***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Fabulous
    Pokkerihai
    • Jan 2010
    • 2674

    #5281
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Teeb õhtu kohe rõõmsaks, kui nii ära tõmmatakse...

    Full Tilt - $2+$0.15HeadsUp|10/20 NL - Holdem - 2 players
    Hand converted by PokerTracker 3

    Hero (SB): 1,480.00
    BB: 1,520.00

    Hero posts SB 10.00, BB posts BB 20.00

    Pre Flop: (30.00) Hero has 8 2

    Hero calls 10.00, BB checks

    Flop: (40.00, 2 players) 2 8 K
    BB checks, Hero bets 20.00, BB raises to 1,500.00 and is all-in, Hero calls 1,440.00 and is all-in

    Turn: (2960.00, 2 players) 7

    River: (2960.00, 2 players) J

    Hero shows 8 2 (Two Pair, Eights and Twos)
    BB shows J 8 (Two Pair, Jacks and Eights)
    BB wins 2,960.00

    Comment

    • raunsz
      Vana Tegija
      • Jan 2010
      • 1492

      #5282
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      Miks sa callid seda kätt üldse?
      *huvi pärast küsin (raisedes saan aru võtaks pf poti maha, foldides next hand, callides loodad hittida alati vähemalt 2 paari?)

      Comment

      • Fabulous
        Pokkerihai
        • Jan 2010
        • 2674

        #5283
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        Ma mängisin selle konkreetse vastase vastu passiivset stiili, kuna ta oli varasemalt 2 kätt kolmest open shovenud. See passiivne stiil tähendab endast seda, et ma limpin igasuguse pasaga ennast potti ja loodan domineeriva käe kokku hittida. Sealt toimub mäng edasi juba olenevalt vastasest.
        Konkreetses käes callisin shove ära, kuna ta oli varasemalt peaaegu iga käe shovenud ja tal võis siin misiganes käes olla. Tänu sellele tundus mu kaks paari üsnagi tugev käsi ja seetõttu callisin ka tema shove maha.

        //Ja kes ütleb, et passiivse stiiliga raha ei saa teenida, siis Sharkscope'ge Cog Dissonance (FTP).
        Last edited by Fabulous; 15.10.10, 21:29.

        Comment

        • alaska
          forever
          • Oct 2008
          • 6599

          #5284
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          call ei saa paha olla sellise vastase vastu, kes sec paariga shoveb nii deep.

          Comment

          • raunsz
            Vana Tegija
            • Jan 2010
            • 1492

            #5285
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            oky.
            Ma ei tea HU playst väga midagi, sain targemaks pisut.
            Kui read'e on, siis ka muidugi!

            Comment

            • raunsz
              Vana Tegija
              • Jan 2010
              • 1492

              #5286
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              oky.
              Ma ei tea HU playst väga midagi, sain targemaks pisut.
              Kui read'e on, siis ka muidugi!

              Comment

              • peete82
                Vana Tegija
                • Jan 2010
                • 1310

                #5287
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                Tuleb õppida ka ässasid foldima. Callimisel polnud mingit mõtet. (tegu on DoN-iga)

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                Last edited by peete82; 17.10.10, 12:16.

                Comment

                • Krizzjaa
                  Räme Fish
                  • Sep 2010
                  • 21

                  #5288
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                  Algselt postitas peete82 Vaata postitust
                  Tuleb õppida ka ässasid foldima. Callimisel polnud mingit mõtet. (tegu on DoN-iga)

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                  ?????????????

                  Comment

                  • ingu
                    Bännitud
                    • Jan 2010
                    • 1283

                    #5289
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    Ta on duubli saanud ja saaks anyway rahad kätte, st oleks saanud kui oleks oma ässad foldinud.

                    Comment

                    • wousha
                      FPP Pro
                      • Oct 2009
                      • 268

                      #5290
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      Jätkuvalt ei suuda võita microdes juba mitmendat kuud järjest, 60/30 poisid on lihtsalt liiga osavad. Kui varem olin 15bb/100 võitev mängija üle mitmesaja K käe, siis hetkel tekib küsimus, kuidas lõpetada päeva plussis üldse.

