***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Albertti
    Jube Noob
    • Dec 2009
    • 113

    #5311
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Ei tule niipea, alles oli ju restart ps.ee, nüüd käib liiklus läbi maksuameti ja kraanid kinni

    Comment

    • yolpa
      Pokkerihai
      • Jun 2009
      • 2669

      #5312
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      Full Tilt Poker Super Stack $10K Guarantee No Limit Hold'em Tournament - t40/t80 Blinds - 9 players - View hand 990138
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

      MP2: t985 12.31 BBs
      CO: t3975 49.69 BBs
      BTN: t5492 68.65 BBs
      SB: t8202 102.53 BBs
      BB: t5365 67.06 BBs
      UTG: t14758 184.47 BBs
      Hero (UTG+1): t5080 63.50 BBs
      UTG+2: t9100 113.75 BBs
      MP1: t7335 91.69 BBs

      Pre Flop: (t120) Hero is UTG+1 with A A
      1 fold, Hero raises to t240, 5 folds, SB calls t200, 1 fold

      Flop: (t560) J 5 5 (2 players)
      SB checks, Hero bets t400, SB raises to t1200, Hero raises to t4840 all in, SB calls t3640

      Turn: (t10240) J (2 players - 1 is all in)

      River: (t10240) 8 (2 players - 1 is all in)

      Final Pot: t10240
      SB shows J K (a full house, Jacks full of Fives)
      Hero shows A A (two pair, Aces and Jacks)
      SB wins t10240

      Comment

      • EGERT
        Vana Tegija
        • Mar 2009
        • 1042

        #5313
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        Algselt postitas wousha Vaata postitust
        Jätkuvalt ei suuda võita microdes juba mitmendat kuud järjest, 60/30 poisid on lihtsalt liiga osavad. Kui varem olin 15bb/100 võitev mängija üle mitmesaja K käe, siis hetkel tekib küsimus, kuidas lõpetada päeva plussis üldse.
        Wait, what?

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #5314
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          mul 2 kuud pohmst downer ftps .. kas ftp doomswitchis mind eraldi v2? ma saatsin kyll neile meili et nad paneks doomswitch trolli puuri tagasi kinni, aga nad ytlesid, et neil pole seda rohelist elukat :(

          Comment

          • rohelinekonn
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 3808

            #5315
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            Algselt postitas leits Vaata postitust
            mul 2 kuud pohmst downer ftps .. kas ftp doomswitchis mind eraldi v2? ma saatsin kyll neile meili et nad paneks doomswitch trolli puuri tagasi kinni, aga nad ytlesid, et neil pole seda rohelist elukat :(
            mul mitu aastat juba igal pool

            Comment

            • 50CandyJoe
              FPP Pro
              • Jan 2009
              • 253

              #5316
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              üle pika aja väga valus river

              Full Tilt No-Limit Hold'em, $0.25 BB (6 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

              CO ($13.79)
              Hero (Button) ($40.45)
              SB ($45.66)
              BB ($22.12)
              UTG ($25)
              MP ($26.40)

              Preflop: Hero is Button with 7, 7
              1 fold, MP bets $0.85, 1 fold, Hero calls $0.85, SB raises to $3.50, 1 fold, MP calls $2.65, Hero calls $2.65

              Flop: ($10.75) 5, 7, 6 (3 players)
              SB bets $6.50, MP raises to $22.90 (All-In), Hero raises to $36.95 (All-In), SB calls $30.45

              Turn: ($107.55) 2 (3 players, 2 all-in)

              River: ($107.55) K (3 players, 2 all-in)

              Total pot: $107.55 | Rake: $3

              Results:
              Hero had 7, 7 (three of a kind, sevens).
              SB had K, K (three of a kind, Kings).
              MP had 6, 6 (three of a kind, sixes).
              Outcome: SB won $104.55

              Comment

              • Relamz
                Vana Tegija
                • Jan 2010
                • 1467

                #5317
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                Algselt postitas JaanusX Vaata postitust
                buddyfakking transfer ka ei toimi... POKERSTARS MINE ***** nii tore et teie süsteem pole rigged... lauda jagada järjest 6 kätt kellelegi AA + iga teine käsi mis võidab on kas runner runner või riverstars
                Ausõna ei tea mida edasi teha....
                Osta endale raamat
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • EGERT
                  Vana Tegija
                  • Mar 2009
                  • 1042

                  #5318
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                  Lendasin HORSE turnalt välja mingi debiilse Studi käega. Tunne oli selline:
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • 50CandyJoe
                    FPP Pro
                    • Jan 2009
                    • 253

                    #5319
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    2 päevaga mõnna 13 buy-in downswing. Hem näitab, et viimased 3x on AA KK käest lutti saanud ja ülejäänud 7x olen AA-ga blindid saanud (Y).

