bets $6.55 and is all-in, chopperkk raises to $11.67 and is all-in, JiiJii88 folds.

                          TURN [board cards: AS,3D,KD,TS ]


                          RIVER [board cards: AS,3D,KD,TS,4S ]


                          SHOWDOWN
                          chopperkk shows [ 5S,AH,2S,JC ]
                          fyte shows [ KS,KC,2H,9C ]
                          chopperkk wins $18.91.



                          SUMMARY
                          Dealer: JiiJii88
                          Pot: $19.90, (including rake: $0.99)
                          garey123, loses $0.10
                          chopperkk, bets $8.65, collects $18.91, net $10.26
                          cally21, loses $0.40
                          JiiJii88, loses $2.10
                          fyte, loses $8.65

                          Comment

                          • EGERT
                            Vana Tegija
                            • Mar 2009
                            • 1042

                            #5338
                            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                            Meh? TP+2gutter+BDNFD, fishi vastu, kes SB'lt spekulatiivse saastaga 3betib, lükkaks ise ka sisse :)

                            Comment

                            • fyte
                              Pokkerihai
                              • Jun 2010
                              • 3378

                              #5339
                              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                              :D
                              Ei vaidle vastu, et omahas algaja olen. Aga no antud käes oli tal siiski 1 gutshot ja 2 BD draw'd. Pakun, et kusagil 3:1 favoriit olin, pokerstove omaha kätega ei tööta.

                              Comment

                              • EGERT
                                Vana Tegija
                                • Mar 2009
                                • 1042

                                #5340
                                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                                pro poker tools obv

                                Comment

                                Working...