Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***
Ei tule niipea, alles oli ju restart ps.ee, nüüd käib liiklus läbi maksuameti ja kraanid kinni
Ei tule niipea, alles oli ju restart ps.ee, nüüd käib liiklus läbi maksuameti ja kraanid kinni
A 
5
, 7
, 7




Comment