                    Runner runner mastid, read, 2 oudised riverisse - tänane saak siis

                    Just sai 16 buy-in swong ilusti tagasi grinditud ja jälle hakkab kaardijumal näkku panema :S

                    4,5 buy-in alla EV...nice
                    Last edited by 50CandyJoe; 20.10.10, 11:09.

                    Comment

                    • JaanusX
                      Õpihimuline Mängur
                      • Sep 2010
                      • 392

                      #5320
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      Algselt postitas krayzie Vaata postitust
                      Positita need 30 kaotatud buyini käte näol siia ning vaatame kui perfektselt need mängitud on
                      pole jõudnud veel läbi sõeluda hand historyst kuna mingit programmi pole mis salvestaks... aga toon välja tänased 3 kätt...

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      Ja siis viimane totaalne NAEL

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • kardaanirist
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 3675

                        #5321
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                        miks half stackiga (kohati ka alla selle) lauas mängid? näiteks esimeses käes ei saa ma su preflop callist aru, kui sa tead, et tal on AK (lähed J või flushi hittima). samuti ei saa ma aru, et miks sa vaid callid. sellise stackiga on seal push/fold, sest oled ju OOP.

                        teises käes on betsizing ka väga mööda.

                        Comment

                        • fyte
                          Pokkerihai
                          • Jun 2010
                          • 3378

                          #5322
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                          Seda enam, et tegu on NL2ga veel, saaks aru kui mängid out of BRM kuskil NL50 vms ja siis sellised suckoudid tulevad. Elu ju ära ei lõppe, kui 10 eeki kaotad ühe käega, loeb see et said nupud sisse siis, kui favoriit olid.

                          Comment

                          • JaanusX
                            Õpihimuline Mängur
                            • Sep 2010
                            • 392

                            #5323
                            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                            Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                            miks half stackiga (kohati ka alla selle) lauas mängid? näiteks esimeses käes ei saa ma su preflop callist aru, kui sa tead, et tal on AK (lähed J või flushi hittima). samuti ei saa ma aru, et miks sa vaid callid. sellise stackiga on seal push/fold, sest oled ju OOP.

                            teises käes on betsizing ka väga mööda.
                            Ma ei olnud half stackiga vaid MIN stackiga laudades... ja kui sa eelneval leheküljel ei lugenud siis olen praktiliselt BUSTOLAND ja ei ole kahjuks hetkel võimalik endal raha juurde kanda ja tänu idiootsusele ei saa ka ju buddy transfere teha...

                            Esimeses tahtsin odavamalt flopini jõuda kui ta reraises seepärast ka call... kas oleks vahet olnud kui oleks kohe shovenud - EI... ta oleks mu maha callinud - ja kui ma kogu aeg foldiks sellise re raise peale siis oleks ma ammu ilma busto... tule mängi natuke NL2e saad aru ehk mis moodi mängitakse seal... ilmne näide on 2 käsi A7ga litter otsa kohe...

                            Teises käes betsizing vale? Preflop 3xBB + 1 limp + 1BB otsa (vahest ka 2 või isegi 3BB otsa) - miks nii... sest mine ja tee standard raise NL2s ja vaata mitu callerit saad
                            Flopis gramm üle poole potist et teada saada kas tal on käsi või ei... tema puhul oli nii et kui monster siis slowplays - kui lihtsalt paar vms siis lajatas peale... nii ja tema reraise peale ei oleks siis pidand AI minema ve...
                            SRY ei saa tõesti aru mida sa betsizingu all siis mõtled...

                            Comment

                            • kardaanirist
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 3675

                              #5324
                              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                              AT käes ei saa ma näiteks sinu betist aru. 12c 23c potti? ja ma olen NL2 mänginud ja tean, kuidas seal mäng käib. ja kui sa oled short rolled, siis on ikka etem istuda paaris lauas full stackiga kui viies lauas minstackiga.

                              Comment

                              • Pahvak
                                Pastilaa?? Ei!
                                • Dec 2008
                                • 4431

                                #5325
                                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                                JaanusX su kasutaja peab üks suur level olema. Pmst oled sa üks vähestest NL2 mängijatest, kelle poste ma huviga loen.
                                Fullstacks have more fun.

                                Comment

                                Working...