Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***
Kerigu kõik karu ¤%&/()=)(/&%¤###¤%&/()(%¤%&/ jne... eino täitsa tore on maadelda tunde mingite taunidega... ja siis finaal lauas lennata mingi callingstationi kaela... fakk raisk maütlen... minge ja mängige ise seda baltic fight round 1e ja saage 7s FAKING KOHT RAISK... ja mis kõige iroonilisem.... suurema koosa sain 77ga buttonil ja välja lendasin COlt 77ga AGAIN.... need kuradi positsioonid võite endale psse pista... kuna sind võidetakse any twoga kama kaks mis positsioonilt... ah maiviitsigi rohkem... sai suu puhtaks ja lähen oma variatsiooni välja põdema...
Kerigu kõik karu ¤%&/()=)(/&%¤###¤%&/()(%¤%&/ jne... eino täitsa tore on maadelda tunde mingite taunidega... ja siis finaal lauas lennata mingi callingstationi kaela... fakk raisk maütlen... minge ja mängige ise seda baltic fight round 1e ja saage 7s FAKING KOHT RAISK... ja mis kõige iroonilisem.... suurema koosa sain 77ga buttonil ja välja lendasin COlt 77ga AGAIN.... need kuradi positsioonid võite endale psse pista... kuna sind võidetakse any twoga kama kaks mis positsioonilt... ah maiviitsigi rohkem... sai suu puhtaks ja lähen oma variatsiooni välja põdema...
TC
A 
J



K
A
Comment