                      Comment

                      • Tarmonator
                        Lingiparandaja
                        • Oct 2008
                        • 3274

                        #5291
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                        Algselt postitas Krizzjaa Vaata postitust
                        ?????????????
                        sa vist ei jaga DON'st väga?

                        Comment

                        • raunsz
                          Vana Tegija
                          • Jan 2010
                          • 1492

                          #5292
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                          Jälle mingi haige päev.
                          -6bi ja teen vist suurema pausi kui suudan.

                          Comment

                          • JaanusX
                            Õpihimuline Mängur
                            • Sep 2010
                            • 392

                            #5293
                            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                            NO TÜÜRRRRRRRRRRR

                            KERIGE ROSINASSE NAGU... ¤%&/()=)(/&%¤#¤%&/()= FAKK KURADI VÄRDJATE KARI ON LIHTSALT...
                            SITT SITTA OTSA JA SIIS MAASIKAS PEALE....

                            PokerStars No-Limit Hold'em, $0.02 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                            CO ($1.97)
                            Button ($2.90)
                            SB ($2.22)
                            BB ($3)
                            UTG ($3.30)
                            UTG+1 ($2.99)
                            MP1 ($1.06)
                            persse raisk (MP2) ($2)
                            MP3 ($5)

                            Preflop: persse raisk is MP2 with A, A
                            UTG calls $0.02, 2 folds, persse raisk bets $0.08, 2 folds, Button calls $0.08, SB calls $0.07, BB calls $0.06, UTG calls $0.06

                            Flop: ($0.40) 8, A, 5 (5 players)
                            SB checks, BB checks, UTG checks, persse raisk bets $0.20, Button raises to $0.60, SB calls $0.60, 2 folds, persse raisk raises to $1.92 (All-In), Button raises to $2.82 (All-In), SB calls $1.54 (All-In)

                            Turn: ($6.60) 4 (3 players, 3 all-in)

                            River: ($6.60) 8 (3 players, 3 all-in)

                            Total pot: $6.60 | Rake: $0.32

                            Results:
                            Button had 8, 8 (four of a kind, eights).
                            SB had 5, 5 (full house, fives over eights).
                            persse raisk had A, A (full house, Aces over eights).
                            Outcome: Button won $6.28


                            türi ja paide mis wärk on nagu naahui mis kuradi mänguoskusest siin juttu on...

                            Teadmiseks micro limiidis (NL2) mängjatele...
                            1.Ranka tabeli võite ¤%&/() saata... EI TOIMI LIHTSALT
                            2.Preflop käed millega mängu minna - kõhutunde järgi
                            3.Preflop panustamine - kõhutunde järgi - TABELID UNUSTAGE ÄRA (callitakse sind maha 27o - AA kama kaks mis panustad)
                            4. RAUDSELT TEE CBET(kama kaks mis teil parasjagu käes on)... ja lase käiku ka 2nd ja 3rd Barrel... soovitavalt riveriks olge ALL IN - enamus annavad alles riverbetile alla...
                            5. Kõige sitem kaart on AJ kama kaks kas suited või offsuit... VISAKE SEE KAART MINEMA isegi buttonil olles
                            6. KK crackitakse iga 2 kord sul ära (oddsid my ass) ja mitte AA poolt vaid Q4o jne kaartide poolt
                            7. Preflop minnakse seal all in - any twoga... suva positsioonist ja 70% ajast võidetakse!


                            PS.
                            Kes tuleb mulle veel väitma et Stars pole rigged... tead MEES....
                            Last edited by JaanusX; 18.10.10, 22:16.

                            Comment

                            • Madis Very
                              Bännitud
                              • Aug 2009
                              • 2951

                              #5294
                              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                              cool math

                              good luck with that

                              Comment

                              • Fabulous
                                Pokkerihai
                                • Jan 2010
                                • 2674

                                #5295
                                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                                Flopis arvavad kõik raudselt selles viimases käes, et nad on teistest ees :P.

                                Comment

                                Working...