***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Purz
    Õpihimuline Mängur
    • Nov 2008
    • 328

    #5146
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Algselt postitas wousha Vaata postitust
    Täiesti PTSIS on see asi, lihtsalt ei suuda võita enam senti ka micro limiitides, täiesti müstika. Kas ainult minule tundub, või on viimase poole aastaga kardinaalselt midagi muutunud starsi microdes ?

    Ükskõik millega callitakse, alati saadakse oma 2paari või set, mingi fish trianglit hakkab tegema, siis on seal ALATI midagi tugevat. Endal obv ei tule mitte üht drawd kokku.

    Selline nuss on juba väga pikka aega kestnud, ei mahu enam pähe, mis ma tegema pean, ehk on mõistlik see mäng üldse maha lasta, jäävad mingidki närvirakud alles.

    Kui varem ei olnud probleem kuus ca 100bi võita, siis sellest võib nüüd ainult und näha, niigi olen ennast ületanud see kuu ning mänginud 23k kätt, AGA seis on NULL ( 0 )

    Pidin midagi lihtsalt kirjutama peale sellist pasarahet mis hetkel järjekordselt toimus, ehk on ka mul saatusekaaslane, kellele on lihtsalt starsi poolt mingi väga vale nupp väga kauaks ajaks peale jäänud.
    +1 Starsis on mingi fishparade käimas, vahet pole mis maha tuleb - fishil on ikka lõpuks nuts.

    Comment

    • totaldonk
      Grinder
      • Dec 2009
      • 914

      #5147
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***



      nl20 :(

      http://www.pokerhand.org/?5706523 magusavõitu käsi ka :D:D:D
      Last edited by totaldonk; 24.09.10, 17:17.

      Comment

      • 5gww
        Õpihimuline Mängur
        • Aug 2010
        • 333

        #5148
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        Algselt postitas Purz Vaata postitust
        +1 Starsis on mingi fishparade käimas, vahet pole mis maha tuleb - fishil on ikka lõpuks nuts.
        +1,ulme asi on see stars, ma ei viiti enam tiltigi minna,see on lihtsalt halenaljaks, just need nl10-s shortstackide vastu, erinevad allinni preflop või postflop, sa võid ees olla,aga nad lihtsalt ei tule ära, coinflipidest pole mõtet rääkidagi. starsis on tüüpiline see, et saad mingi +3/4Bi up, ja siis sa võid kindel olla, et tuleb KKvsAK, AAvsKK,QQ,TT, maja vs maja vms, ja ongi su Bi-id läinud. 4 päevaga on täpselt nii läinud 2 korda. tundub, et sellise tempoga ma jäängi nl10 vennaks elulõpuni,

        Comment

        • dener89
          Grinder
          • Mar 2009
          • 625

          #5149
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          lõpeta mängimine,kui 3-4 buy in up oled.
          lihtne loogiline

          Comment

          • kardaanirist
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 3675

            #5150
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            täiesti ******. lauad on nii fishised, aga kuradi dongid jobistavad oma runner runner sitta ja paari oudiseid. nahhui koguaeg set vs 2 pair turnis ja ikka tuleb see full housek kokku. unreal.

            Comment

            • 5gww
              Õpihimuline Mängur
              • Aug 2010
              • 333

              #5151
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              Algselt postitas dener89 Vaata postitust
              lõpeta mängimine,kui 3-4 buy in up oled.
              lihtne loogiline

              täitsa ****** lihtsalt, täna uuesti, sain 4,5 bi up, ja tra mingi rämeda dongi vastu 27 daalane pot ***** ära, mul set flopis, allinn tra ta tõmbab runner runneriga rida
              apsull iga krdi iga sess alla EV. kokku 67K kätt, ja mingi -17Bi alla EV. ***** nii ei saa mängida. ja mingi krdi fishi vastu maja, allinn, ja see lits näitab nelikut.

