Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***
nonii, jätkame sealt kus pooleli jäi.
MA VIHKAN TASKUPAARE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111111
QQ, KK 5 korda: 100% floppi A, tegelt rohkem, ükskord oli 2. vastased callivad ilusti EPlt A5oga ära 8bb raise, minu vastu täiesti riskivaba investeering.
10te set - riverisse auku rida, mina bet pot terve tee.
10te ülepaar, riverisse K, vastasel muidugi K5, ilusad betid minu poolt terve tee.
Ükski draw ära ei tule, väiksemaid värke ei viitsi kirjutadagi.
Ehk siis täpselt sama värk mis alguseski, kõik hititakse üle.
Peaks vist kasiinosse ruletti mängima minema, seal saaks vast paremaid odse.
nonii, jätkame sealt kus pooleli jäi.
MA VIHKAN TASKUPAARE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111111
QQ, KK 5 korda: 100% floppi A, tegelt rohkem, ükskord oli 2. vastased callivad ilusti EPlt A5oga ära 8bb raise, minu vastu täiesti riskivaba investeering.
10te set - riverisse auku rida, mina bet pot terve tee.
10te ülepaar, riverisse K, vastasel muidugi K5, ilusad betid minu poolt terve tee.
Ükski draw ära ei tule, väiksemaid värke ei viitsi kirjutadagi.
Ehk siis täpselt sama värk mis alguseski, kõik hititakse üle.
Peaks vist kasiinosse ruletti mängima minema, seal saaks vast paremaid odse.
J 
9
Comment