              Comment

              • Madis Very
                Bännitud
                • Aug 2009
                • 2951

                #5152
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                5g w?
                u sellin ?

                waaaaaaaaaaaaattaaaaaaaaasaasdf

                Comment

                • yolpa
                  Pokkerihai
                  • Jun 2009
                  • 2669

                  #5153
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                  tore
                  Full Tilt Poker $12,000 Rush Guar (Rebuy) No Limit Hold'em Tournament - t40/t80 Blinds - 9 players - View hand 949617
                  The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                  BTN: t10120 126.50 BBs
                  SB: t3680 46 BBs
                  BB: t2950 36.88 BBs
                  Hero (UTG): t12432 155.40 BBs
                  UTG+1: t2880 36 BBs
                  UTG+2: t5276 65.95 BBs
                  MP1: t2880 36 BBs
                  MP2: t10464 130.80 BBs
                  CO: t6760 84.50 BBs

                  Pre Flop: (t120) Hero is UTG with 9 9
                  Hero raises to t240, 1 fold, UTG+2 calls t240, 3 folds, BTN calls t240, SB calls t200, 1 fold

                  Flop: (t1040) 3 9 6 (4 players)
                  SB checks, Hero bets t320, UTG+2 calls t320, BTN folds, SB raises to t3440 all in, Hero raises to t12192 all in, UTG+2 folds

                  Turn: (t8240) 5 (2 players - 2 are all in)

                  River: (t8240) 8 (2 players - 2 are all in)

                  Final Pot: t8240
                  SB shows 7 8 (a straight, Nine high)
                  Hero shows 9 9 (three of a kind, Nines)
                  SB wins t8240

                  Comment

                  • jaagup17
                    Vana Tegija
                    • Mar 2009
                    • 1090

                    #5154
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    Maheee :D

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • EGERT
                      Vana Tegija
                      • Mar 2009
                      • 1042

                      #5155
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      Esimene solid beat siin teemas :D

                      Comment

                      • qjet
                        Grinder
                        • Apr 2009
                        • 806

                        #5156
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                        teinekord upi kuhugi mujale vms. väga tüütu on imageshackis, et korralikult pilti näha pean mingi 100x klõpsima.

                        Comment

                        • räim
                          Jube Noob
                          • Jun 2009
                          • 135

                          #5157
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                          Stars on vaja kohtusse kaevata, neid kaarte nad küll randomiga ei jaga.agrod vennad, kes betivad , raisevad ja ch riasevad sind igal sammul istuvad just sel hetkel alati flopatud rea otsas, kui mina lõpuks parima kaardi saan või oma top paari ära ootan ja oma move'i teen. fakk see ei ole erand see reegl, ilma igasuguste liialdusteta

                          Comment

                          • rohelinekonn
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 3808

                            #5158
                            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                            Algselt postitas jaagup17 Vaata postitust
                            Maheee :D

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                            Pane terve käe käik

                            Comment

                            • qjet
                              Grinder
                              • Apr 2009
                              • 806

                              #5159
                              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                              Algselt postitas räim Vaata postitust
                              Stars on vaja kohtusse kaevata, neid kaarte nad küll randomiga ei jaga.agrod vennad, kes betivad , raisevad ja ch riasevad sind igal sammul istuvad just sel hetkel alati flopatud rea otsas, kui mina lõpuks parima kaardi saan või oma top paari ära ootan ja oma move'i teen. fakk see ei ole erand see reegl, ilma igasuguste liialdusteta
                              oled kindel, et asi pole mitte sinus?

                              Comment

                              • Madis Very
                                Bännitud
                                • Aug 2009
                                • 2951

                                #5160
                                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                                Algselt postitas räim Vaata postitust
                                Stars on vaja kohtusse kaevata, neid kaarte nad küll randomiga ei jaga.agrod vennad, kes betivad , raisevad ja ch riasevad sind igal sammul istuvad just sel hetkel alati flopatud rea otsas, kui mina lõpuks parima kaardi saan või oma top paari ära ootan ja oma move'i teen. fakk see ei ole erand see reegl, ilma igasuguste liialdusteta

                                haha, kuldne

                                Comment

                                Working...